Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Чеботар Іван «RGM Group-СумДУ» 12 106
2 Нестеренко В’ячеслав «Динамо-Академія» 12 100
3 Гудемчук Владислав «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 88
4 Рогович Ростислав «RGM Group-СумДУ» 12 86
5 Мельник Іван КЗ КОР «КОСФК» 20 79
6 Мусієнко Віталій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 77
7 Простяков Данило КЗ КОР «КОСФК» 9 75
8 Ярошенко Валентин «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 69
9 Змієвський Вадим «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 64
10 Марчишин Сергій КЗ КОР «КОСФК» 20 62
11 Плошкін Микита «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 9 61
12 Педоренко Костянтин «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 59
13 Пешко Владислав КЗ КОР «КОСФК» 17 57
14 Цокало Микола «Динамо-Академія» 12 56
15 Коноваленко Михайло КЗ КОР «КОСФК» 10 50
16 Нікітін Сергій «Динамо-Академія» 9 45
17 Даценко Євгеній «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 10 43
18 Перекупко Богдан «RGM Group-СумДУ» 12 40
19 Миць Роман «Динамо-Академія» 12 39
20 Герус Олександр «RGM Group-СумДУ» 9 39
21 Завідов Євгеній КЗ КОР «КОСФК» 12 33
22 Кравець Андрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 33
23 Гринчук Богдан «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 33
24 Маслієнко Данило «RGM Group-СумДУ» 12 31
25 Колоша Сергій «RGM Group-СумДУ» 12 30
26 Бєльчиков Дмитро «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 28
27 Маковецький Богдан «Динамо-Академія» 12 27
28 Бойко Євген «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 26
29 Яременко Віктор «RGM Group-СумДУ» 10 25
30 Вишневський Владислав КЗ КОР «КОСФК» 17 24
31 Павленко Олексій КЗ КОР «КОСФК» 12 23
32 Мальцев Максим «Динамо-Академія» 12 23
33 Стрілець Андрій «Динамо-Академія» 12 21
34 Тоцький Антон «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 7 20
35 Божко Назар КЗ КОР «КОСФК» 17 17
36 Янов Вадим «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 11 15
37 Кімаш Ілля «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 14
38 Юрченко Владислав КЗ КОР «КОСФК» 10 13
39 Усенко Артем «RGM Group-СумДУ» 9 12
40 Тоцький Антон «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 5 12
41 Стась Владислав «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 3 12
42 Антонов Сергій «Динамо-Академія» 12 11
43 Олицький Віталій «RGM Group-СумДУ» 12 10
44 Антонов Артем КЗ КОР «КОСФК» 12 10
45 Кулібаба Олег «RGM Group-СумДУ» 10 10
46 Бас Нікіта «RGM Group-СумДУ» 13 9
47 Іванісов Ярослав «RGM Group-СумДУ» 12 8
48 Петренко Вадим КЗ КОР «КОСФК» 10 8
49 Журавель Дмитро «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 7
50 Афонін Дмитро «Динамо-Академія» 3 7
51 Кордиманенко Сергій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 9 5
52 Стрельниченко Святослав «Динамо-Академія» 9 5
53 Шинкарук Іван «Динамо-Академія» 15 4
54 Шевченко Данило «Динамо-Академія» 12 4
55 Шмалій Євгеній «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 4
56 Кривошей Микола «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 4
57 Ейбатов Тимур «Динамо-Академія» 6 4
58 Ярошенко Андрій «RGM Group-СумДУ» 5 4
59 Білецький Олег «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 3 4
60 Діденко Олексій «RGM Group-СумДУ» 12 3
61 Часовник Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 3
62 Малінка Богдан «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 10 3
63 Бурдяк Микита «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 3
64 Шмиголь Андрій КЗ КОР «КОСФК» 12 2
65 Блажко Артем «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 2
66 Безсонов Євгеній «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 6 2
67 Дибчук Олег «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 1
68 Фіногеєв Ілля «RGM Group-СумДУ» 12 1
69 Гуржий Артур «Динамо-Академія» 12 1
70 Кузенко Михайло «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 12 1
71 Кунпан Максим «RGM Group-СумДУ» 11 1
72 Ночовкін Богдан «Динамо-Академія» 9 1
73 Чайка Владислав «RGM Group-СумДУ» 3 1
74 Попов Станіслав «Динамо-Академія» 15 0
