Competition

Standings

Men's League Women's League Men's Big League Women's Big League Men's first league Women's first league Children's League 2005-2006 2007-2008 Mans Girls
Tour 1
Date Time Match Score
22.10.2021 15 : 00 КСЛІ-ДЮСШ №17 м. Київ Збірна Одеської області-2 (2006 р.н.) 48 :35
22.10.2021 16 : 45 КСЛІ м. Київ ДЮСШ №1 Хмельницький 41 :27
23.10.2021 09 : 30 МК ДЮСШ м. Вишгород Збірна Одеської області 23 :47
23.10.2021 10 : 00 КСЛІ-ДЮСШ №17 м. Київ Збірна Одеської області-2 (2006 р.н.) 46 :33
23.10.2021 12 : 00 КСЛІ м. Київ ДЮСШ №1 Хмельницький 36 :20
23.10.2021 15 : 30 МК ДЮСШ м. Вишгород Збірна Одеської області 33 :43
26.10.2021 10 : 00 Збірна команда Полтавської області КЗ КОР «БСФК» м. Бровари 25 :29
26.10.2021 18 : 30 Збірна команда Полтавської області КЗ КОР «БСФК» м. Бровари 29 :33
05.11.2021 13 : 30 ДЮСШ ім. Лагутіна-1 м. Запоріжжя ДЮСШ ім. Лагутіна-2 Запоріжжя 48 :18
05.11.2021 15 : 15 КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» м. Запоріжжя Запорізька область 36 :24
05.11.2021 15 : 30 Збірна Хмельницької обл КДЮСШ «Барса» м. Шостка 54 :25
05.11.2021 18 : 00 Збірна Рівненської обл. (ДЮСШ№4) ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп 21 :21
06.11.2021 09 : 00 Збірна Хмельницької обл КДЮСШ «Барса» м. Шостка 48 :19
06.11.2021 11 : 00 Збірна Рівненської обл. (ДЮСШ№4) ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп 20 :17
06.11.2021 12 : 30 ДЮСШ ім. Лагутіна-1 м. Запоріжжя ДЮСШ ім. Лагутіна-2 Запоріжжя 49 :14
06.11.2021 14 : 15 КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» м. Запоріжжя Запорізька область 36 :22
12.11.2021 15 : 30 Запорізька область ДЮСШ ім. Лагутіна м. Запоріжжя 20 :27
13.11.2021 14 : 20 Запорізька область ДЮСШ ім. Лагутіна м. Запоріжжя 20 :33
Tour 2
Date Time Match Score
12.11.2021 17 : 00 ДЮСШ №1 Хмельницький Збірна команда Полтавської області 32 :40
12.11.2021 18 : 30 Збірна Одеської області-2 (2006 р.н.) МК ДЮСШ м. Вишгород 34 :41
12.11.2021 18 : 30 Збірна Одеської області КСЛІ-ДЮСШ №17 м. Київ 44 :29
13.11.2021 09 : 30 Збірна Одеської області-2 (2006 р.н.) МК ДЮСШ м. Вишгород 39 :27
13.11.2021 10 : 00 ДЮСШ №1 Хмельницький Збірна команда Полтавської області 26 :32
13.11.2021 10 : 30 Збірна Одеської області КСЛІ-ДЮСШ №17 м. Київ 45 :24
19.11.2021 14 : 00 ДЮСШ ім. Лагутіна-2 Запоріжжя КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» м. Запоріжжя 8 :37
19.11.2021 17 : 00 ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп Збірна Волинської обл. 23 :32
19.11.2021 17 : 00 КДЮСШ «Барса» м. Шостка Збірна Рівненської обл. (ДЮСШ№4) 17 :40
20.11.2021 10 : 00 ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп Збірна Волинської обл. 17 :34
20.11.2021 10 : 00 КДЮСШ «Барса» м. Шостка Збірна Рівненської обл. (ДЮСШ№4) 12 :30
20.11.2021 14 : 00 ДЮСШ ім. Лагутіна-2 Запоріжжя КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» м. Запоріжжя 16 :34