Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Голярдик Інна Поділля-Університет 14 162
2 Потибня Діана ДЮІ 14 118
3 Дереклєєва Анастасія «Ніка» 16 115
4 Сухецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 113
5 Вітюгіна Валерія «Південна Пальміра» 14 108
6 Бойчук Юлія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 103
7 Петрів Аліса «Карпати-Тячів» 14 87
8 Єрохова Катерина СумДУ 12 83
9 Руда Вікторія «Ніка» 16 79
10 Нагорна Марина Поділля-Університет 14 79
11 Тимцюрак Марія-Ольга «Південна Пальміра» 14 79
12 Матвієнко Вікторія ДЮІ 14 75
13 Козак Марія Рівне - ДЮСШ №4 14 74
14 Шиптицька Олександра «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 73
15 Коваленко Марія СумДУ 12 67
16 Дацюк Людмила «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 65
17 Козлова Анастасія «Ніка» 14 60
18 Воробйова Аліна ДЮІ 14 60
19 Овчаренко Ангеліна «Львівська Політехніка» 10 60
20 Тримпол Катерина «Ніка» 16 56
21 Ковтун Альона ДЮІ 14 55
22 Абабіна Анастасія «Ніка» 16 53
23 Євницька Дар'я «Карпати-Тячів» 14 52
24 Майкут Христина «Львівська Політехніка» 12 52
25 Цехус Анастасія Рівне - ДЮСШ №4 14 51
26 Мартинюк Людмила «Львівська Політехніка» 10 51
27 Сердюкова Даніела Рівне - ДЮСШ №4 14 50
28 Феденко Юлія Рівне - ДЮСШ №4 14 48
29 Деміденко Вікторія ДЮІ 10 48
30 Сігай Зоряна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 47
31 Журавлева Діана «Південна Пальміра» 14 46
32 Петричук Марія Поділля-Університет 12 46
33 Машковець Ганна «Ніка» 10 46
34 Австріянова Ліза «Південна Пальміра» 10 45
35 Соловей Тетяна Поділля-Університет 14 43
36 Дмитрієва Анастасія СумДУ 12 42
37 Величанська Валерія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 40
38 Суха Марія «Карпати-Тячів» 10 40
39 Фучко Вероніка «Карпати-Тячів» 12 39
40 Панаріна Марія СумДУ 12 33
41 Івченко Аліна «Південна Пальміра» 11 33
42 Дорожівська Анастасія «Львівська Політехніка» 8 33
43 Цуран Анастасія Поділля-Університет 14 30
44 Поцелуєва Марина СумДУ 8 30
45 Доля Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 13 29
46 Стефура Віталіна «Ніка» 16 28
47 Надточій Ірина ДЮІ 12 28
48 Сторожук Дарина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 26
49 Манагарова Анастасія ДЮІ 14 26
50 Фроляк Валентина «Львівська Політехніка» 12 26
51 Дорошенко Елизавета «Південна Пальміра» 10 25
52 Кучерява Надія «Карпати-Тячів» 14 24
53 Корнієнко Ліза «Південна Пальміра» 14 24
54 Савчин Софія «Львівська Політехніка» 11 24
55 Шулепа Валерія Рівне - ДЮСШ №4 14 23
56 Братковська Ольга «Львівська Політехніка» 12 23
57 Одололінська Христина Рівне - ДЮСШ №4 12 23
58 Ляховенко Дарина «Львівська Політехніка» 12 22
59 Тарасенко Юлія СумДУ 12 21
60 Савчук Марина «Львівська Політехніка» 12 18
61 Висоцька Катерина «Ніка» 5 18
62 Третякова Домініка «Карпати-Тячів» 14 17
63 Шваб Світлана «Карпати-Тячів» 12 17
64 Прокоп'як Ірина «Львівська Політехніка» 10 17
65 Переходова Анастасія «Ніка» 16 15
66 Таратухіна Ліза «Південна Пальміра» 12 15
67 Нейкова Валентина «Південна Пальміра» 4 15
68 Зюзько Анастасія СумДУ 10 14
69 Піхайленко Софія ДЮІ 6 14
70 Орешко Валерія Рівне - ДЮСШ №4 14 13
