1 |
Чернієнко Поліна
|
Збірна Сумської області
|
8 |
82 |
2 |
Данілець Поліна
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
70 |
3 |
Мартинюк Людмила
|
Збірна Львівської області
|
8 |
67 |
4 |
Таркович Дарина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
8 |
64 |
5 |
Пастерук Марія
|
Збірна міста Києва
|
6 |
61 |
6 |
Здріла Каріна
|
Збірна Львівської області
|
8 |
57 |
7 |
Діхтяр Єлизавета
|
Збірна міста Києва
|
6 |
56 |
8 |
Соскида Каріна Русланівна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
5 |
50 |
9 |
Скрипець Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
48 |
10 |
Требка Даша
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
44 |
11 |
Адамян Аліна
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
38 |
12 |
Лакатош Ванеса
|
Збірна Львівської області
|
8 |
37 |
13 |
Литвин Марія
|
Кіровоградська область
|
6 |
37 |
14 |
Тимофієва Дарина
|
Кіровоградська область
|
6 |
36 |
15 |
Винниченко Тетяна
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
35 |
16 |
Варава Юнна
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
34 |
17 |
Смокоровська Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
33 |
18 |
Коваль Єлизавета
|
Збірна Львівської області
|
8 |
33 |
19 |
Коваль Вікторія
|
Збірна Львівської області
|
8 |
32 |
20 |
Чепик Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
31 |
21 |
Чумак Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
5 |
31 |
22 |
Гутник Юлія
|
Збірна Львівської області
|
8 |
30 |
23 |
Ткаченко Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
8 |
29 |
24 |
Дьолог Яна
|
Збірна Львівської області
|
8 |
29 |
25 |
Онопрієнко Дар'я
|
Збірна міста Києва
|
6 |
29 |
26 |
Ревенко Ірина
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
29 |
27 |
Свистак Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
28 |
28 |
Томашевська Маргарита
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
25 |
29 |
Краснянська Ірина
|
Збірна міста Києва
|
6 |
25 |
30 |
Хома Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
23 |
31 |
Ткачик Ангеліна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
8 |
21 |
32 |
Крилова Марія
|
Збірна міста Києва
|
6 |
21 |
33 |
Колініченко Аксінія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
20 |
34 |
Стрембіцька Марія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
5 |
20 |
35 |
Гамідова Анна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
8 |
19 |
36 |
Касян Ольга
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
18 |
37 |
Гайдук Катерина
|
Збірна Львівської області
|
7 |
17 |
38 |
Карпова Ася
|
Кіровоградська область
|
6 |
17 |
39 |
Родак Юліана
|
Збірна Львівської області
|
8 |
16 |
40 |
Міхеєва Катерина
|
Збірна Сумської області
|
8 |
16 |
41 |
Хоменко Анастасія
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
15 |
42 |
Шумілова Аліна
|
Кіровоградська область
|
6 |
15 |
43 |
Філіппова Катерин
|
Кіровоградська область
|
6 |
15 |
44 |
Коваленко Домініка
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
14 |
45 |
Швайка Альона
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
7 |
14 |
46 |
Дружченко Юліанна
|
Збірна міста Києва
|
6 |
14 |
47 |
Гануля Дарина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
5 |
14 |
48 |
Сергієнко Ліана
|
Збірна Сумської області
|
8 |
12 |
49 |
Угура Христина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
8 |
11 |
50 |
Чумак Юлія
|
КСЛІ м. Київ
|
4 |
11 |
51 |
Гловюк Христина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
8 |
10 |
52 |
Стегайло Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
8 |
10 |
53 |
Стовпяг Мілана
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
10 |
54 |
Кисельова Дар'я
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
10 |
55 |
Волубцева Тетяна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
2 |
10 |
56 |
Егорова Ольга
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
8 |
9 |
57 |
Масловська Карина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
9 |
58 |
Халак Юлія
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
8 |
59 |
Вівчарук Вероника
|
Збірна Львівської області
|
8 |
8 |
60 |
Лукашенко Меліса
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
8 |
61 |
Паливода Катерина
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
8 |
62 |
Петровська Аліна
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
7 |
63 |
Барановська Софія
|
Збірна міста Києва
|
4 |
7 |
64 |
Микула Вікторія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
6 |
65 |
Савоченко Дар'я
|
Збірна Сумської області
|
4 |
6 |
66 |
Смик Кіра
|
Збірна міста Києва
|
4 |
6 |
67 |
Смірнова Катерина
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
