ФГУ
Органи управління
Документи
Регіональні федерації
Контакти
Судді та делегати
Новини
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Вища ліга
Перша ліга
Дитячо-юнацький гандбол
Єврокубки
Збірні України
Кубок України
Новини ФГУ
Новини
Досягнення
Змагання
Чоловіча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Суперліга
Жіноча Вища ліга
Жіноча Перша ліга
Кубок України. Жінки
Кубок України. Чоловіки
Дитяча Ліга
Архів змагань
Снайпери
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
Збірні
Команди
Мультимедіа
Фото
Відео
Укр
Eng
Снайпери
Сезон 2023 - 2024
Сезон 2022 - 2023
Сезон 2021 - 2022
Сезон 2020 - 2021
Сезон 2019 - 2020
Сезон 2018 - 2019
Сезон 2017 - 2018
Сезон 2016 - 2017
Сезон 2000 - 2000
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
№
Клуб
Кількість матчів
Кількість голів
1
Чеботар Іван
«RGM Group-СумДУ»
20
116
2
Гудемчук Владислав
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
12
95
3
Сіварга Валерій
«RGM Group-СумДУ»
16
92
4
Мусієнко Віталій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
91
5
Басараб Богдан
«Динамо-Академія»
16
89
6
Занімонець Андрій
«RGM Group-СумДУ»
14
80
7
Воловик Данило
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
20
66
8
Рогович Ростислав
«RGM Group-СумДУ»
18
63
9
Афонін Дмитро
«Динамо-Академія»
18
60
10
Нікітін Сергій
«Динамо-Академія»
16
57
11
Даценко Євгеній
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
18
51
12
Ярошенко Андрій
«RGM Group-СумДУ»
20
50
13
Коноваленко Михайло
КЗ КОР «КОСФК»
15
47
14
Бойко Євген
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
47
15
Мухін Денис
«Динамо-Академія»
14
46
16
Герус Олександр
«RGM Group-СумДУ»
20
43
17
Цокало Микола
«Динамо-Академія»
12
39
18
Яременко Віктор
«RGM Group-СумДУ»
16
36
19
Алдошин Андрій
«Динамо-Академія»
18
35
20
Кордиманенко Сергій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
33
21
Перекупко Богдан
«RGM Group-СумДУ»
19
31
22
Піхуля Олександр
«Динамо-Академія»
20
30
23
Яскевич Микита
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
29
24
Кімаш Ілля
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
16
28
25
Нестеренко В’ячеслав
«Динамо-Академія»
16
26
26
Янов Вадим
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
16
23
27
Цуревський Віталій
«Динамо-Академія»
12
22
28
Холодяков Михайло
«RGM Group-СумДУ»
16
20
29
Прокопчук Юрій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
16
20
30
Гринчук Богдан
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
10
18
31
Таран Денис
«Динамо-Академія»
10
18
32
Чайка Владислав
«RGM Group-СумДУ»
18
17
33
Олицький Віталій
«RGM Group-СумДУ»
20
16
34
Яцук Сергій
«RGM Group-СумДУ»
17
12
35
Малінка Богдан
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
10
36
Абрамов Андрій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
9
37
Цюпра Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
10
8
38
Чехранов Кирило
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
8
7
39
Вишневський Антон
«Динамо-Академія»
4
7
40
Семенюк Ігор
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
12
6
41
Качур Павло
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
6
42
Громовський Андрій
«RGM Group-СумДУ»
4
6
43
Карпенко Денис
«Динамо-Академія»
14
5
44
Семенчук Віктор
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
10
5
45
Глущенко Іван
«RGM Group-СумДУ»
2
5
46
Трістан Сергій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
3
4
47
Кулібаба Олег
«RGM Group-СумДУ»
17
3
48
Антонов Сергій
«Динамо-Академія»
16
3
49
Діденко Олексій
«RGM Group-СумДУ»
15
3
50
Бойко Кирило
«RGM Group-СумДУ»
13
2
51
Янкович Максим
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
7
2
52
Логунов Владислав
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
2
53
Змієвський Вадим
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
4
2
54
Сімаков Олександр
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
1
55
Корчак Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
5
1
56
Шуміло Олег
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
1
57
Погорільченко Георгій
«Динамо-Академія»
20
0
58
Фіногеєв Ілля
«RGM Group-СумДУ»
18
0
59
Шатрава Андрій
«RGM Group-СумДУ»
18
0
60
Кравець Андрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
0
61
Чернявський Богдан
«RGM Group-СумДУ»
11
0
62
Павлюк Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
11
0
63
Кошельник Олександр
«RGM Group-СумДУ»
10
0
64
Чурбаков Юрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
9
0
65
Рисіч Андрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
7
0
66
Шігімага Володимир
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
0
67
Різник Олександр
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
0
68
Сліпцов Дмитро
