1 |
Колосовська Катерина
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
203 |
2 |
Макухіна Діана
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
18 |
192 |
3 |
Балан Ізабелла
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
173 |
4 |
Дяченко Олеся
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
142 |
5 |
Оржаховська Анастасія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
17 |
137 |
6 |
Дихтяренко Юлія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
134 |
7 |
Халючкова Анастасія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
128 |
8 |
Ткач Анастасія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
117 |
9 |
Гончаренко Аля
|
ХВУФК (Херсон)
|
16 |
115 |
10 |
Сорока Христина
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
110 |
11 |
Ревенко Ірина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
103 |
12 |
Куц Вікторія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
97 |
13 |
Прокоп'як Ірина
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
16 |
93 |
14 |
Каліта Анастасія
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
92 |
15 |
Мартинюк Людмила
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
15 |
91 |
16 |
Горбатова Ксенія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
18 |
89 |
17 |
Расоха Любовь
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
86 |
18 |
Феденко Юлія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
85 |
19 |
Краснянська Ірина
|
Збірна команда міста Києва
|
13 |
85 |
20 |
Соскида Каріна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
85 |
21 |
Рейлян Валерія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
13 |
83 |
22 |
Зворська Олександра
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
18 |
81 |
23 |
Кочан Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
80 |
24 |
Кривуля Єлизавета
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
79 |
25 |
Тимошенко Ольга
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
16 |
79 |
26 |
Росоха Вікторія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
78 |
27 |
Переходова А.
|
Миколаївська область
|
14 |
78 |
28 |
Данилець Поліна
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
12 |
78 |
29 |
Корсун І.
|
Миколаївська область
|
12 |
78 |
30 |
Діхтяр Ліза
|
Збірна команда міста Києва
|
11 |
77 |
31 |
Чернієнко Поліна
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
10 |
77 |
32 |
Закалюжна Анастасія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
76 |
33 |
Содова Анжела
|
ХВУФК (Херсон)
|
16 |
74 |
34 |
Адамян Аліна
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
13 |
71 |
35 |
Мартинюк Людмила
|
ЛОРУФК (Львів)
|
11 |
67 |
36 |
Максименко Юлія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
19 |
66 |
37 |
Гладун Вікторія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
20 |
65 |
38 |
Зайчук Софія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
64 |
39 |
Стрембіцька Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
64 |
40 |
Чуприна Олександра
|
ХВУФК (Херсон)
|
16 |
63 |
41 |
Бекетова Поліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
12 |
63 |
42 |
Ковтун Таісія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
60 |
43 |
Серман В.
|
Миколаївська область
|
14 |
59 |
44 |
Гайдук Катерина
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
57 |
45 |
Шаміч Анастасія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
14 |
57 |
46 |
Чорноморець Аліна
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
56 |
47 |
Нестеренко Валерія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
7 |
56 |
48 |
Дмитроченко Юлія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
6 |
56 |
49 |
Литвин Марія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
17 |
55 |
50 |
Нікішина Олександра
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
13 |
55 |
51 |
Коваль Вікторія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
11 |
55 |
52 |
Сахно Анастасія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
53 |
53 |
Щерба Вероніка
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
53 |
54 |
Сергієнко Ліана
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
53 |
55 |
Гребенюк Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
53 |
56 |
Ізотова Валерія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
10 |
53 |
57 |
Радулова Алла
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
17 |
52 |
58 |
Бітневська Валерія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
52 |
59 |
Коваль Єлизавета
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
52 |
60 |
Чумак Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
50 |
61 |
Наконечна Анастасія
|
ХВУФК (Херсон)
|
16 |
47 |
62 |
Лось Аліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
10 |
47 |
63 |
Ряба Анастасія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
8 |
47 |
64 |
Сердюкова Дана
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
46 |
65 |
Нечаєва Юлія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
18 |
46 |
66 |
Лень Альона
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
46 |
67 |
Товтин Каріна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
46 |
68 |
Сушинська Богдана
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
18 |
45 |
69 |
Савчин Софія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
45 |
70 |
Майкут Христина
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
12 |
45 |
71 |
Майборода Світлана
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
45 |
72 |
Пойманова Надія
|
ХВУФК (Херсон)
|
15 |
44 |
73 |
Ташкевич Аліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
44 |
74 |
Нестеренко Валерія
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
44 |
75 |
Гнелицька Олена
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
43 |
76 |
Оніщенко Анастасія
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
41 |
77 |
Приходько Катерина
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
41 |
78 |
Варава Юнна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
41 |
79 |
Нейкова Валентина
|
Одеська область (дівчата)
|
16 |
40 |
80 |
Ковалівнич Аліна
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
40 |
81 |
Ревуцька Анастасія
|
Збірна команда міста Києва
|
13 |
40 |
82 |
Требка Даша
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
13 |
39 |
83 |
Кононенко Віра
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
39 |
84 |
Лоза Анна
|
ХВУФК (Херсон)
|
16 |
38 |
85 |
Стовпяга Мілана
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
13 |
38 |
86 |
Таркович Дарина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
38 |
87 |
Хлопіна Катерина
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
37 |
88 |
Савела Є.