5 |
68 |
Кондрашова Дар'я
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
5 |
69 |
Якименко Олена
|
Збірна міста Києва
|
4 |
5 |
70 |
Шестак Олександра
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
4 |
71 |
Колісніченко Наталя
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
4 |
72 |
Дюгованець Яна
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
7 |
4 |
73 |
Воробйова Катерина
|
Збірна міста Києва
|
6 |
4 |
74 |
Фаринюк Вікторія
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
4 |
75 |
Турин Діана
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
4 |
4 |
76 |
Муха Юлія
|
Збірна міста Києва
|
4 |
4 |
77 |
Лось Аліна
|
КСЛІ м. Київ
|
4 |
4 |
78 |
Цюмра Марта
|
КСЛІ м. Київ
|
4 |
4 |
79 |
Мусієць Валерія
|
Збірна міста Києва
|
2 |
4 |
80 |
Ціряк Вікторія
|
КСЛІ м. Київ
|
4 |
3 |
81 |
Скобіль Анастасія
|
Збірна міста Києва
|
4 |
3 |
82 |
Михальченко Анна
|
ХФСК м. Херсон
|
2 |
3 |
83 |
Марцин Андріана
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
2 |
84 |
Осадча Юлія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
2 |
85 |
Кухар Каміла
|
Збірна Львівської області
|
6 |
2 |
86 |
Горбачевська Софія
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
2 |
87 |
Богатирець Катерина
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
8 |
1 |
88 |
Кочмала Ангеліна
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
1 |
89 |
Івашкевич Анна
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
1 |
90 |
Остапчук Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
2 |
1 |
91 |
Брая Анастасія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
9 |
0 |
92 |
Сподарик Марта
|
Збірна Львівської області
|
8 |
0 |
93 |
Отрощенко Марія
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
0 |
94 |
Серікова Софія
|
ХФСК м. Херсон
|
8 |
0 |
95 |
Шаблицька Тетяна
|
Збірна Сумської області
|
7 |
0 |
96 |
Тищук Дарія
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
7 |
0 |
97 |
Бородай Елізавета
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
0 |
98 |
Галушкіна Єлізавета
|
КСЛІ м. Київ
|
6 |
0 |
99 |
Калініна Катерина
|
Кіровоградська область
|
6 |
0 |
100 |
Савчук Наталія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
6 |
0 |
101 |
Квашніцька Валерія
|
Кіровоградська область
|
6 |
0 |
102 |
Біліченко Юлія
|
Збірна Львівської області
|
6 |
0 |
103 |
Ваніфат'єва Вікторія
|
Кіровоградська область
|
6 |
0 |
104 |
Руда Аліна
|
Збірна міста Києва
|
6 |
0 |
105 |
Василинка Поліна
|
Збірна Полтавської області
|
5 |
0 |
106 |
Цимбалюк Дар'я
|
КСЛІ м. Київ
|
4 |
0 |
107 |
Лисенко Аліна
|
Кіровоградська область
|
4 |
0 |
108 |
Щасна Аліна
|
Збірна Сумської області
|
4 |
0 |
109 |
Єфімова Крістіна
|
Збірна Сумської області
|
4 |
0 |
110 |
Ткач Анна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
4 |
0 |
111 |
Балинець Анна
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
4 |
0 |
112 |
Павловська Алла
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
0 |
113 |
Хоменко Карина
|
Збірна Полтавської області
|
4 |
0 |
114 |
Васильєва Дарина
|
Збірна Полтавської області
|
3 |
0 |
115 |
Романько
|
Збірна Сумської області
|
2 |
0 |
116 |
Радченко Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
2 |
0 |
117 |
Антипова Анна
|
Збірна міста Києва
|
2 |
0 |
118 |
Трубіна Катерина
|
ХФСК м. Херсон
|
2 |
0 |
119 |
Придимірська Вікторія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
2 |
0 |
120 |
Єрмолаєва Оксана
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
2 |
0 |
121 |
Науменко Ласелсія
|
КСЛІ м. Київ
|
2 |
0 |
122 |
Бойко Людмила
|
Збірна міста Києва
|
2 |
0 |
123 |
Саліна Наталія
|
КСЛІ м. Київ
|
2 |
0 |
124 |
Приведа Валерія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
125 |
Сандрак Аліна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
126 |
Черноусова Юлія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
127 |
Ладика Тетяна
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
128 |
Шушанін Крістина
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
129 |
Кущ Надія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
130 |
Шох Аліна
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
131 |
Садляк Ілона
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
132 |
Вислоцька Діана
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
133 |
Гандзюк Олександра
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
134 |
Шулим Олександра
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
135 |
Когут Олена
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
136 |
Лось Аліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
137 |
Ядаменко Ангеліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
