Команда Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Місто: Адреса: Сайт: електронна пошта: Телефон:
Турнірна таблиця
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
20.10.2017 | 15 : 00 | Херсонська область (ХВУФК) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 40:8 |
21.10.2017 | 09 : 30 | Херсонська область (ХВУФК) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 34:7 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
03.11.2017 | 17 : 30 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) | 7:29 |
04.11.2017 | 09 : 30 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) | 10:32 |
24.11.2017 | 11 : 00 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Миколаївська область (ДЮСОК) | 41:11 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
24.11.2017 | 10 : 00 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) | 8:42 |
25.11.2017 | 09 : 30 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) | 10:46 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
22.12.2017 | 18 : 00 | Миколаївська область (ДЮСОК) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 22:21 |
23.12.2017 | 09 : 00 | Миколаївська область (ДЮСОК) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 21:18 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
09.03.2018 | 17 : 00 | Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 36:5 |
10.03.2018 | 09 : 00 | Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 26:7 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
09.02.2018 | 15 : 00 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Херсонська область (ХВУФК) | 5:50 |
10.02.2018 | 10 : 00 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Херсонська область (ХВУФК) | 11:37 |
30.03.2018 | 17 : 00 | Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 24:13 |
31.03.2018 | 09 : 00 | Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 15:15 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
23.02.2018 | 17 : 30 | Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 44:7 |
24.02.2018 | 13 : 00 | Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) – Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) | 35:11 |
13.04.2018 | 15 : 30 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Миколаївська область (ДЮСОК) | 22:5 |
14.04.2018 | 09 : 30 | Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) – Миколаївська область (ДЮСОК) | 22:5 |