|
Миколаївська область
|
14 |
37 |
89 |
Клецько Влада
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
12 |
37 |
90 |
Гріневіч Марія
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
37 |
91 |
Черновол Анастасія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
36 |
92 |
Харченко Аліна
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
18 |
36 |
93 |
Онопрієнко Дар'я
|
Збірна команда міста Києва
|
13 |
36 |
94 |
Марченко Лілія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
35 |
95 |
Логвінова Крістіна
|
ХВУФК (Херсон)
|
13 |
34 |
96 |
Чепик Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
6 |
34 |
97 |
Гладун Валерія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
16 |
33 |
98 |
Смокоровська Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
33 |
99 |
Кирнична Уляна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
33 |
100 |
Мойсеєва Юлія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
32 |
101 |
Пастерук Марія
|
Збірна команда міста Києва
|
13 |
32 |
102 |
Шишиморова Поліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
12 |
32 |
103 |
Філіпова Катерина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
10 |
32 |
104 |
Кочан Катерина
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
8 |
31 |
105 |
Кімлик Діана
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
30 |
106 |
Таркович Дарина
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
10 |
30 |
107 |
Никифорук Діана
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
29 |
108 |
Бартащук Катерина
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
12 |
29 |
109 |
Касян Ольга
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
29 |
110 |
Шпак Ангеліна
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
28 |
111 |
Тимофієва Дарина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
28 |
112 |
Маклакова Валерія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
28 |
113 |
Кочедеря Владислава
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
28 |
114 |
Корякіна Ася
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
10 |
26 |
115 |
Карпенко Вікторія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
25 |
116 |
Гутник Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
25 |
117 |
Івашкевич Анна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
25 |
118 |
Оборожня Ольга
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
24 |
119 |
Чепурна Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
23 |
120 |
Корец Дар'я
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
10 |
23 |
121 |
Петрова Валерія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
22 |
122 |
Рибалко Дар'я
|
ХВУФК (Херсон)
|
14 |
22 |
123 |
Васільєва Дарія
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
22 |
124 |
Крилова Марія
|
Збірна команда міста Києва
|
10 |
22 |
125 |
Чумак Валентина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
8 |
22 |
126 |
Лакатан Ванеса
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
21 |
127 |
Денисова Марія
|
ХВУФК (Херсон)
|
9 |
21 |
128 |
Галайдук Анастасія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
20 |
129 |
Ільїна Маргарита
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
20 |
130 |
Гріневич Марія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
6 |
20 |
131 |
Мишеніна Альона
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
19 |
132 |
Листвин Мар'яна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
7 |
19 |
133 |
Хоменко Анастасія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
6 |
19 |
134 |
Орлова Валерія
|
ХВУФК (Херсон)
|
14 |
18 |
135 |
Пономарьова Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
12 |
18 |
136 |
Стебакова Нанна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
18 |
137 |
Кучерява Катерина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
18 |
138 |
Мельничук Мирослава
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
10 |
18 |
139 |
Корец Дар'я
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
18 |
140 |
Болдиш Діана
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
10 |
17 |
141 |
Лукашенко Меліса
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
10 |
17 |
142 |
Чумак Юлія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
9 |
17 |
143 |
Хоменко Елліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
6 |
17 |
144 |
Автушенко Ганна
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
16 |
145 |
Веклич О.