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
0
69
Шлеян Максим
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
5
0
70
Мандрика Дмитро
«Динамо-Академія»
4
0
71
Іванісов Ярослав
«RGM Group-СумДУ»
4
0
72
Сербалюк Іван
«RGM Group-СумДУ»
4
0
73
Мороз Владислав
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
4
0
74
Дич Денис
«Динамо-Академія»
4
0
75
Зінченко Сергій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
3
0
76
Кислицин Віктор
«Динамо-Академія»
2
0
77
Андрусенко Юрій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
2
0
78
Кривошей Микола
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
2
0
79
Потапов Юрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
2
0
80
Крисанов В'ячеслав
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
1
0
81
Бацман Павло
«Динамо-Академія»
0
0
82
Трипольський Владислав
«Динамо-Академія»
0
0
83
Шок Костянтин
«Динамо-Академія»
0
0
84
Шевченко Данило
«Динамо-Академія»
0
0
85
Фещенко Олексій
«Динамо-Академія»
0
0
86
Прокопцов Олег
«Динамо-Академія»
0
0
87
Маковецький Богдан
«Динамо-Академія»
0
0
88
Погорілий Віталій
«Динамо-Академія»
0
0
89
Стрілець Андрій
«Динамо-Академія»
0
0
90
Левченко Едуард
«Динамо-Академія»
0
0
91
Коваль Денис
«Динамо-Академія»
0
0
92
Хорошин Максим
«Динамо-Академія»
0
0
93
Педоренко Костянтин
«Динамо-Академія»
0
0
94
Таран Ростислав
«Динамо-Академія»
0
0
95
Попов Станіслав
«Динамо-Академія»
0
0
96
Дендеберя Роман
«Динамо-Академія»
0
0
97
Миць Роман
«Динамо-Академія»
0
0
98
Дрозд Микола
«Динамо-Академія»
0
0
99
Стрельниченко Святослав
«Динамо-Академія»
0
0
100
Бас Нікіта
«RGM Group-СумДУ»
0
0
101
Усенко Артем
«RGM Group-СумДУ»
0
0
102
Руцький Олександр
«RGM Group-СумДУ»
0
0
103
Торгачов Олександр
«RGM Group-СумДУ»
0
0
104
Серенко Микита
«RGM Group-СумДУ»
0
0
105
Червонков Едуард
«RGM Group-СумДУ»
0
0
106
Рощин Владислав
«RGM Group-СумДУ»
0
0
107
Кацов Віталій
«RGM Group-СумДУ»
0
0
108
Бас Матвій
«RGM Group-СумДУ»
0
0
109
Мамедов Ельнур
«RGM Group-СумДУ»
0
0
110
Лисенко Владислав
«RGM Group-СумДУ»
0
0
111
Олійник Денис
«RGM Group-СумДУ»
0
0
112
Хомінський Олександр
«RGM Group-СумДУ»
0
0
113
Гирман Денис
«RGM Group-СумДУ»
0
0
114
Маслієнко Данило
«RGM Group-СумДУ»
0
0
115
Кубраков Олександр
«RGM Group-СумДУ»
0
0
116
Кулібаба Дмитро
«RGM Group-СумДУ»
0
0
117
Колоша Сергій
«RGM Group-СумДУ»
0
0
118
Шатрава Андрій
«Динамо-Академія»
0
0
119
Копайцев Ярослав
«Динамо-Академія»
0
0
120
Коваленко Максим
«Динамо-Академія»
0
0
121
Гуржий Артур
«Динамо-Академія»
0
0
122
Довгаль Віктор
«Динамо-Академія»
0
0
123
Ночовкін Богдан
«Динамо-Академія»
0
0
124
Хайдаров Олег
«Динамо-Академія»
0
0
125
Варченко Михайло
«Динамо-Академія»
0
0
126
Шинкарук Іван
«Динамо-Академія»
0
0
127
Леоненко Євген
«RGM Group-СумДУ»
0
0
128
Сучко Максим
«RGM Group-СумДУ»
0
0
129
Мельник Максим
«RGM Group-СумДУ»
0
0
130
Мартиненко Сергій
«RGM Group-СумДУ»
0
0
131
Кунпан Максим
«RGM Group-СумДУ»
0
0
132
Яценко Михайло
«RGM Group-СумДУ»
0
0
133
Ганноха Роман
«Динамо-Академія»
0
0
134
Вишневський Владислав
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
135
Тоцький Антон
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
136
Малай Михайло
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
137
Бурдяк Микита
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
138
Петренко Денис
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
139
Косяк Олександр
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
140
Кадєтов Ілля
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
141
Ярошенко Валентин
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
142
Безсонов Євгеній
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
143
Стась Владислав
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
144
Александров Ярослав
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
145
Остапенко Максим
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
146
Кроленко Віталій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
147
Плошкін Микита
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
148
Томашевський Олексій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
149
Дибчук Олег
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
150
Білецький Олег
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
151
Іноземцев Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
152
Мороз Руслан
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
153
Коломієць Максим
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
154
Шаповалов Данило
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
155
Зінченко Максим
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
156
Попов Дмитро
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
157
Тоцький Антон