75 Потапов Юрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 0
76 Павлюк Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 0
77 Дрозд Микола «Динамо-Академія» 12 0
78 Рисіч Андрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 12 0
79 Хоменко Роман КЗ КОР «КОСФК» 12 0
80 Горлов Тимофій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 0
81 Чемерис Влад «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 0
82 Погорільченко Георгій «Динамо-Академія» 9 0
83 Шуміло Олег «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 0
84 Зінченко Максим «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 9 0
85 Шатрава Андрій «RGM Group-СумДУ» 8 0
86 Ярмак Богдан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 6 0
87 Кацов Віталій «RGM Group-СумДУ» 6 0
88 Кадєтов Ілля «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 3 0
89 Гуменюк Богдан «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 3 0
90 Шігімага Володимир «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 3 0
91 Качур Павло «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 3 0
92 Андрусенко Юрій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 2 0
93 Коноваленко Михайло КЗ КОР «КОСФК» 1 0
94 Кислицин Віктор «Динамо-Академія» 0 0
95 Хомінський Олександр «RGM Group-СумДУ» 0 0
96 Вишневський Антон «Динамо-Академія» 0 0
97 Яцук Сергій «RGM Group-СумДУ» 0 0
98 Шатрава Андрій «Динамо-Академія» 0 0
99 Маліченко Богдан «Динамо-Академія» 0 0
100 Варченко Михайло «Динамо-Академія» 0 0
101 Цуревський Віталій «Динамо-Академія» 0 0
102 Мартиненко Сергій «RGM Group-СумДУ» 0 0
103 Копайцев Ярослав «Динамо-Академія» 0 0
104 Сіварга Валерій «RGM Group-СумДУ» 0 0
105 Гирман Денис «RGM Group-СумДУ» 0 0
106 Кулібаба Дмитро «RGM Group-СумДУ» 0 0
107 Мандрика Дмитро «Динамо-Академія» 0 0
108 Коваленко Максим «Динамо-Академія» 0 0
109 Бас Матвій «RGM Group-СумДУ» 0 0
110 Лагунов Владислав «Динамо-Академія» 0 0
111 Кошельник Олександр «RGM Group-СумДУ» 0 0
112 Дич Денис «Динамо-Академія» 0 0
113 Кавіцький Матвій «Динамо-Академія» 0 0
114 Леоненко Євген «RGM Group-СумДУ» 0 0
115 Прокопцов Олег «Динамо-Академія» 0 0
116 Червонков Едуард «RGM Group-СумДУ» 0 0
117 Лисенко Владислав «RGM Group-СумДУ» 0 0
118 Громовський Андрій «RGM Group-СумДУ» 0 0
119 Чернявський Богдан «RGM Group-СумДУ» 0 0
120 Глущенко Іван «RGM Group-СумДУ» 0 0
121 Олійник Денис «RGM Group-СумДУ» 0 0
122 Сербалюк Іван «RGM Group-СумДУ» 0 0
123 Яценко Михайло «RGM Group-СумДУ» 0 0
124 Занімонець Андрій «RGM Group-СумДУ» 0 0
125 Руцький Олександр «RGM Group-СумДУ» 0 0
126 Мельник Максим «RGM Group-СумДУ» 0 0
127 Мамедов Ельнур «RGM Group-СумДУ» 0 0
128 Холодяков Михайло «RGM Group-СумДУ» 0 0
129 Сучко Максим «RGM Group-СумДУ» 0 0
130 Серенко Микита «RGM Group-СумДУ» 0 0
131 Погорілий Віталій «Динамо-Академія» 0 0
132 Алдошин Андрій «Динамо-Академія» 0 0
133 Левченко Едуард «Динамо-Академія» 0 0
134 Коваль Денис «Динамо-Академія» 0 0
135 Бойко Кирило «RGM Group-СумДУ» 0 0
136 Хорошин Максим «Динамо-Академія» 0 0
137 Кубраков Олександр «RGM Group-СумДУ» 0 0
138 Дендеберя Роман «Динамо-Академія» 0 0
139 Фещенко Олексій «Динамо-Академія» 0 0
140 Рощин Владислав «RGM Group-СумДУ» 0 0
141 Педоренко Костянтин «Динамо-Академія» 0 0
142 Торгачов Олександр «RGM Group-СумДУ» 0 0
143 Копанчук Максим КЗ КОР «КОСФК» 0 0
144 Зайцев Віталій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
145 Трістан Сергій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
146 Завалай Богдан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
147 Абрамов Андрій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
148 Дайментов Михайло «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
149 Сліпцов Дмитро «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
150 Воловик Данило «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
151 Ющинен Богдан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
152 Цодіков Богдан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
153 Рошаль Руслан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
154 Крилов Веніамін «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
155 Корчак Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