|
Миколаївська область
|
14 |
16 |
146 |
Скрипець Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
16 |
147 |
Антонюк Марія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
16 |
148 |
Стегайло Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
16 |
149 |
Лоскуткова Кіра
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
16 |
150 |
Ядаменко Ангеліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
6 |
16 |
151 |
Сорокіна Крістіна
|
ХВУФК (Херсон)
|
10 |
15 |
152 |
Колініченко Аксінія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
14 |
153 |
Кулинич Тетяна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
14 |
154 |
Швайка Альона
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
14 |
155 |
Дорошенко Маргарита
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
14 |
156 |
Гануля Дарина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
8 |
14 |
157 |
Куликова Людмила
|
ХВУФК (Херсон)
|
6 |
14 |
158 |
Чайка Сніжана
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
13 |
159 |
Чумак Марія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
10 |
13 |
160 |
Коваль Єлизавета
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
9 |
13 |
161 |
Дячук Юліана
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
13 |
162 |
Степанченко Валентина
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
4 |
13 |
163 |
Ревикіна Вікторія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
12 |
164 |
Казначеєва Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
9 |
12 |
165 |
Савера Діана
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
8 |
12 |
166 |
Махінько Аліна
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
7 |
12 |
167 |
Гуркова Марія
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
12 |
168 |
Свистак Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
11 |
169 |
Цюмра Марта
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
9 |
11 |
170 |
Коваль Вікторія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
7 |
11 |
171 |
Гончаренко Софія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
7 |
11 |
172 |
Приходько Анастасія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
10 |
173 |
Лось Аліна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
13 |
10 |
174 |
Кухар Каміла
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
10 |
175 |
Ферук Олександра
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
10 |
10 |
176 |
Дьолог Яна
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
9 |
177 |
Каргіна Анна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
10 |
9 |
178 |
Бабік Анна
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
6 |
9 |
179 |
Наум Тетяна
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
9 |
180 |
Атанасова Софія
|
Одеська область (дівчата)
|
17 |
8 |
181 |
Сугак Катерина
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
8 |
182 |
Печерікіна Л.
|
Миколаївська область
|
14 |
8 |
183 |
Дутко Анастасія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
8 |
184 |
Черноусова Юлія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
12 |
8 |
185 |
Стребко Діана
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
11 |
8 |
186 |
Карпенко Катерина
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
11 |
8 |
187 |
Шатохіна Дарина
|
ХВУФК (Херсон)
|
10 |
8 |
188 |
Трегуб Влада
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
10 |
8 |
189 |
Кондрашова Дар'я
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
12 |
7 |
190 |
Алєйнік Софія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
7 |
191 |
Якименко Олена
|
Збірна команда міста Києва
|
11 |
7 |
192 |
Халак Юлія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
11 |
7 |
193 |
Гайдучок Єва
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
10 |
7 |
194 |
Кулєшова Діана
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
10 |
7 |
195 |
Павлишина Юлія
|
ХВУФК (Херсон)
|
6 |
7 |
196 |
Шаповал Ксенія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
6 |
7 |
197 |
Прокопцова Ірина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
6 |
198 |
Таран Олександр
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
6 |
199 |
Хома Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
6 |
200 |
Смірнова Катерина
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
11 |
6 |
201 |
Харченко Вікторія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
9 |
6 |
202 |
Кубеніна Еліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
8 |
6 |
203 |
Кисельова Дар'я
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
8 |
6 |
204 |
Ступаренко Дарина
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
8 |
6 |
205 |
Демічева Венера
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
18 |
5 |
206 |
Дирявко Діана
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
17 |
5 |
207 |
Савоченко Дар'я
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
16 |
5 |
208 |
Шаргородська Діана
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
5 |
209 |
Сироденко Анастасія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
5 |
210 |
Хоменко Катерина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
5 |
211 |
Кулік Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
10 |
5 |
212 |
Калугіна Уляна
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
8 |
5 |
213 |
Молодик Вікторія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
4 |
5 |
214 |
Дячук Юліана
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
2 |
5 |
215 |
Шипинова Євгенія
|
Миколаївська область
|
10 |
4 |
216 |
Гайдучок Вероніка
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
10 |
4 |
217 |
Гандзюк Олександра
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
9 |
4 |
218 |
Воробйова Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
8 |
4 |
219 |
Чорновіл В.