71 Лукашина Даря «Південна Пальміра» 10 13
72 Кірдяєва Анастасія ДЮІ 14 12
73 Щерба Вероника «Львівська Політехніка» 12 12
74 Гавриш Анастасія «Карпати-Тячів» 10 11
75 Ляхович Андріана «Карпати-Тячів» 14 10
76 Плеканець Вікторія Поділля-Університет 14 9
77 Диміденко Єлізавета ДЮІ 2 9
78 Савченко Олександра Рівне - ДЮСШ №4 14 8
79 Самокіш Олена «Південна Пальміра» 14 8
80 Кривуля Єлизавета СумДУ 10 8
81 Погода Марія Рівне - ДЮСШ №4 8 8
82 Максименко Юлія «Львівська Політехніка» 7 8
83 Никифорук Діана «Львівська Політехніка» 6 8
84 Ямнюк Інесса «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 7
85 Товмасян Ізабелла Поділля-Університет 14 7
86 Настюк Анастасія Поділля-Університет 10 7
87 Петрушко Вікторія «Львівська Політехніка» 5 7
88 Когуч Євгенія «Карпати-Тячів» 3 7
89 Барченко Юлія Рівне - ДЮСШ №4 14 6
90 Орос Лілія «Карпати-Тячів» 14 6
91 Павленко Аліна СумДУ 8 6
92 Дуда Зоряна «Львівська Політехніка» 4 6
93 Олексюк Лена «Південна Пальміра» 14 5
94 Курпіль Ірина СумДУ 12 5
95 Співак Марія СумДУ 2 5
96 Серман Вікторія «Ніка» 16 4
97 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 12 3
98 Даласюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 10 3
99 Аленіна Лілія ДЮІ 8 3
100 Серинченко Анна СумДУ 6 3
101 Шаповалова Марина СумДУ 12 2
102 Корсун Ірина «Ніка» 10 2
103 Курач Каміла «Карпати-Тячів» 9 2
104 Барабаш Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 12 1
105 Тараканова Анастасія Поділля-Університет 10 1
106 Піскова Анастасія ДЮІ 8 1
107 Діхтяренко Юлія ДЮІ 8 1
108 Гапанько Вікторія СумДУ 6 1
109 Склярова Дар'я СумДУ 4 1
110 Кривенко Ярослава ДЮІ 14 0
111 Попіль Анастасія Рівне - ДЮСШ №4 14 0
112 Васютяк Яна «Ніка» 14 0
113 Лигіна Катерина «Ніка» 14 0
114 Стадник Анна «Карпати-Тячів» 14 0
115 Сенинець Юлія «Карпати-Тячів» 14 0
116 Равлусевич Віолета «Ніка» 14 0
117 Гуменюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 0
118 Марко Ємілія «Карпати-Тячів» 14 0
119 Спринчук Ксенія Поділля-Університет 14 0
120 Алексєєнко Вероніка Поділля-Університет 14 0
121 Гірявець Анастасія «Південна Пальміра» 14 0
122 Атерлей Марія Поділля-Університет 12 0
123 Вислоцька Ангеліна Поділля-Університет 12 0
124 Табачук Любов Рівне - ДЮСШ №4 12 0
125 Чиж Софія Рівне - ДЮСШ №4 12 0
126 Поляк Марія «Львівська Політехніка» 12 0
127 Савела Єлізавета «Ніка» 10 0
128 Валієва Марина «Львівська Політехніка» 10 0
129 Петрова Валерія Рівне - ДЮСШ №4 9 0
130 Смірнова Катерина ДЮІ 9 0
131 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 9 0
132 Колодзінська Кристіна Поділля-Університет 9 0
133 Філісюк Віра СумДУ 8 0
134 Сластьонова Вероніка Поділля-Університет 8 0
135 Величко Ірина Рівне - ДЮСШ №4 8 0
136 Шамара Валентина «Південна Пальміра» 8 0
137 Когут Ірина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 8 0
138 Чорноока Алла Поділля-Університет 6 0
139 Єфименко Софія СумДУ 6 0
140 Тимошенко Ольга СумДУ 6 0
141 Приходько Катерина ДЮІ 6 0
142 Мігілкіна Дар'я «Південна Пальміра» 5 0
143 Коцюба Олександра «Львівська Політехніка» 5 0
144 Веклич Оксана «Ніка» 5 0
145 Приходько Анастасія ДЮІ 4 0
146 Золотарева Екатерина «Південна Пальміра» 4 0
