ФГУ
Органи управління
Документи
Регіональні федерації
Контакти
Судді та делегати
Новини
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Вища ліга
Перша ліга
Дитячо-юнацький гандбол
Єврокубки
Збірні України
Кубок України
Новини ФГУ
Новини
Досягнення
Змагання
Чоловіча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Суперліга
Жіноча Вища ліга
Жіноча Перша ліга
Кубок України. Жінки
Кубок України. Чоловіки
Дитяча Ліга
Архів змагань
Снайпери
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
Збірні
Команди
Мультимедіа
Фото
Відео
Укр
Eng
Снайпери
Сезон 2023 - 2024
Сезон 2022 - 2023
Сезон 2021 - 2022
Сезон 2020 - 2021
Сезон 2019 - 2020
Сезон 2018 - 2019
Сезон 2017 - 2018
Сезон 2016 - 2017
Сезон 2000 - 2000
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
2005-2006
2007-2008
Юнаки
Дівчата
№
Клуб
Кількість матчів
Кількість голів
1
Колосовська Катерина
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
203
2
Макухіна Діана
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
18
192
3
Балан Ізабелла
Одеська область (дівчата)
18
173
4
Дяченко Олеся
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
142
5
Оржаховська Анастасія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
17
137
6
Дихтяренко Юлія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
134
7
Халючкова Анастасія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
128
8
Ткач Анастасія
ДЮСШ (Конотоп)
18
117
9
Гончаренко Аля
ХВУФК (Херсон)
16
115
10
Сорока Христина
Одеська область (дівчата)
18
110
11
Куц Вікторія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
97
12
Прокоп'як Ірина
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
16
93
13
Каліта Анастасія
Одеська область (дівчата)
18
92
14
Мартинюк Людмила
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
15
91
15
Горбатова Ксенія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
18
89
16
Феденко Юлія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
85
17
Зворська Олександра
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
18
81
18
Кривуля Єлизавета
ДЮСШ (Конотоп)
18
79
19
Тимошенко Ольга
ДЮСШ (Конотоп)
16
79
20
Переходова А.
Миколаївська область
14
78
21
Росоха Вікторія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
78
22
Корсун І.
Миколаївська область
12
78
23
Закалюжна Анастасія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
76
24
Содова Анжела
ХВУФК (Херсон)
16
74
25
Максименко Юлія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
19
66
26
Гладун Вікторія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
20
65
27
Чуприна Олександра
ХВУФК (Херсон)
16
63
28
Серман В.
Миколаївська область
14
59
29
Гайдук Катерина
ДЮСШ (Конотоп)
18
57
30
Шаміч Анастасія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
14
57
31
Чорноморець Аліна
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
56
32
Нестеренко Валерія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
7
56
33
Щерба Вероніка
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
53
34
Сахно Анастасія
ДЮСШ (Конотоп)
18
53
35
Радулова Алла
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
17
52
36
Бітневська Валерія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
52
37
Наконечна Анастасія
ХВУФК (Херсон)
16
47
38
Ряба Анастасія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
8
47
39
Нечаєва Юлія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
18
46
40
Сердюкова Дана
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
46
41
Сушинська Богдана
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
18
45
42
Савчин Софія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
45
43
Майкут Христина
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
12
45
44
Майборода Світлана
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
45
45
Пойманова Надія
ХВУФК (Херсон)
15
44
46
Нестеренко Валерія
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
44
47
Гнелицька Олена
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
43
48
Оніщенко Анастасія
Одеська область (дівчата)
18
41
49
Приходько Катерина
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
41
50
Нейкова Валентина
Одеська область (дівчата)
16
40
51
Ковалівнич Аліна
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
40
52
Лоза Анна
ХВУФК (Херсон)
16
38
53
Хлопіна Катерина
ДЮСШ (Конотоп)
18
37
54
Савела Є.
Миколаївська область
14
37
55
Клецько Влада
БВУФК (дівчата 2003-2004)
12
37
56
Гріневіч Марія
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
37
57
Черновол Анастасія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
36
58
Харченко Аліна
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
18
36
59
Логвінова Крістіна
ХВУФК (Херсон)
13
34
60
Гладун Валерія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
16
33
61
Мойсеєва Юлія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
32
62
Кочан Катерина
БВУФК (дівчата 2003-2004)
8
31
63
Таркович Дарина
БВУФК (дівчата 2003-2004)
10
30
64
Никифорук Діана
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
29
65
Корякіна Ася
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
10
26
66
Карпенко Вікторія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
25
67
Корец Дар'я
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
10
23
68
Петрова Валерія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
22
69
Рибалко Дар'я
ХВУФК (Херсон)
14
22
70
Денисова Марія
ХВУФК (Херсон)
9
21
71
Галайдук Анастасія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
20
72
Гріневич Марія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
6
20
73
Мишеніна Альона
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
19
74
Орлова Валерія
ХВУФК (Херсон)
14
18
75
Корец Дар'я
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
18
76
Автушенко Ганна
Одеська область (дівчата)
18
16
77
Веклич О.