|
Миколаївська область
|
8 |
4 |
220 |
Фаринюк Вікторія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
7 |
4 |
221 |
Крепак Наталія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
4 |
4 |
222 |
Барченко Юлія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
3 |
223 |
Антіпова Аня
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
3 |
224 |
Бошкова Наталія
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
3 |
225 |
Рибалко Валерія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
3 |
226 |
Бойко Марія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
3 |
227 |
Ідьюрова Софія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
12 |
3 |
228 |
Горбачевська Софія
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
3 |
229 |
Отян Дарія
|
Збірна команда міста Києва
|
12 |
3 |
230 |
Шестак Олександра
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
3 |
231 |
Виноградова Поліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
3 |
232 |
Михайлова Ольга
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
10 |
3 |
233 |
Лехман Даяна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
10 |
3 |
234 |
Махінько Аліна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
9 |
3 |
235 |
Крепчук Анастасія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
7 |
3 |
236 |
Моргун Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
6 |
3 |
237 |
Гомон Діана
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
5 |
3 |
238 |
Кошляк Лариса
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
2 |
3 |
239 |
Барановська Соня
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
16 |
2 |
240 |
Остапчук Вікторія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
14 |
2 |
241 |
Тарасюк Валерія
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
13 |
2 |
242 |
Оверченко Аня
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
13 |
2 |
243 |
Шпак Ангеліна
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
11 |
2 |
244 |
Скобіль Анастасія
|
Збірна команда міста Києва
|
11 |
2 |
245 |
Хрень Поліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
2 |
246 |
Максишко Дар'я
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
10 |
2 |
247 |
Марусенко Дарія
|
Миколаївська область
|
10 |
2 |
248 |
Бондаренко Катерина
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
8 |
2 |
249 |
Висоцька Олександра
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
6 |
2 |
250 |
Гончаренко Софія
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
2 |
251 |
Наум Тетяна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
3 |
2 |
252 |
Вислоцька Діана
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
3 |
2 |
253 |
Ціряк Вікторія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
2 |
2 |
254 |
Диміденко Єлізавета
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
1 |
255 |
Єльшевич Крістіна
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
14 |
1 |
256 |
Вівчарук Вероніка
|
ЛОРУФК (Львів)
|
13 |
1 |
257 |
Дехтяренко Вікторія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
13 |
1 |
258 |
Прохорова Дар'я
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
1 |
259 |
Гамідова Анна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
1 |
260 |
Лехман Богдан
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
1 |
261 |
Ліщенюк Олеся
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
12 |
1 |
262 |
Квашніцька Валерія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
12 |
1 |
263 |
Блажева Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
1 |
264 |
Брая Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
1 |
265 |
Дмитриєва Марія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
11 |
1 |
266 |
Жмур Дарина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
11 |
1 |
267 |
Беженар Марія
|
Одеська область (дівчата)
|
10 |
1 |
268 |
Галушкіна Єлизавета
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
9 |
1 |
269 |
Ковалик Маріанна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
8 |
1 |
270 |
Степенюк Марія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
8 |
1 |
271 |
Мушка Наталія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
7 |
1 |
272 |
Паливода Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
6 |
1 |
273 |
Касілова І.
|
Миколаївська область
|
6 |
1 |
274 |
Баранівська Софія
|
Збірна команда міста Києва
|
4 |
1 |
275 |
Томашевська Маргарита
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
4 |
1 |
276 |
Муха Юлія
|
Збірна команда міста Києва
|
2 |
1 |
277 |
Стрембіцька Марія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
2 |
1 |
278 |
Колотіліна Вікторія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
2 |
1 |
279 |
Зварич Надія
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
0 |
280 |
Авраменко Руслана
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
0 |
281 |
Вишневьска Ангеліна
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
0 |
282 |
Бошкова Софія
|
Одеська область (дівчата)
|
18 |
0 |
283 |
Поляк Марія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
18 |
0 |
284 |
Климчук Олена
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
0 |
285 |
Попіль Анастасія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
0 |
286 |
Кушнірук Яна
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
18 |
0 |
287 |
Отрощенко Марія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
0 |
288 |
Фастовець Валерія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
18 |
0 |
289 |
Микалюк Тетяна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
16 |
0 |
290 |
Кирилюк Юлія
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
14 |
0 |
291 |
Морозова Валерія
|
ХВУФК (Херсон)
|
14 |
0 |
292 |
Шалімова Марина
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
0 |
293 |
Карчева А.