138 |
Галушкіна Єлизавета
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
139 |
Муха Юлія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
140 |
Ферук Олександра
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
141 |
Мельничук Мирослава
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
142 |
Мохненко Ангеліна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
143 |
Науменко Ланельсія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
144 |
Гомон Діана
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
145 |
Кисельова Дар'я
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
146 |
Тиць Крістіна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
147 |
Миць Крістал
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
148 |
Чумак Юлія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
149 |
Цюмра Марта
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
150 |
Ковалик Маріанна
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
151 |
Фаринюк Вікторія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
152 |
Ціряк Вікторія
|
КСЛІ 2005 р. (дівчата)
|
0 |
0 |
153 |
Юхно Вікторія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
154 |
Ізюрова Маргарита
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
155 |
Хлопіна Катерина
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
156 |
Гуз Діана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
157 |
Гудзовата Інна-Марія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
158 |
Пеняк Андріана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
159 |
Забарило Евеліна
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
160 |
Антонюк Марія
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
161 |
Куценко Діана
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
162 |
Колотіліна Вікторія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
163 |
Донець Дарина
|
Збірна міста Києва
|
0 |
0 |
164 |
Блажева Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
165 |
Кулик Анастасія
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
166 |
Миць Кристал
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
167 |
Мохненко Ангеліна
|
КСЛІ м. Київ
|
0 |
0 |
168 |
Дутка Вікторія
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
169 |
Грабчак Анжеліка
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
170 |
Шарапова Софія
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
171 |
Свалявчик Даніелла
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
172 |
Дзярук Юлія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
173 |
Йосик Вероніка
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
174 |
Митровка Дар'я
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
175 |
Костюк Анастасія
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
176 |
Шпак Ангеліна
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
177 |
Борова Діана
|
ХФСК м. Херсон
|
0 |
0 |
178 |
Мирошкина Аліса
|
Збірна Сумської області
|
0 |
0 |
179 |
Шаргородська Діана
|
Збірна Львівської області
|
0 |
0 |
180 |
Бойко Людмила
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
181 |
Сахарнова Діана
|
КЗ КОР «БСФК» м. Бровари
|
0 |
0 |
182 |
Веклинець Вікторія
|
СДЮСШОР з гандболу "Карпати" м. Ужгород
|
0 |
0 |
183 |
Кадило Віроніка
|
Збірна Тернопільської обл., КЗ «КДЮСШ з ігрових видів спорту»
|
0 |
0 |
184 |
Смик Кіра
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
185 |
Халак Юлія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
186 |
Томашевська Маргарита
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
187 |
Серікова Софія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
188 |
Данилець Поліна
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
189 |
Смірнова Катерина
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
190 |
Черноусова Юлія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
191 |
Михайлеченко Ання
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
192 |
Колісниченко Наталія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
193 |
Кондрашова Дар'я
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
194 |
Митровка Дар'я
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
195 |
Адамян Аліна
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
196 |
Требка Даша
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
197 |
Болдиш Діана
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
198 |
Шаповал Ксенія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
199 |
Васютяк Анна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
200 |
Хоменко Елліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
201 |
Петухова Катерина