147 Чирська Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 4 0
148 Романчак Альона «Карпати-Тячів» 4 0
149 Беке Діана «Карпати-Тячів» 4 0
150 Матяж Софія СумДУ 4 0
151 Корчова Анастасія «Ніка» 4 0
152 Шпонтак Діана «Карпати-Тячів» 4 0
153 Батушанська Мирослава Поділля-Університет 4 0
154 Булеста Олександра «Карпати-Тячів» 4 0
155 Гнелицька Олена «Львівська Політехніка» 3 0
156 Хмелевська Наталя ДЮІ 3 0
157 Шкуренко Дар'я СумДУ 2 0
158 Щетиніна Аліна «Південна Пальміра» 2 0
159 Сахно Анастасія СумДУ 2 0
160 Кравчук Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 2 0
161 Папіровська Вікторія «Південна Пальміра» 2 0
162 Білоногова Марія Поділля-Університет 2 0
163 Марчук Ольга Поділля-Університет 2 0
164 Папіровська Вікторія «Ніка» 0 0
165 Костецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
166 Громико Іванна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
167 Отрощенко Марія СумДУ 0 0
168 Свид Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
169 Шатохіна Дарина «Ніка» 0 0
170 Берегій Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
171 Сас Уляна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
172 Музика Христина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
173 Бондар Юлія «Ніка» 0 0
174 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
175 Соловйова Тетяна «Ніка» 0 0
176 Власюк Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
177 Ляшенко Аліна СумДУ 0 0
178 Бойко Віталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
179 Попкова Анастасія СумДУ 0 0
180 Австріянова Єлизавета Рівне - ДЮСШ №4 0 0
181 Закалюжна Анастасія Рівне - ДЮСШ №4 0 0
182 Сисоєва Ксенія «Ніка» 0 0
183 Вишневська Ангеліна Рівне - ДЮСШ №4 0 0
184 Закалюжна Анастасія. Рівне - ДЮСШ №4 0 0
185 Чернишова Альона «Ніка» 0 0
186 Бєлкіна Аліна «Ніка» 0 0
187 Марусенко Дарія «Ніка» 0 0
188 Каліта Анастасія Рівне - ДЮСШ №4 0 0
189 Корнієнко Єлизавета Рівне - ДЮСШ №4 0 0
190 Залецька Олександра «Ніка» 0 0
191 Ткач Анастасія СумДУ 0 0
192 Печена Анастасія «Ніка» 0 0
193 Москаленко Анастасія СумДУ 0 0
194 Гирман Дарина СумДУ 0 0
195 Перун Софія Рівне - ДЮСШ №4 0 0
196 Касілова Ірина «Ніка» 0 0
197 Печерикіна Лілія «Ніка» 0 0
198 Кучерява Катерина ДЮІ 0 0
199 Клецько Влада «Бровари БСФК» 0 0
200 Стрембицька Марія «Бровари БСФК» 0 0
201 Мініссале Нетелі «Бровари БСФК» 0 0
202 Куц Вікторія «Бровари БСФК» 0 0
203 Чайка Сніжана «Бровари БСФК» 0 0
204 Ракша Алла «Бровари БСФК» 0 0
205 Мойсеєва Юлія «Бровари БСФК» 0 0
206 Карпенко Вікторія «Бровари БСФК» 0 0
207 Шкільна Юлія «Бровари БСФК» 0 0
208 Скрипець Марія «Бровари БСФК» 0 0
209 Таркович Дарина «Бровари БСФК» 0 0
210 Марченко Лілія «Бровари БСФК» 0 0
211 Бондаренко Анастасія «Бровари БСФК» 0 0
212 Пузик Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
213 Каліта Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
214 Вороніна Валерія «Південна Пальміра» 0 0
215 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
216 Мисенко Софія «Південна Пальміра» 0 0
217 Савіна Валерія «Бровари БСФК» 0 0
218 Савера Діана «Бровари БСФК» 0 0
219 Росоха Любов «Бровари БСФК» 0 0
220 Мушка Наталія «Бровари БСФК» 0 0