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
158
Горлов Тимофій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
159
Зайцев Віталій
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
160
Цодіков Богдан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
161
Чемерис Влад
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
162
Варрасс Аюб
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
163
Блажко Артем
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
164
Вишневський Артем
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
165
Бєльчиков Дмитро
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
166
Ющишен Богдан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
167
Ющинен Богдан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
168
Дайментов Михайло
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
169
Крилов Веніамін
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
170
Кузенко Михайло
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
171
Журавель Дмитро
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
172
Арфа Мухамед
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
173
Шалахін Віктор
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
174
Рошаль Руслан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
175
Ярмак Богдан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
176
Педоренко Костянтин
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
177
Завалай Богдан
«ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ»
0
0
178
Лубов Дмитро
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
179
Луценко Андрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
180
Грицюк Олександр
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
181
Тибулевич Олександр
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
182
Антонов Артем
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
183
Хоменко Роман
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
184
Коваленко Сергій
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
185
Павленко Олексій
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
186
Мельник Іван
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
187
Шикін Олександр
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
188
Коноваленко Михайло
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
189
Потапов Олександр
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
190
Чумак Никита
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
191
Сідоренко Гліб
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
192
Кавіцький Матвій
«Динамо-Академія»
0
0
193
Мальцев Максим
«Динамо-Академія»
0
0
194
Лагунов Владислав
«Динамо-Академія»
0
0
195
Ейбатов Тимур
«Динамо-Академія»
0
0
196
Копанчук Максим
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
197
Михайловський Михайло
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
198
Петренко Вадим
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
199
Хлопась Павло
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
200
Марчишин Сергій
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
201
Юрченко Владислав
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
202
Шмиголь Андрій
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
203
Бацинко Максім
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
204
Гуменюк Богдан
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
205
Боровий Дмитро
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
206
Часовник Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
207
Козак Владислав
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
208
Сухіна Мирослав
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
209
Шмалій Євгеній
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
210
Савчук Андрій
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
211
Цюпра Олександр
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
212
Сулікашвілі Давид
«Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3»
0
0
213
Простяков Данило
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
214
Кульчицький Сергій
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
215
Кріпкий Роман
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
216
Оскілко Вадим
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
217
Пешко Владислав
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
218
Павловський Максим
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
219
Пошедін Олег
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
220
Завідов Євгеній
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
221
Божко Назар
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
222
Шуров Єміль
КЗ КОР «КОСФК»
0
0
223
Маліченко Богдан
«Динамо-Академія»
0
0