|
Миколаївська область
|
14 |
0 |
294 |
Радченко Анастасія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
14 |
0 |
295 |
Росоха Діана
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
14 |
0 |
296 |
Колісник Каріна
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
13 |
0 |
297 |
Дудкіна Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
13 |
0 |
298 |
Фучко Людмила
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
0 |
299 |
Шкільна Юлія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
12 |
0 |
300 |
Василинка Поліна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
0 |
301 |
Зінченко Ірина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
0 |
302 |
Марцин Андріана
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
0 |
303 |
Полтавська Алла
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
12 |
0 |
304 |
Дюгованець Яна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
12 |
0 |
305 |
Васютяк Анна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
12 |
0 |
306 |
Оржинська Інна
|
ХВУФК (Херсон)
|
12 |
0 |
307 |
Назаренко Дар'я
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
12 |
0 |
308 |
Грабчак Анжеліка
|
ЛОРУФК (Львів)
|
12 |
0 |
309 |
Горячева Юліана
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
12 |
0 |
310 |
Серікова Софія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
12 |
0 |
311 |
Новик Єлизавета
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
0 |
312 |
Шаблицька Тетяна
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
12 |
0 |
313 |
Юхименко Катерина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
12 |
0 |
314 |
Руда Аліна
|
Збірна команда міста Києва
|
11 |
0 |
315 |
Митровка Дар'я
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
11 |
0 |
316 |
Біліченко Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
11 |
0 |
317 |
Равлусевич Віолета
|
Миколаївська область
|
11 |
0 |
318 |
Дружченко Юліанна
|
Збірна команда міста Києва
|
11 |
0 |
319 |
Терещенко Владислава
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
10 |
0 |
320 |
Левадна Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
10 |
0 |
321 |
Манько Олександра
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
9 |
0 |
322 |
Калініна Катерина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
9 |
0 |
323 |
Мохненко Ангеліна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
9 |
0 |
324 |
Мохненко Ангеліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
9 |
0 |
325 |
Кушнір Аліна
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
9 |
0 |
326 |
Гетьман Валерія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
8 |
0 |
327 |
Соріогло Валерія
|
Одеська область (дівчата)
|
8 |
0 |
328 |
Борисенко Софія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
8 |
0 |
329 |
Резуненко Яна
|
ХВУФК (Херсон)
|
8 |
0 |
330 |
Миць Крістал
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
7 |
0 |
331 |
Половінко Аліна
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
7 |
0 |
332 |
Біліченко Юлія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
7 |
0 |
333 |
Кушнір Аліна
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
6 |
0 |
334 |
Мозгова Катерина
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
6 |
0 |
335 |
Мисенко Софія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
6 |
0 |
336 |
Петровська Аліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
6 |
0 |
337 |
Максименко Дар'я
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
6 |
0 |
338 |
Березецька Аліна
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
6 |
0 |
339 |
Сидоренко Єлизавета
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
6 |
0 |
340 |
Іванцюк Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
6 |
0 |
341 |
Бойко Людмила
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
5 |
0 |
342 |
Ахременко Анна
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
5 |
0 |
343 |
Бова Аліна
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
5 |
0 |
344 |
Забарило Евеліна
|
Збірна команда міста Києва
|
5 |
0 |
345 |
Петрова Олександра
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
4 |
0 |
346 |
Барченко Юлія
|
Збірна команда міста Києва
|
4 |
0 |
347 |
Науменко Ланельсія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
4 |
0 |
348 |
Гіжко Крістіна
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
4 |
0 |
349 |
Онсонович Надія
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
4 |
0 |
350 |
Онсович Віра
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
4 |
0 |
351 |
Мазепа Євгенія
|
Збірна команда міста Києва
|
4 |
0 |
352 |
Жидченко Марія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
4 |
0 |
353 |
Манько Олександра
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
3 |
0 |
354 |
Музика Наталія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
3 |
0 |
355 |
Полятикіна Кіра
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
3 |
0 |
356 |
Тиць Крістіна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
3 |
0 |
357 |
Гавлусевич В.