156 Семенюк Ігор «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
157 Боровий Дмитро «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
158 Бацинко Максім «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
159 Яскевич Микита «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
160 Арфа Мухамед «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
161 Сулікашвілі Давид «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
162 Іноземцев Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
163 Логунов Владислав «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
164 Варрасс Аюб «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
165 Зінченко Сергій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
166 Косяк Олександр «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
167 Різник Олександр «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
168 Александров Ярослав «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
169 Чехранов Кирило «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
170 Шалахін Віктор «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
171 Шлеян Максим «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
172 Сімаков Олександр «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
173 Малай Михайло «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
174 Петренко Денис «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
175 Крисанов В'ячеслав «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
176 Шаповалов Данило «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
177 Прокопчук Юрій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
178 Ющишен Богдан «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
179 Остапенко Максим «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
180 Кроленко Віталій «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
181 Коломієць Максим «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
182 Вишневський Артем «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
183 Томашевський Олексій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
184 Мороз Руслан «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
185 Кріпкий Роман КЗ КОР «КОСФК» 0 0
186 Оскілко Вадим КЗ КОР «КОСФК» 0 0
187 Таран Ростислав «Динамо-Академія» 0 0
188 Кульчицький Сергій КЗ КОР «КОСФК» 0 0
189 Павловський Максим КЗ КОР «КОСФК» 0 0
190 Попов Дмитро «ФГХО-КДЮСШ1-ХАІ» 0 0
191 Шуров Єміль КЗ КОР «КОСФК» 0 0
192 Пошедін Олег КЗ КОР «КОСФК» 0 0
193 Таран Денис «Динамо-Академія» 0 0
194 Басараб Богдан «Динамо-Академія» 0 0
195 Ганноха Роман «Динамо-Академія» 0 0
196 Мухін Денис «Динамо-Академія» 0 0
197 Хайдаров Олег «Динамо-Академія» 0 0
198 Піхуля Олександр «Динамо-Академія» 0 0
199 Шок Костянтин «Динамо-Академія» 0 0
200 Бацман Павло «Динамо-Академія» 0 0
201 Карпенко Денис «Динамо-Академія» 0 0
202 Трипольський Владислав «Динамо-Академія» 0 0
203 Михайловський Михайло КЗ КОР «КОСФК» 0 0
204 Хлопась Павло КЗ КОР «КОСФК» 0 0
205 Цюпра Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
206 Семенчук Віктор «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
207 Сухіна Мирослав «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
208 Чурбаков Юрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
209 Савчук Андрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
210 Мороз Владислав «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
211 Луценко Андрій «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
212 Цюпра Олександр «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
213 Лубов Дмитро «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
214 Янкович Максим «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
215 Тибулевич Олександр КЗ КОР «КОСФК» 0 0
216 Чумак Никита КЗ КОР «КОСФК» 0 0
217 Сідоренко Гліб КЗ КОР «КОСФК» 0 0
218 Грицюк Олександр КЗ КОР «КОСФК» 0 0
219 Коваленко Сергій КЗ КОР «КОСФК» 0 0
220 Козак Владислав «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» 0 0
221 Шикін Олександр КЗ КОР «КОСФК» 0 0
222 Потапов Олександр КЗ КОР «КОСФК» 0 0
223 Довгаль Віктор «Динамо-Академія» 0 0