Миколаївська область
14
16
78
Антонюк Марія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
16
79
Сорокіна Крістіна
ХВУФК (Херсон)
10
15
80
Куликова Людмила
ХВУФК (Херсон)
6
14
81
Чумак Марія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
10
13
82
Коваль Єлизавета
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
9
13
83
Дячук Юліана
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
13
84
Степанченко Валентина
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
4
13
85
Ревикіна Вікторія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
12
86
Савера Діана
БВУФК (дівчата 2003-2004)
8
12
87
Махінько Аліна
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
7
12
88
Гуркова Марія
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
12
89
Гончаренко Софія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
7
11
90
Коваль Вікторія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
7
11
91
Приходько Анастасія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
10
92
Лось Аліна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
13
10
93
Наум Тетяна
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
9
94
Атанасова Софія
Одеська область (дівчата)
17
8
95
Сугак Катерина
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
8
96
Печерікіна Л.
Миколаївська область
14
8
97
Стребко Діана
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
11
8
98
Шатохіна Дарина
ХВУФК (Херсон)
10
8
99
Трегуб Влада
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
10
8
100
Гайдучок Єва
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
10
7
101
Павлишина Юлія
ХВУФК (Херсон)
6
7
102
Таран Олександр
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
12
6
103
Ступаренко Дарина
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
8
6
104
Демічева Венера
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
18
5
105
Дирявко Діана
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
17
5
106
Савоченко Дар'я
ДЮСШ (Конотоп)
16
5
107
Калугіна Уляна
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
8
5
108
Молодик Вікторія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
4
5
109
Дячук Юліана
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
2
5
110
Гайдучок Вероніка
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
10
4
111
Шипинова Євгенія
Миколаївська область
10
4
112
Чорновіл В.
Миколаївська область
8
4
113
Крепак Наталія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
4
4
114
Барченко Юлія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
3
115
Антіпова Аня
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
3
116
Бошкова Наталія
Одеська область (дівчата)
18
3
117
Рибалко Валерія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
3
118
Бойко Марія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
3
119
Ідьюрова Софія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
12
3
120
Михайлова Ольга
ДЮСШ (Конотоп)
10
3
121
Махінько Аліна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
9
3
122
Крепчук Анастасія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
7
3
123
Барановська Соня
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
16
2
124
Остапчук Вікторія
ДЮСШ (Конотоп)
14
2
125
Тарасюк Валерія
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
13
2
126
Оверченко Аня
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
13
2
127
Шпак Ангеліна
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
11
2
128
Марусенко Дарія
Миколаївська область
10
2
129
Максишко Дар'я
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
10
2
130
Бондаренко Катерина
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
8
2
131
Гончаренко Софія
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
2
132
Наум Тетяна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
3
2
133
Єльшевич Крістіна
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
14
1
134
Диміденко Єлізавета
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
1
135
Дехтяренко Вікторія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
13
1
136
Дмитриєва Марія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
11
1
137
Беженар Марія
Одеська область (дівчата)
10
1
138
Степенюк Марія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
8
1
139
Касілова І.
Миколаївська область
6
1
140
Стрембіцька Марія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
2
1
141
Климчук Олена
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
0
142
Авраменко Руслана
Одеська область (дівчата)
18
0
143
Фастовець Валерія
ДЮСШ (Конотоп)
18
0
144
Зварич Надія
Одеська область (дівчата)
18
0
145
Вишневьска Ангеліна
Одеська область (дівчата)
18
0
146
Поляк Марія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
18
0
147
Отрощенко Марія
ДЮСШ (Конотоп)
18
0
148
Бошкова Софія
Одеська область (дівчата)
18
0
149
Кушнірук Яна
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
0
150
Попіль Анастасія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
18
0
151
Микалюк Тетяна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
16
0
152
Радченко Анастасія
ДЮСШ (Конотоп)
14
0
153
Шалімова Марина
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
0
154
Карчева А.