|
Миколаївська область
|
3 |
0 |
358 |
Мельничук Мирослава
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
3 |
0 |
359 |
Ревуцька Анастасія
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
2 |
0 |
360 |
Гіжко Діана
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
2 |
0 |
361 |
Равніст Валерія
|
Одеська область (дівчата)
|
2 |
0 |
362 |
Касинець Станіслава
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
2 |
0 |
363 |
Ковальчук Дана
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
2 |
0 |
364 |
Бойко Людмила
|
Збірна команда міста Києва
|
2 |
0 |
365 |
Валошин Аліна
|
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
|
2 |
0 |
366 |
Татаренко Даяна
|
Одеська область (дівчата)
|
2 |
0 |
367 |
Єкмашкевич Таня
|
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
|
2 |
0 |
368 |
Ісаєва Дарина
|
ХВУФК (Херсон)
|
2 |
0 |
369 |
Дьолог Яна
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
2 |
0 |
370 |
Михайлеченко Ання
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
2 |
0 |
371 |
Клецько Влада
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
2 |
0 |
372 |
Гадзюк Олена
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
2 |
0 |
373 |
Маргунова Анастасія
|
ХВУФК (Херсон)
|
2 |
0 |
374 |
Насон Олександра
|
ХВУФК (Херсон)
|
2 |
0 |
375 |
Кузьміна Дар'я
|
ХВУФК (Херсон)
|
2 |
0 |
376 |
Висловська Діана
|
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
|
2 |
0 |
377 |
Боровко Надія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
2 |
0 |
378 |
Бухало В.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
2 |
0 |
379 |
Гандзюк Олександра
|
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
|
2 |
0 |
380 |
Гулько Марія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
2 |
0 |
381 |
Лакатош Ванеса
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
2 |
0 |
382 |
Лазько Ілона Генадіївна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
2 |
0 |
383 |
Пузік Катерина
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
2 |
0 |
384 |
Булгакова Каріна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
1 |
0 |
385 |
Авдєєва Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
1 |
0 |
386 |
Смик Кіра
|
Збірна команда міста Києва
|
1 |
0 |
387 |
Біньковська С.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
1 |
0 |
388 |
Гретенко В.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
1 |
0 |
389 |
Юхно Вікторія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
1 |
0 |
390 |
Должикова Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
1 |
0 |
391 |
Борова Діана
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
1 |
0 |
392 |
Коваленко Ліка
|
ХВУФК (Херсон)
|
1 |
0 |
393 |
Голік Єлізавета
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
1 |
0 |
394 |
Здріла Каріна
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
1 |
0 |
395 |
Папіровська Вікторія
|
Миколаївська область
|
1 |
0 |
396 |
Нагорняк Діана
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
1 |
0 |
397 |
Шумілова Аліна
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
398 |
Тимофієва Дарина
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
399 |
Калініна Катерина
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
400 |
Карпова Ася
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
401 |
Дружченко Юліанна
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
402 |
Філіппова Катерин
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
403 |
Забарило Евеліна
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
404 |
Мусієць Валерія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
405 |
Міхеєва Катерина
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
406 |
Муха Юлія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
407 |
Остапчук Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
408 |
Хлопіна Катерина
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
409 |
Ваніфат'єва Вікторія
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
410 |
Мирошкина Аліса
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
411 |
Квашніцька Валерія
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
412 |
Литвин Марія
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
413 |
Томашевська Маргарита
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
414 |
Адамян Аліна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
415 |
Отрощенко Марія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
416 |
Стовпяг Мілана
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
417 |
Кондрашова Дар'я
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
418 |
Скобіль Анастасія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
419 |
Михальченко Анна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
420 |
Смірнова Катерина
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
421 |
Трубіна Катерина
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
422 |
Борова Діана
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
423 |
Лисенко Аліна
|
Кіровоградська область
|
0 |
0 |
424 |
Юхно Вікторія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
425 |
Серікова Софія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
426 |
Халак Юлія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
427 |
Шарапова Софія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
428 |
Пастерук Марія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
429 |
Савоченко Дар'я
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
430 |
Стегайло Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
431 |
Сергієнко Ліана
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
432 |
Донець Дарина
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
433 |
Чернієнко Поліна
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
434 |
Ткаченко Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
435 |
Колотіліна Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
436 |
Антипова Анна
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
437 |
Павловська Алла
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
438 |
Івашкевич Анна
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
439 |
Ревенко Ірина
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
440 |
Касян Ольга
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
441 |
Васильєва Дарина
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
442 |
Горбачевська Софія
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
443 |
Василинка Поліна
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
444 |
Хоменко Карина
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
445 |
Бойко Людмила
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
446 |
Антонюк Марія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
447 |
Діхтяр Єлизавета
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
448 |
Єфімова Крістіна
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
449 |
Щасна Аліна
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
450 |
Романько
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
451 |
Руда Аліна
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
452 |
Варава Юнна
|
Збірна Полтавської області
|
0 |
0 |
453 |
Шаблицька Тетяна
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
454 |
Якименко Олена
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
455 |
Митровка Дар'я
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
456 |
Блажева Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
457 |
Барановська Софія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
458 |
Кулик Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
459 |
Смик Кіра
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
460 |
Ізюрова Маргарита
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
461 |
Радченко Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
462 |
Пеняк Андріана
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
463 |
Лямзина София
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
464 |
Крилова Марія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
465 |
Третьякова Дарина
|
ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотоп ...