221 Чумак Валентина «Бровари БСФК» 0 0
222 Чумак Марія «Бровари БСФК» 0 0
223 Балинець Анна «Бровари БСФК» 0 0
224 Лукашенко Меліса «Бровари БСФК» 0 0
225 Дутко Діана «Львівська Політехніка» 0 0
226 Коваль Вікторія «Львівська Політехніка» 0 0
227 Черновол Анастасія «Львівська Політехніка» 0 0
228 Борисевич Яна «Львівська Політехніка» 0 0
229 Миколюк Тетяна «Львівська Політехніка» 0 0
230 Пейк Діана «Львівська Політехніка» 0 0
231 Микитюк Анастасія Поділля-Університет 0 0
232 Іщук Вікторія Поділля-Університет 0 0
233 Ромнсова Оля Поділля-Університет 0 0
234 Осадчук Дарія Поділля-Університет 0 0
235 Петрівська Маша Поділля-Університет 0 0
236 Коваль Єлизавета «Львівська Політехніка» 0 0
237 Стребко Діана «Львівська Політехніка» 0 0
238 Шалімова Марина «Бровари БСФК» 0 0
239 Захарова Вікторія «Бровари БСФК» 0 0
240 Халючкова Анастасія «Бровари БСФК» 0 0
241 Боровко Надія «Бровари БСФК» 0 0
242 Леонова Софія «Бровари БСФК» 0 0
243 Ковалівнич Алина «Бровари БСФК» 0 0
244 Дяченко Олеся «Львівська Політехніка» 0 0
245 Колосовська Катерина «Львівська Політехніка» 0 0
246 Карковська Анастасія «Львівська Політехніка» 0 0
247 Кочан Катерина «Бровари БСФК» 0 0
248 Крамаренко Діана «Південна Пальміра» 0 0
249 Сорока Христина «Південна Пальміра» 0 0
250 Місяйло Світлана «Карпати-Тячів» 0 0
251 Матьовка Ольга «Карпати-Тячів» 0 0
252 Свистак Анастасія «Карпати-Тячів» 0 0
253 Олійник Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
254 Брая Анастасія «Карпати-Тячів» 0 0
255 Товтин Каріна «Карпати-Тячів» 0 0
256 Романчак Альона «Карпати-Тячів» 0 0
257 Курах Каміла «Карпати-Тячів» 0 0
258 Смокоровська Анастасія «Карпати-Тячів» 0 0
259 Кравець Аліна «Карпати-Тячів» 0 0
260 Стадник Анна «Карпати-Тячів» 0 0
261 Соскида Каріна «Карпати-Тячів» 0 0
262 Хома Анастасія «Карпати-Тячів» 0 0
263 Самарська Вікторія «Карпати-Тячів» 0 0
264 Швайка Альона «Карпати-Тячів» 0 0
265 Росоха Діана «Карпати-Тячів» 0 0
266 Чепик Анастасія «Карпати-Тячів» 0 0
267 Дмитроченко Юлія «Карпати-Тячів» 0 0
268 Алтуніна Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
269 Шестак Олександра «Карпати-Тячів» 0 0
270 Дажур Крістіна «Карпати-Тячів» 0 0
271 Сапун Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
272 Колініченко Аксінія «Карпати-Тячів» 0 0
273 Кривов'яз Людмила ДЮІ 0 0
274 Шатохіна Дарина ДЮІ 0 0
275 Сердюкова Катерина ДЮІ 0 0
276 Моргунова Настя «Південна Пальміра» 0 0
277 Рябіна Поліна ДЮІ 0 0
278 Петрів Марія ДЮІ 0 0
279 Мінєєва Ірина ДЮІ 0 0
280 Цуркан Марина «Південна Пальміра» 0 0
281 Бошкова Софія «Південна Пальміра» 0 0
282 Балан Ізабелла «Південна Пальміра» 0 0
283 Оніщенко Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
284 Беженар Марія «Південна Пальміра» 0 0
285 Бурдина Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
286 Пархоменко Софія ДЮІ 0 0
287 Ревикіна Вікторія ДЮІ 0 0
288 Бахтіна Аліна ДЮІ 0 0
289 Шемчук Дар'я ДЮІ 0 0
290 Герасимова Юлія ДЮІ 0 0
291 Таран Олександра ДЮІ 0 0
292 Арєшина Ольга ДЮІ 0 0
293 Ступаненко Дар'я ДЮІ 0 0
294 Молодика Вікторія ДЮІ 0 0
295 Максименко Дар'я ДЮІ 0 0
296 Кулішова Вероніка ДЮІ 0 0
297 Гайдучок Вероніка ДЮІ 0 0
298 Єдин Наталія «Ніка» 0 0