Миколаївська область
14
0
155
Росоха Діана
БВУФК (дівчата 2003-2004)
14
0
156
Кирилюк Юлія
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
14
0
157
Морозова Валерія
ХВУФК (Херсон)
14
0
158
Колісник Каріна
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
13
0
159
Оржинська Інна
ХВУФК (Херсон)
12
0
160
Равлусевич Віолета
Миколаївська область
11
0
161
Кушнір Аліна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
9
0
162
Манько Олександра
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
9
0
163
Мохненко Ангеліна
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
9
0
164
Соріогло Валерія
Одеська область (дівчата)
8
0
165
Гетьман Валерія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
8
0
166
Резуненко Яна
ХВУФК (Херсон)
8
0
167
Половінко Аліна
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
7
0
168
Біліченко Юлія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
7
0
169
Мозгова Катерина
ДЮСШ (Конотоп)
6
0
170
Кушнір Аліна
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
6
0
171
Березецька Аліна
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
6
0
172
Максименко Дар'я
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
6
0
173
Мисенко Софія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
6
0
174
Бойко Людмила
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
5
0
175
Бова Аліна
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
5
0
176
Гіжко Крістіна
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
4
0
177
Онсович Віра
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
4
0
178
Жидченко Марія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
4
0
179
Онсонович Надія
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
4
0
180
Гавлусевич В.
Миколаївська область
3
0
181
Полятикіна Кіра
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
3
0
182
Мельничук Мирослава
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
3
0
183
Манько Олександра
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
3
0
184
Пузік Катерина
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
2
0
185
Ковальчук Дана
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
2
0
186
Кузьміна Дар'я
ХВУФК (Херсон)
2
0
187
Єкмашкевич Таня
ДЮСШ №2 2004 (Київ)
2
0
188
Ревуцька Анастасія
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
2
0
189
Дьолог Яна
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
2
0
190
Маргунова Анастасія
ХВУФК (Херсон)
2
0
191
Гіжко Діана
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
2
0
192
Татаренко Даяна
Одеська область (дівчата)
2
0
193
Ісаєва Дарина
ХВУФК (Херсон)
2
0
194
Равніст Валерія
Одеська область (дівчата)
2
0
195
Гадзюк Олена
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
2
0
196
Гандзюк Олександра
КСЛІ 2003 (Київ) дівчата
2
0
197
Клецько Влада
БВУФК (дівчата 2003-2004)
2
0
198
Лакатош Ванеса
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
2
0
199
Висловська Діана
КСЛІ 2004 (Київ) дівчата
2
0
200
Насон Олександра
ХВУФК (Херсон)
2
0
201
Валошин Аліна
ДЮСШ №2 (Київ) 2003-2004
2
0
202
Коваленко Ліка
ХВУФК (Херсон)
1
0
203
Папіровська Вікторія
Миколаївська область
1
0
204
Здріла Каріна
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
1
0
205
Касилова І
Миколаївська область
0
0
206
Кондратюк Дар'я
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
0
0
207
Кривов'яз Людмила
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
0
0
208
Нагрибецька Ліна
Одеська область (дівчата)
0
0
209
Австріянова Єлизавета
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
210
Корнієнко Єлізавета
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
211
Вівчарук Вероніка
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
0
0
212
Гутник Юлія
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
0
0
213
Орлова Катерина
Одеська область (дівчата)
0
0
214
Вівчарук Вероніка
ЛОРУФК (Львів) 2003-2004
0
0
215
Солонченко Софія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
216
Лелека Анастасія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
217
Єфименко Софія
ДЮСШ (Конотоп)
0
0
218
Кубракова Тетяна
ДЮСШ (Конотоп)
0
0
219
Сериченко Анна
ДЮСШ (Конотоп)
0
0
220
Крамаренко Діана
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
221
Мошківська Анастасія
СДЮШОР-3 (Запоріжжя) дівчата
0
0
222
Кара Вікторія
Одеська область (дівчата)
0
0
223
Шамара Валентина
Одеська область (дівчата)
0
0
224
Серікова Софія
ХВУФК (Херсон)
0
0
225
Данилець Поліна
ХВУФК (Херсон)
0
0
226
Юрасова Анастасія
ХВУФК (Херсон)
0
0
227
Радченко Поліна
ХВУФК (Херсон)
0
0
228
Шемчук Дар'я
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
0
0
229
Расоха Любовь
БВУФК (дівчата 2003-2004)
0
0
230
Шкільна Юлія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
0
0
231
Проноза Дар'я
Одеська область (дівчата)
0
0
232
Мельникова Яна
Одеська область (дівчата)
0
0
233
Ванька Вікторія
Одеська область (дівчата)
0
0
234
Мушка Наталія
БВУФК (дівчата 2003-2004)
0
0
235
Чумак Валентина
БВУФК (дівчата 2003-2004)
0
0
236
Рябіна Поліна
ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
0
0