|
0 |
0 |
466 |
Набієва Кароліна
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
467 |
Микал Катерина
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
468 |
Музиченко Дар'я
|
ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотоп ...
|
0 |
0 |
469 |
Єльшевич Анастасія
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
470 |
Ющишина Олександра
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
471 |
Тимощук Дарина
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
472 |
Яремків Каріна
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
473 |
Самбур Анастасія
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
474 |
Будяковська Владислава
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
475 |
Орлова Олександра
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
476 |
Лисокінь Анна
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
477 |
Шлапакова Олександра
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
478 |
Ситнік Ксенія
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
479 |
Ярова Марина
|
ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотоп ...
|
0 |
0 |
480 |
Ковальчук Юлія
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
481 |
Гефтер Дар'я
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
482 |
Чернацька Аліса
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
483 |
Пейчева Ксенія
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
484 |
Січевська Марія
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
485 |
Мостяц Ілона
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
486 |
Плачинта Крістіна
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
487 |
Бехтер Ольга
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
488 |
Крижановська Ніка м
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
489 |
Мацьківська Яніна
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
490 |
Слищенко Єлизавета
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
491 |
Юрченко Уляна
|
ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотоп ...
|
0 |
0 |
492 |
Васютяк Ірина
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
493 |
Каведяєва Маргарита
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
494 |
Федчун Карина
|
ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотоп ...
|
0 |
0 |
495 |
Попелова Іванна
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
496 |
Тремасова Вікторія
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
497 |
Грабчак Анжеліка
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
498 |
Біліченко Юлія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
499 |
Мальована Вікторія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
500 |
Дутко Вікторія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
501 |
Гіщак Софія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
502 |
Яценко Соломія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
503 |
Гойденко Аліна
|
ДЮСШ№ 3 м. Запоріжжя
|
0 |
0 |
504 |
Шаргородська Діана
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
505 |
Данілець Поліна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
506 |
Сандрак Аліна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
507 |
Кущ Надія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
508 |
Черноусова Юлія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
509 |
Хоменко Анастасія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
510 |
Требка Даша
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
511 |
Ладика Тетяна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
512 |
Білоусова Яна
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
513 |
Цуркану Ангеліна
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
514 |
Лисак Вікторія
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
515 |
Сорока Анастасія
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
516 |
Федоренко Дар'я
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
517 |
Максіна Анна
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
518 |
Щасна Аліна
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
519 |
Проценко Софія
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
520 |
Стаховська Аліса
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
521 |
Оліщук Вікторія
|
Збірна команда Хмельницької області
|
0 |
0 |
522 |
Павлюк Кароліна
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
523 |
Шобей Даніела
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
524 |
Гудзовата Інна-Марія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
525 |
Савків Наталія
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
526 |
Андрущенко Олександра
|
КДЮСШ «Барса» м. Шостка
|
0 |
0 |
527 |
Подобинська Олена
|
Збірна команда Львівської області
|
0 |
0 |
528 |
Колісніченко Наталя
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
529 |
Кухар Каміла
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
530 |
Шулим Олександра
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
531 |
Проноза Дар'я
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
532 |
Ванька Вікторія
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
533 |
Ткачик Ангеліна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
534 |
Гловюк Христина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
535 |
Приведа Валерія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
536 |
Угура Христина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
537 |
Шемчук Дар'я
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
538 |
Рябіна Поліна
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
539 |
Кондратюк Дар'я
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
540 |
Вівчарук Вероніка
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
0 |
0 |
541 |
Шамара Валентина
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
542 |
Гутник Юлія
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
0 |
0 |
543 |
Кривов'яз Людмила
|
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
544 |
Мельникова Яна
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
545 |
Савчук Наталія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
546 |
Богатирець Катерина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
547 |
Йосик Вероніка
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
548 |
Ткач Анна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
549 |
Вівчарук Вероника
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
550 |
Мартинюк Людмила
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
551 |
Коваль Єлизавета
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
552 |
Коваль Вікторія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
553 |
Придимірська Вікторія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
554 |
Костюк Анастасія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
555 |
Шох Аліна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
556 |
Когут Олена
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
557 |
Садляк Ілона
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
558 |
Єрмолаєва Оксана
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
559 |
Турин Діана
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
560 |
Кадило Віроніка
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
561 |
Єфименко Софія
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