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
202 |
Кулєшова Діана
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
203 |
Рейлян Валерія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
204 |
Стовпяга Мілана
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
205 |
Нікішина Олександра
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
206 |
Юхно Вікторія
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
207 |
Борова Діана
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
208 |
Лукашенко Меліса
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
209 |
Моргун Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
210 |
Осадча Юлія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
211 |
Лутченко Єлізавета
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
212 |
Паливода Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
213 |
Чайка Сніжана
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
214 |
Музика Наталія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
215 |
Скрипець Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
216 |
Боровко Надія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
217 |
Боровко Надія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
218 |
Расоха Любовь
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
219 |
Марченко Лілія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
220 |
Стрембіцька Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
221 |
Мушка Наталія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
222 |
Кочан Катерина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
223 |
Ліщенюк Олеся
|
ХВУФК (Херсон) 2005-2006
|
0 |
0 |
224 |
Чумак Валентина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
225 |
Чумак Марія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
226 |
Таркович Дарина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
227 |
Шкільна Юлія
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
228 |
Гануля Дарина
|
БВУФК (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
229 |
Шишиморова Поліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
230 |
Лазько Ілона Генадіївна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
231 |
Нагорняк Діана
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
232 |
Виноградова Поліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
233 |
Петровська Аліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
234 |
Левадна Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
235 |
Салахідінова Кіра
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
236 |
Аносова Арина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
237 |
Голік Єлізавета
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
238 |
Авдєєва Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
239 |
Булгакова Каріна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
240 |
Должикова Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
241 |
Кучерява Катерина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
242 |
Казначеєва Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
243 |
Чепурна Анастасія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
244 |
Юхименко Катерина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
245 |
Зайчук Софія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
246 |
Хрень Поліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
247 |
Дорошенко Маргарита
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
248 |
Жмур Дарина
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
249 |
Гребенюк Вікторія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
250 |
Кочедеря Владислава
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
251 |
Кімлик Діана
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
252 |
Степанова Юлія
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |
253 |
Прохорова Дар'я
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
254 |
Бекетова Поліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
255 |
Бартащук Катерина
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
256 |
Біньковська С.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
257 |
Бухало В.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
258 |
Ізотова Валерія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
259 |
Каргіна Анна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
260 |
Назаренко Дар'я
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
261 |
Гулько Марія
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
262 |
Кубеніна Еліна
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
263 |
Кошляк Лариса
|
ДЮСШ № 3 Запоріжжя (дівчата 2005-2006)
|
0 |
0 |
264 |
Гретенко В.
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
265 |
Ахременко Анна
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
266 |
Рогова Кристина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
267 |
Сироденко Анастасія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
268 |
Маклакова Валерія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
269 |
Горячева Юліана
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
270 |
Зінченко Ірина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
271 |
Арбузова Катерина
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
272 |
Бабік Анна
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
273 |
Борисенко Софія
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
274 |
Петрова Олександра
|
Дніпропетровська область ІІ ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг)
|
0 |
0 |
275 |
Полтавська Алла
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
276 |
Хоменко Катерина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
277 |
Хома Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
278 |
Швайка Альона
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
279 |
Смокоровська Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
280 |
Товтин Каріна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
281 |
Брая Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
282 |
Слив'янчук Яна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
283 |
Дюгованець Яна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
284 |
Марцин Андріана
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
285 |
Шестак Олександра
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
286 |
Свистак Анастасія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
287 |
Соскида Каріна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
288 |
Грабчак Анжеліка
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
289 |
Коваль Єлизавета
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
290 |
Коваль Вікторія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
291 |
Мартинюк Людмила
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
292 |
Дутко Анастасія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
293 |
Вівчарук Вероніка
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
294 |
Дьолог Яна
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
295 |
Біліченко Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
296 |
Шпак Ангеліна
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
297 |
Шаргородська Діана
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
298 |
Касинець Станіслава
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
299 |
Лехман Даяна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
300 |
Руда Аліна
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
301 |
Ревуцька Анастасія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
302 |
Пастерук Марія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
303 |
Діхтяр Ліза
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
304 |
Якименко Олена
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
305 |
Баранівська Софія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
306 |
Забарило Евеліна
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
307 |
Воробйова Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
308 |
Мазепа Євгенія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
309 |
Барченко Юлія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
310 |
Отян Дарія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
311 |
Пономарьова Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
312 |
Онопрієнко Дар'я
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
313 |
Гамідова Анна
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
314 |
Колініченко Аксінія
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
315 |
Лехман Богдан
|
СДЮШОР «КАРПАТИ» (Ужгород)
|
0 |
0 |
316 |
Краснянська Ірина
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
317 |
Крилова Марія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
318 |
Дудкіна Катерина
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
319 |
Дружченко Юліанна
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
320 |
Скобіль Анастасія
|
Збірна команда міста Києва
|
0 |
0 |
321 |
Кухар Каміла
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
322 |
Іванцюк Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
323 |
Чернієнко Поліна
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
324 |
Стегайло Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
325 |
Сергієнко Ліана
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
326 |
Фучко Людмила
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
327 |
Ковтун Таісія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
328 |
Лень Альона
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
329 |
Блажева Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
330 |
Карпенко Катерина
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
331 |
Харченко Вікторія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
332 |
Колотіліна Вікторія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
333 |
Ільїна Маргарита
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
334 |
Васільєва Дарія
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
335 |
Горбачевська Софія
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
336 |
Варава Юнна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
337 |
Кулинич Тетяна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
338 |
Ревенко Ірина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
339 |
Оборожня Ольга
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
340 |
Прокопцова Ірина
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
341 |
Касян Ольга
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
342 |
Василинка Поліна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
343 |
Івашкевич Анна
|
Полтавська область ІІ СДЮШОР (Зінків)
|
0 |
0 |
344 |
Висоцька Олександра
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
345 |
Новик Єлизавета
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
346 |
Сидоренко Єлизавета
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
347 |
Кононенко Віра
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
348 |
Лоскуткова Кіра
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
349 |
Кирнична Уляна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
350 |
Калініна Катерина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
351 |
Хоменко Анастасія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
352 |
Гутник Юлія
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
353 |
Лакатан Ванеса
|
ЛОРУФК (Львів)
|
0 |
0 |
354 |
Філіпова Катерина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
355 |
Стебакова Нанна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
356 |
Тимофієва Дарина
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
357 |
Чепик Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
358 |
Дмитроченко Юлія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
359 |
Шаблицька Тетяна
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
360 |
Кулік Анастасія
|
Сумська область ДЮСШ «БАРСА» (Шостка)
|
0 |
0 |
361 |
Алєйнік Софія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
362 |
Терещенко Владислава
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
363 |
Литвин Марія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
364 |
Квашніцька Валерія
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
365 |
Листвин Мар'яна
|
Кіровоградська область ДЮСШ (Знам’янка)
|
0 |
0 |
366 |
Ташкевич Аліна
|
Дніпропетровська область І (Кам’янське Тернівка)
|
0 |
0 |