ФГУ
Органи управління
Документи
Регіональні федерації
Контакти
Судді та делегати
Новини
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Вища ліга
Перша ліга
Дитячо-юнацький гандбол
Єврокубки
Збірні України
Кубок України
Новини ФГУ
Новини
Досягнення
Змагання
Чоловіча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Суперліга
Жіноча Вища ліга
Жіноча Перша ліга
Кубок України. Жінки
Кубок України. Чоловіки
Дитяча Ліга
Архів змагань
Снайпери
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
Збірні
Команди
Мультимедіа
Фото
Відео
Укр
Eng
Снайпери
Сезон 2023 - 2024
Сезон 2022 - 2023
Сезон 2021 - 2022
Сезон 2020 - 2021
Сезон 2019 - 2020
Сезон 2018 - 2019
Сезон 2017 - 2018
Сезон 2016 - 2017
Сезон 2000 - 2000
Чоловіча Суперліга
Жіноча Суперліга
Чоловіча Вища ліга
Жіноча Вища ліга
Чоловіча Перша ліга
Жіноча Перша ліга
Дитяча Ліга
№
Клуб
Кількість матчів
Кількість голів
1
Голярдик Інна
«Рівне-ДЮСШ 4»
19
269
2
Поцелуєва Марина
«Суми-У»
19
146
3
Дацюк Людмила
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
136
4
Бойчук Юлія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
130
5
Шиптицька Олександра
«Дніпро-Кам'янське»
19
128
6
Єрохова Катерина
«Суми-У»
19
127
7
Каліта Анастасія
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
118
8
Савіна Валерія
«Дніпро-Кам'янське»
15
96
9
Коваленко Марія
«Суми-У»
19
83
10
Співак Марія
«Суми-У»
17
75
11
Козак Марія
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
69
12
Стасишин Наталія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
68
13
Доля Вікторія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
12
52
14
Бойко Віталія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
51
15
Панаріна Марія
«Дніпро-Кам'янське»
19
50
16
Шлюхтіна Ольга
«Дніпро-Кам'янське»
20
45
17
Комарова Віолета
«Суми-У»
18
40
18
Орешко Валерія
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
33
19
Співак Дарина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
31
20
Австріянова Єлизавета
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
26
21
Сериченко Анна
«Суми-У»
19
25
22
Сердюкова Даніела
«Рівне-ДЮСШ 4»
15
25
23
Когут Ірина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
23
24
Кравчук Анастасія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
17
23
25
Перун Софія
«Рівне-ДЮСШ 4»
14
23
26
Якубович Дар'я
«Суми-У»
6
20
27
Цехус Анастасія
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
19
28
Закалюжна Анастасія.
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
16
29
Тарасенко Юлія
«Суми-У»
17
15
30
Савченко Олександра
«Рівне-ДЮСШ 4»
17
15
31
Зюзько Анастасія
«Суми-У»
19
14
32
Шулепа Валерія
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
13
33
Феденко Юлія
«Рівне-ДЮСШ 4»
12
8
34
Корнієнко Єлизавета
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
5
35
Ядаменко Ангеліна
«Суми-У»
5
4
36
Тимошенко Ольга
«Суми-У»
19
2
37
Барабаш Олена
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
19
1
38
Музика Христина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
10
1
39
Даласюк Софія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
9
1
40
Ямнюк Інесса
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
7
1
41
Єфименко Софія
«Суми-У»
19
0
42
Вишневська Ангеліна
«Рівне-ДЮСШ 4»
16
0
43
Барченко Юлія
«Рівне-ДЮСШ 4»
14
0
44
Попіль Анастасія
«Рівне-ДЮСШ 4»
14
0
45
Склярова Дар'я
«Суми-У»
6
0
46
Шаповалова Марина
«Суми-У»
6
0
47
Сахно Анастасія
«Суми-У»
5
0
48
Павленко Аліна
«Суми-У»
5
0
49
Курпіль Ірина
«Суми-У»
4
0
50
Філісюк Віра
«Суми-У»
4
0
51
Величанська Валерія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
3
0
52
Ракша Алла
«Дніпро-Кам'янське»
3
0
53
Ткаченко Вікторія
«Суми-У»
0
0
54
Бунт Ілона
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
55
Мигаленко Дар'я
«Суми-У»
0
0
56
Ляшенко Аліна
«Суми-У»
0
0
57
Шаблицька Тетяна
«Суми-У»
0
0
58
Балан Ізабелла
«Суми-У»
0
0
59
Паращин Ірина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
60
Безугла Юлія
«Суми-У»
0
0
61
Сігай Зоряна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
62
Оборожня Ольга
«Суми-У»
0
0
63
Ротар Галина
«Суми-У»
0
0
64
Турчин Уляна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
65
Машковець Ганна
«Суми-У»
0
0
66
Пирик Ірина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
67
Кіцик Юлія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
68
Москаленко Анастасія
«Суми-У»
0
0
69
Дмитрієва Анастасія
«Суми-У»
0
0
70
Демчан Світлана
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
71
Чернієнко Поліна
«Суми-У»
0
0
72
Громико Іванна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
73
Смолякова Вікторія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
74
Сас Уляна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
75
Йосик Вероніка
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
76
Солодухо Наталія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
77
Турин Діана
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
78
Ткач Анна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
79
Лізогубова Валентина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
80
Костецька Ольга
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
81
Дмитроченко Юлія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
82
Берегій Олена
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
83
Когут Ірина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
84
Чирська Наталія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
85
Яськів Христина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
86
Карковська Тетяна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
87
Альбанська Катерина
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
88
Ковтун Таїсія
«Суми-У»
0
0
89
Садляк Ілона
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
90
Лепінська Соломія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
91
Романюк Еліна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
92
Шупик Аліна
«Суми-У»
0
0
93
Соколова Даря
«Суми-У»
0
0
94
Кадило Вероніка
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
95
Семчук Мар'яна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
96
Придимірська Вікторія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
97
Мондляк Анастасія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
98
Смалюх Тетяна
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
99
Сухецька Ольга
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
100
Власюк Вікторія
«ЗУНУ-Енерго -ШВСМ»
0
0
101
Шидивар Тетяна
«Суми-У»
0
0
102
Юхименко Катерина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
103
Ядаменко Ангеліна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
104
Хрень Поліна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
105
Шкільна Юлія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
106
Усенко Ірина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
107
Богуславська Марина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
108
Степанюк Марина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
109
Удод Віта
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
110
Пильова Ірина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
111
Кімлик Діана
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
112
Стрембіцька Марія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
113
Жмур Дарина
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
114
Медвєдєва Юлія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
115
Стрембіцька Марія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
116
Мороз Марія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
117
Кулішова Вероніка
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
118
Кот Аліса
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
119
Дорошенко Єлізавета
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
120
Бекетова Поліна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
121
Крамаренко Анна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
122
Чепурна Анастасія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
123
Богомаз Альона
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
124
Панковська Владислава
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
125
Бондаренко Дар'я
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
126
Дорошенко Маргарита
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
127
Ташкевич Аліна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
128
Щербина Вікторія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
129
Попова Олександра
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
130
Зайчук Софія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
131
Давидова Ганна
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
132
Кочедеря Владислава
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
133
Краснікова Дар'я
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
134
Дарій Ксенія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
135
Панаріна Марія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
136
Власова Дана
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
137
Іванчук Ольга
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
138
Брусова Ольга
«Суми-У»
0
0
139
Кулинич Тетяна
«Суми-У»
0
0
140
Матяж Софія
«Суми-У»
0
0
141
Шкуренко Дар'я
«Суми-У»
0
0
142
Прокопцова Ірина
«Суми-У»
0
0
143
Закалюжна Анастасія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
144
Киричок Маргарита
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
145
Сорока Крістіна
«Суми-У»
0
0
146
Самойлович Марія
«Дніпро-Кам'янське»
0
0
147
Ненчина Катерина
«Суми-У»
0
0
148
Лень Альона
«Суми-У»
0
0
149
Арламенко Крістіна
«Суми-У»
0
0
150
Гапанько Вікторія
«Суми-У»
0
0
151
Харченко Валерія
«Суми-У»
0
0
152
Попкова Анастасія
«Суми-У»
0
0
153
Сергієнко Ліана
«Суми-У»
0
0
154
Шатрава Віра
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
155
Табачук Любов
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
156
Погода Марія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
157
Одололінська Христина
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
158
Перун Мар'яна
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
159
Гаращук Діана
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
160
Вітюгіна Валерія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
161
Гриців Олександра
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
162
Петрова Валерія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
163
Польова Марія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
164
Хім'як Наталя
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
165
Гайовська Марія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
166
Чиж Софія
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
167
Червук Карина
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
168
Муляр Ліна
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
169
Величко Ірина
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
170
Петрова Оксана
«Рівне-ДЮСШ 4»
0
0
171
Ільїна Маргарита
«Суми-У»
0
0