0 |
0 |
562 |
Слив'янчук Яна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
563 |
Вівчарук Вероніка
|
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
|
0 |
0 |
564 |
Боровко Надія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
565 |
Осадча Юлія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
566 |
Серікова Софія
|
ХВУФК (Херсон)
|
0 |
0 |
567 |
Сериченко Анна
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
0 |
0 |
568 |
Данилець Поліна
|
ХВУФК (Херсон)
|
0 |
0 |
569 |
Аносова Арина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
570 |
Лутченко Єлізавета
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
571 |
Степанова Юлія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
572 |
Петухова Катерина
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
573 |
Арбузова Катерина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
574 |
Радченко Поліна
|
ХВУФК (Херсон)
|
0 |
0 |
575 |
Юрасова Анастасія
|
ХВУФК (Херсон)
|
0 |
0 |
576 |
Колісниченко Наталія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
577 |
Рогова Кристина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
578 |
Салахідінова Кіра
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
579 |
Кубракова Тетяна
|
ДЮСШ (Конотоп)
|
0 |
0 |
580 |
Кара Вікторія
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
581 |
Орлова Катерина
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
582 |
Мошківська Анастасія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
583 |
Касилова І
|
Миколаївська область
|
0 |
0 |
584 |
Нагрибецька Ліна
|
Одеська область (дівчата)
|
0 |
0 |
585 |
Крамаренко Діана
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
586 |
Лелека Анастасія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
587 |
Мушка Наталія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
0 |
0 |
588 |
Расоха Любовь
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
0 |
0 |
589 |
Австріянова Єлизавета
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
590 |
Шкільна Юлія
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
0 |
0 |
591 |
Корнієнко Єлізавета
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
592 |
Солонченко Софія
|
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
|
0 |
0 |
593 |
Чумак Валентина
|
БВУФК (дівчата 2003-2004)
|
0 |
0 |
594 |
Гайдук Катерина
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
595 |
Шпак Ангеліна
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
596 |
Сахарнова Діана
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
597 |
Микула Вікторія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
598 |
Коваленко Домініка
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
599 |
Соскида Каріна Русланівна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
600 |
Смокоровська Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
601 |
Хома Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
602 |
Швайка Альона
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
603 |
Паливода Катерина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
604 |
Осадча Юлія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
605 |
Балинець Анна
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
606 |
Гануля Дарина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
607 |
Лукашенко Меліса
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
608 |
Тищук Дарія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
609 |
Масловська Карина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
610 |
Скрипець Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
611 |
Брая Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
612 |
Свистак Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
613 |
Дзярук Юлія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
614 |
Шушанін Крістина
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
615 |
Свалявчик Даніелла
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
616 |
Веклинець Вікторія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
617 |
Онопрієнко Дар'я
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
618 |
Краснянська Ірина
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
619 |
Волубцева Тетяна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
620 |
Гамідова Анна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
621 |
Марцин Андріана
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
622 |
Шестак Олександра
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
623 |
Дюгованець Яна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
624 |
Егорова Ольга
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
625 |
Колініченко Аксінія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
626 |
Чепик Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
627 |
Чумак Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
628 |
Таркович Дарина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
629 |
Гудзовата Інна-Марія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
630 |
Сподарик Марта
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
631 |
Пеняк Андріана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
632 |
Гуз Діана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
633 |
Біліченко Юлія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
634 |
Кочмала Ангеліна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
635 |
Галушкіна Єлізавета
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
636 |
Дутка Вікторія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
637 |
Грабчак Анжеліка
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
638 |
Дьолог Яна
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
639 |
Гутник Юлія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
640 |
Родак Юліана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
641 |
Здріла Каріна
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
642 |
Шаргородська Діана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
643 |
Лакатош Ванеса
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
644 |
Винниченко Тетяна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
645 |
Кисельова Дар'я
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
646 |
Цимбалюк Дар'я
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
647 |
Фаринюк Вікторія
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
648 |
Ціряк Вікторія
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
649 |
Цюмра Марта
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
650 |
Стрембіцька Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
651 |
Чумак Юлія
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
652 |
Саліна Наталія
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
653 |
Петровська Аліна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
654 |
Куценко Діана
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
655 |
Бородай Елізавета
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
656 |
Лось Аліна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
657 |
Миць Кристал
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
658 |
Науменко Ласелсія
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
659 |
Мохненко Ангеліна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
660 |
Воробйова Катерина
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |