Статистика
1 з 1

Турнірна таблиця

Чоловіча суперліга Жіноча суперліга Дитяча ліга Чоловіча вища ліга Жіноча вища ліга Чоловіча перша ліга 2002-2003 2004-2005 Юнаки Дівчата
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 20 20 0 0 872:304 568 40
2 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 20 18 0 2 700:467 233 36
3 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 20 18 0 2 694:497 197 36
4 м.Київ (КСЛІ) дівчата 20 18 2 0 608:459 149 36
5 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 21 16 0 5 681:400 281 32
6 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 22 15 2 5 661:391 270 32
7 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 23 14 3 6 604:462 142 31
8 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 20 13 0 7 505:424 81 26
9 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 18 9 2 7 441:392 49 20
10 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 19 9 2 8 524:540 -16 20
11 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 20 9 2 9 522:620 -98 20
12 м. Київ І дівчата 20 9 1 10 449:566 -117 19
13 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 19 9 0 10 542:508 34 18
14 м. Київ (КСЛІ) дівчата 17 8 2 7 456:391 65 18
15 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 20 7 2 11 508:581 -73 16
16 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 20 7 1 12 386:539 -153 15
17 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 21 5 2 14 565:629 -64 12
18 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 17 5 0 12 308:491 -183 10
19 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 17 4 0 13 309:502 -193 8
20 Рівненська область (ДЮСШ№4) 20 3 1 16 332:562 -230 7
21 м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 16 2 0 14 298:513 -215 4
22 м. Київ ІІ 23 2 0 21 562:828 -266 4
23 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 15 1 0 14 252:508 -256 2
24 Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 17 0 0 17 159:471 -312 0
25 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 1 0 0 1 24:40 -16 0
Тур: 1
Дата Час Матч Рахунок
26.11.2018 16 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 40:17
27.10.2018 15 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 33:29
27.10.2018 14 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 17:50
27.10.2018 14 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 25:17
27.10.2018 13 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – І 26:19
27.10.2018 11 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 44:20
27.10.2018 11 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Рівненська область (ДЮСШ№4) 45:13
27.10.2018 11 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 45:21
27.10.2018 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ ІІ КСЛІ-2003 31:22
27.10.2018 10 : 30 м. Київ (КСЛІ) дівчата Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 21:21
27.10.2018 10 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 46:15
27.10.2018 10 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 24:20
27.10.2018 10 : 00 Дніпропетровська область І Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 47:13
27.10.2018 10 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 28:21
27.10.2018 10 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 32:25
27.10.2018 09 : 30 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 40:11
27.10.2018 09 : 00 м. Київ І дівчата Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 23:19
27.10.2018 09 : 00 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 38:25
26.10.2018 18 : 00 Дніпропетровська область І Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 48:10
26.10.2018 18 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 22:30
26.10.2018 18 : 00 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 34:21
26.10.2018 17 : 20 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Рівненська область (ДЮСШ№4) 46:9
26.10.2018 17 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 39:26
26.10.2018 17 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 46:22
26.10.2018 17 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 31:28
26.10.2018 16 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 31:21
26.10.2018 15 : 45 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 40:14
26.10.2018 15 : 30 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 38:13
26.10.2018 15 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – І 24:25
26.10.2018 15 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 25:25
26.10.2018 13 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 44:28
26.10.2018 13 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ ІІ КСЛІ-2003 36:17
26.10.2018 11 : 30 м. Київ І дівчата Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 27:26
26.10.2018 11 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 33:9
26.10.2018 10 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 17:46
25.10.2018 17 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 29:19
20.10.2018 11 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 26:33
20.10.2018 09 : 30 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 26:30
19.10.2018 15 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 21:30
19.10.2018 10 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 30:27
Тур: 2
Дата Час Матч Рахунок
02.11.2019 15 : 30 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 35:30
28.11.2018 16 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 47:19
27.11.2018 11 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 39:25
17.11.2018 17 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 25:33
17.11.2018 13 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 32:27
17.11.2018 11 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 44:23
17.11.2018 10 : 00 Одеська область – І Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 34:28
17.11.2018 10 : 00 Дніпропетровська область І Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 39:14
17.11.2018 09 : 32 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) м. Київ КСЛІ юнаки 19:32
17.11.2018 09 : 30 Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 14:35
17.11.2018 09 : 00 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 24:35
16.11.2018 18 : 30 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) м. Київ КСЛІ юнаки 20:32
16.11.2018 18 : 30 Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 14:42
16.11.2018 18 : 00 Дніпропетровська область І Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 28:18
16.11.2018 17 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 37:26
16.11.2018 16 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 46:12
16.11.2018 15 : 00 Одеська область – І Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 30:22
16.11.2018 15 : 00 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 19:33
16.11.2018 13 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 27:30
16.11.2018 11 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 33:32
15.11.2018 11 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 37:29
14.11.2018 14 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 37:28
10.11.2018 16 : 30 м. Київ ІІ м. Київ (КСЛІ) дівчата 34:16
10.11.2018 13 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 13:43
10.11.2018 11 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 27:30
10.11.2018 10 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 20:38
10.11.2018 09 : 30 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 30:29
10.11.2018 09 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 32:41
10.11.2018 09 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) м. Київ І дівчата 13:26
10.11.2018 08 : 30 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка м.Київ (КСЛІ) дівчата 25:39
09.11.2018 18 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) м. Київ І дівчата 15:24
09.11.2018 17 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 23:32
09.11.2018 16 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 26:44
09.11.2018 15 : 30 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 17:29
09.11.2018 15 : 30 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка м.Київ (КСЛІ) дівчата 25:38
09.11.2018 15 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 23:43
09.11.2018 14 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 11:30
09.11.2018 10 : 30 м. Київ ІІ м. Київ (КСЛІ) дівчата 34:18
05.11.2018 11 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 19:12
04.11.2018 14 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 29:9
03.11.2018 16 : 30 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 46:23
03.11.2018 14 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 33:14
02.11.2018 13 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 42:16
Тур: 3
Дата Час Матч Рахунок
05.12.2019 10 : 15 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 18:19
19.12.2018 10 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 22:16
19.12.2018 09 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І дівчата 45:21
18.12.2018 17 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І дівчата 62:20
18.12.2018 13 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 18:22
16.12.2018 11 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 25:32
15.12.2018 17 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 26:29
15.12.2018 15 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 20:21
15.12.2018 13 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 29:30
15.12.2018 09 : 30 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 41:23
15.12.2018 09 : 00 Одеська область – І Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 39:31
14.12.2018 18 : 00 Одеська область – І Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 42:27
14.12.2018 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 34:22
14.12.2018 14 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 40:31
14.12.2018 12 : 30 м. Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 24:32
08.12.2018 14 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 27:19
08.12.2018 13 : 10 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 24:20
08.12.2018 12 : 00 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 25:24
08.12.2018 11 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) м. Київ ІІ 38:24
08.12.2018 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ І КСЛІ-2002 31:28
08.12.2018 10 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 38:18
08.12.2018 09 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область І 23:19
07.12.2018 17 : 30 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 30:22
07.12.2018 17 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) м. Київ ІІ 34:18
07.12.2018 17 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ І КСЛІ-2002 30:20
07.12.2018 17 : 00 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 30:27
07.12.2018 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область І 28:20
07.12.2018 13 : 30 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 26:29
04.12.2018 17 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 29:13
01.12.2018 15 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 32:31
30.11.2018 15 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 43:32
25.11.2018 16 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 16:46
25.11.2018 11 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 17:38
24.11.2018 17 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 16:29
24.11.2018 13 : 30 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 14:40
24.11.2018 09 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 19:43
24.11.2018 09 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 25:18
23.11.2018 17 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 13:40
23.11.2018 14 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 21:20
23.11.2018 13 : 00 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата м. Київ ІІ 41:23
23.11.2018 09 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 17:31
22.11.2018 17 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 13:29
22.11.2018 11 : 00 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата м. Київ ІІ 38:23
17.11.2018 13 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 24:36
16.11.2018 13 : 00 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 35:26
Тур: 4
Дата Час Матч Рахунок
23.02.2019 13 : 00 Одеська область – І м. Київ КСЛІ юнаки 19:34
22.02.2019 18 : 00 Одеська область – І м. Київ КСЛІ юнаки 26:32
22.02.2019 10 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 38:13
21.02.2019 17 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 33:13
11.02.2019 12 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) м. Київ І дівчата 21:16
10.02.2019 15 : 30 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) м. Київ І дівчата 19:25
02.02.2019 12 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 18:32
02.02.2019 11 : 30 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 23:27
02.02.2019 09 : 30 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) м. Київ (КСЛІ) дівчата 16:15
01.02.2019 17 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 31:36
01.02.2019 16 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 35:35
01.02.2019 11 : 30 м. Київ ІІ Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 22:46
01.02.2019 10 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 14:36
31.01.2019 18 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 16:42
31.01.2019 15 : 00 м. Київ ІІ Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 19:44
22.12.2018 13 : 00 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 28:35
22.12.2018 13 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ І КСЛІ-2002 29:38
22.12.2018 11 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 20:21
22.12.2018 10 : 00 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 24:44
22.12.2018 09 : 42 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 19:42
21.12.2018 19 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ І КСЛІ-2002 29:28
21.12.2018 17 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 23:26
21.12.2018 16 : 30 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 20:41
21.12.2018 11 : 00 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 15:34
21.12.2018 11 : 00 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 29:30
09.12.2018 11 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 38:27
09.12.2018 09 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 22:32
08.12.2018 15 : 30 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 20:20
08.12.2018 14 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 30:30
08.12.2018 10 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) м.Київ (КСЛІ) дівчата 23:30
08.12.2018 10 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 12:34
08.12.2018 09 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 34:22
07.12.2018 17 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 23:47
07.12.2018 17 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) м.Київ (КСЛІ) дівчата 24:24
07.12.2018 15 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 31:27
01.12.2018 09 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 18:31
30.11.2018 09 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 16:46
01.02.2018 17 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) м. Київ (КСЛІ) дівчата 28:27
Тур: 5
Дата Час Матч Рахунок
21.12.2019 15 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 29:15
07.12.2019 00 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 35:32
27.02.2019 10 : 00 м. Київ І дівчата Рівненська область (ДЮСШ№4) 23:15
26.02.2019 18 : 00 м. Київ І дівчата Рівненська область (ДЮСШ№4) 12:12
16.02.2019 14 : 30 м. Київ І КСЛІ-2002 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 39:31
16.02.2019 13 : 00 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 10:0
16.02.2019 12 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 34:13
16.02.2019 12 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 25:21
16.02.2019 11 : 30 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 33:25
16.02.2019 11 : 30 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 18:30
16.02.2019 11 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 32:28
16.02.2019 11 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 43:8
16.02.2019 10 : 30 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 34:23
16.02.2019 10 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 30:16
16.02.2019 10 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата м. Київ ІІ 41:10
16.02.2019 09 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Одеська область – І 22:22
16.02.2019 09 : 30 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область І 21:37
16.02.2019 09 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 39:12
15.02.2019 18 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 56:8
15.02.2019 17 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 31:21
15.02.2019 17 : 30 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 22:32
15.02.2019 17 : 30 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 30:23
15.02.2019 17 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 31:37
15.02.2019 17 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 38:22
15.02.2019 17 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 55:9
15.02.2019 16 : 45 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область І 21:40
15.02.2019 16 : 30 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 43:32
15.02.2019 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 38:23
15.02.2019 16 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 31:15
15.02.2019 15 : 30 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 38:23
15.02.2019 13 : 30 м. Київ І КСЛІ-2002 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 43:25
15.02.2019 12 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Одеська область – І 29:29
15.02.2019 12 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата м. Київ ІІ 38:21
08.02.2019 10 : 45 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 29:26
22.12.2018 19 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 25:29
22.12.2018 13 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 28:17
21.12.2018 15 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 29:15
21.12.2018 13 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 24:31
21.12.2018 13 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 25:22
21.12.2018 12 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 28:28
20.12.2018 18 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 39:18
08.12.2018 17 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 21:21
16.02.2018 09 : 00 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 35:23
09.02.2018 16 : 00 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 22:25
Тур: 6
Дата Час Матч Рахунок
20.03.2019 10 : 30 Дніпропетровська область І Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 17:28
19.03.2019 17 : 00 Дніпропетровська область І Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 28:26
17.03.2019 17 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
16.03.2019 16 : 30 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ ІІ КСЛІ-2003 34:27
16.03.2019 13 : 30 м. Київ І КСЛІ-2002 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 26:29
16.03.2019 11 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ КСЛІ юнаки 29:26
16.03.2019 11 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 30:32
16.03.2019 11 : 00 Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 14:30
16.03.2019 09 : 30 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 20:18
16.03.2019 09 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 34:19
15.03.2019 18 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ ІІ КСЛІ-2003 33:23
15.03.2019 17 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 23:30
15.03.2019 17 : 00 Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 27:33
15.03.2019 16 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 28:27
15.03.2019 14 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 38:23
15.03.2019 14 : 00 м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 25:30
15.03.2019 11 : 30 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) Одеська область – І 19:28
15.03.2019 00 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 35:37
14.03.2019 14 : 30 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) Одеська область – І 27:26
06.03.2019 09 : 00 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 18:35
05.03.2019 17 : 00 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 23:26
03.03.2019 11 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) Рівненська область (ДЮСШ№4) 21:14
02.03.2019 18 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) Рівненська область (ДЮСШ№4) 23:22
02.03.2019 10 : 00 м. Київ І дівчата Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 17:35
02.03.2019 00 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 10:0
01.03.2019 14 : 00 м. Київ І дівчата Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 14:50
01.03.2019 00 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 10:0
28.02.2019 11 : 30 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата м. Київ ІІ 29:28
27.02.2019 11 : 30 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата м. Київ ІІ 35:27
27.02.2019 09 : 30 м. Київ ІІ Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 26:35
26.02.2019 17 : 00 м. Київ ІІ Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 25:46
16.02.2019 17 : 00 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 32:27
15.02.2019 11 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 33:21
09.02.2019 14 : 30 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 53:12
09.02.2019 11 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 18:22
09.02.2019 10 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 17:26
08.02.2019 17 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 19:38
08.02.2019 15 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) м.Київ (КСЛІ) дівчата 17:42
08.02.2019 11 : 30 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 25:22
08.02.2019 11 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 42:29
Тур: 7
Дата Час Матч Рахунок
30.03.2019 10 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ КСЛІ юнаки 26:31
29.03.2019 15 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ КСЛІ юнаки 19:28
25.03.2019 11 : 30 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 26:39
25.03.2019 11 : 00 Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 32:40
24.03.2019 11 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 20:14
24.03.2019 10 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 49:41
24.03.2019 08 : 30 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – І 27:13
23.03.2019 13 : 45 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 16:34
23.03.2019 13 : 30 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 16:45
23.03.2019 13 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 29:30
23.03.2019 12 : 00 м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 9:30
23.03.2019 10 : 00 Одеська область – І Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 28:23
23.03.2019 08 : 30 м. Київ КСЛІ юнаки Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 40:24
22.03.2019 17 : 30 м. Київ КСЛІ юнаки Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 32:27
22.03.2019 16 : 00 Одеська область – І Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 34:25
22.03.2019 15 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 28:11
22.03.2019 13 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 27:14
22.03.2019 11 : 40 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 24:32
22.03.2019 11 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 37:28
21.03.2019 12 : 45 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ ІІ КСЛІ-2003 28:32
21.03.2019 11 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 31:17
21.03.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ І КСЛІ-2002 32:23
20.03.2019 16 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 32:21
20.03.2019 11 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ ІІ КСЛІ-2003 34:21
20.03.2019 11 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 35:23
19.03.2019 13 : 30 м. Київ І КСЛІ-2002 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 44:27
19.03.2019 11 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 37:17
18.03.2019 11 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
17.03.2019 17 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
16.03.2019 14 : 00 м. Київ ІІ Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 30:46
16.03.2019 12 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата м. Київ ІІ 27:23
16.03.2019 10 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 35:17
15.03.2019 12 : 00 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 39:31
15.03.2019 10 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата м. Київ ІІ 34:19
14.03.2019 17 : 15 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 30:30
14.03.2019 15 : 00 м. Київ ІІ Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 31:45
14.03.2019 11 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 28:31
13.03.2019 09 : 30 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 22:26
12.03.2019 10 : 45 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І дівчата 49:14
12.03.2019 09 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 13:14
11.03.2019 16 : 45 Рівненська область (ДЮСШ№4) м. Київ І дівчата 11:20
11.03.2019 15 : 00 Рівненська область (ДЮСШ№4) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 14:44
10.03.2019 16 : 45 м. Київ І дівчата Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 35:12
10.03.2019 13 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Рівненська область (ДЮСШ№4) 42:16
23.02.2019 18 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 24:41
23.02.2019 15 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 28:38
23.02.2019 11 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 18:27
23.02.2019 11 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 18:27
22.02.2019 18 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 24:41
22.02.2019 15 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 32:45
16.02.2019 14 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 36:35
16.02.2019 13 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 33:27
16.02.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 30:9
15.02.2019 16 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 26:26
15.02.2019 15 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 38:33
15.02.2019 13 : 30 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 17:25
15.02.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 28:9
Тур: 8
Дата Час Матч Рахунок
25.04.2019 11 : 30 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 15:24
24.04.2019 15 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 23:23
23.04.2019 15 : 00 м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 20:21
14.04.2019 11 : 30 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 29:33
14.04.2019 11 : 30 м. Київ І КСЛІ-2002 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 32:30
14.04.2019 11 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 28:17
14.04.2019 10 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 31:19
14.04.2019 10 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 19:35
13.04.2019 15 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 20:20
13.04.2019 13 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 22:38
13.04.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 31:22
13.04.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки м. Київ І КСЛІ-2002 22:21
13.04.2019 09 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 34:31
12.04.2019 16 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 29:33
12.04.2019 15 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 33:27
12.04.2019 13 : 30 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 28:39
12.04.2019 13 : 30 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 18:36
12.04.2019 11 : 30 м.Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 21:19
07.04.2019 10 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 24:30
06.04.2019 11 : 00 м. Київ ІІ КСЛІ-2003 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 34:34
05.04.2019 13 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) м. Київ ІІ КСЛІ-2003 26:42
28.03.2019 12 : 00 м. Київ ІІ Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 29:36
28.03.2019 10 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 42:25
27.03.2019 17 : 30 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата м. Київ І дівчата 43:36
27.03.2019 12 : 30 м. Київ (КСЛІ) дівчата Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 33:19
26.03.2019 17 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) м. Київ І дівчата 42:16
26.03.2019 13 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата м. Київ ІІ 35:21
24.03.2019 10 : 30 Дніпропетровська область І Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 23:22
24.03.2019 09 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 32:13
23.03.2019 13 : 00 Дніпропетровська область І Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 41:27
23.03.2019 11 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 36:8
22.03.2019 18 : 30 Дніпропетровська область І Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 31:12
22.03.2019 17 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 42:12
16.03.2019 09 : 30 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 18:26
16.03.2019 00 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 30:29
15.03.2019 18 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 34:32
14.03.2019 11 : 45 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 36:17
14.03.2019 11 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 29:43
02.03.2019 13 : 45 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 25:16
02.03.2019 11 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 31:24
02.03.2019 10 : 45 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 31:20
02.03.2019 00 : 00 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 26:26
01.03.2019 10 : 45 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 24:12
01.03.2019 00 : 00 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 30:34
01.03.2019 00 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 28:22
01.03.2019 00 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 28:21
16.03.2018 11 : 15 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 25:9
Тур: 9
Дата Час Матч Рахунок
06.05.2019 13 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 23:20
05.05.2019 15 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Хмельницька область – ІІ ДЮСШ, м. Красилів 40:19
24.04.2019 00 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 27:26
19.04.2019 13 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 24:23
13.04.2019 10 : 00 Дніпропетровська область І Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 25:29
12.04.2019 10 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" Дніпропетровська область І 29:23
11.04.2019 15 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 31:22
30.03.2019 14 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 19:24
30.03.2019 10 : 00 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата м.Київ (КСЛІ) дівчата 26:31
29.03.2019 15 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата м.Київ (КСЛІ) дівчата 19:28
29.03.2019 15 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 32:30
28.03.2019 13 : 00 м. Київ ІІ Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) 29:36
28.03.2019 11 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 23:37
28.03.2019 10 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 44:21
27.03.2019 15 : 30 Рівненська область (ДЮСШ№4) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 22:20
27.03.2019 11 : 30 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 38:33
26.03.2019 17 : 20 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 42:20
26.03.2019 11 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Рівненська область (ДЮСШ№4) 36:25
23.03.2019 11 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 36:17
23.03.2019 10 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 17:22
22.03.2019 17 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 20:24
22.03.2019 11 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 38:27
16.03.2019 17 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 34:13
16.03.2019 13 : 30 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 30:17
16.03.2019 11 : 00 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 43:12
16.03.2019 10 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 27:36
16.03.2019 09 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 29:12
15.03.2019 16 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 32:45
15.03.2019 15 : 30 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) 46:12
15.03.2019 15 : 30 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) 46:12
15.03.2019 14 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 39:16
15.03.2019 12 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 32:45
Тур: 10
Дата Час Матч Рахунок
19.04.2019 13 : 30 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 7:48
19.04.2019 13 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 29:31
19.04.2019 11 : 00 м. Київ ІІ Рівненська область (ДЮСШ№4) 20:35
19.04.2019 10 : 30 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 18:29
18.04.2019 13 : 30 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 27:27
18.04.2019 13 : 00 Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) м. Київ І дівчата 27:25
18.04.2019 11 : 00 м. Київ (КСЛІ) дівчата Рівненська область (ДЮСШ№4) 30:13
18.04.2019 10 : 45 Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) м. Київ І дівчата 12:33
17.04.2019 15 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) м. Київ І дівчата 38:22
17.04.2019 13 : 30 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Сумська область (ДЮСШ «Барса» м. Шостка) 49:17
17.04.2019 13 : 00 м. Київ ІІ Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) 26:35
17.04.2019 11 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 40:24
17.04.2019 11 : 00 Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата Дніпропетровська область - І (ДЮСШ № 4 м. Кривий Ріг) 43:10
14.04.2019 18 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка 25:38
14.04.2019 11 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
14.04.2019 10 : 00 Сумська область ІІ ДЮСШ "Барса" м. Шостка м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 41:33
13.04.2019 18 : 00 м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
12.04.2019 11 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Дніпропетровська область ІІ ( ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг) 10:0
10.04.2019 15 : 30 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 32:31
09.04.2019 13 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Одеська область – І 32:23
07.04.2019 13 : 30 Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки 30:29
07.04.2019 10 : 00 м. Київ І КСЛІ-2002 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 34:32
06.04.2019 14 : 30 Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) Запорізька область V (СДЮШОР ЗТР-2003, м. Запоріжжя) 27:33
06.04.2019 11 : 00 Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) м. Київ І КСЛІ-2002 28:37
05.04.2019 14 : 30 Київська область (БВУФК, м. Бровари) юнаки Запорізька область . – ІІ (СДЮШОР ЗТР-2002, м. Запоріжжя) 30:20
05.04.2019 11 : 30 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Волинська область (ОДЮСШ м. Луцьк) 33:32
30.03.2019 17 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 25:27
30.03.2019 11 : 30 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 15:31
30.03.2019 11 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 24:26
30.03.2019 10 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 19:39
29.03.2019 18 : 30 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 21:31
29.03.2019 17 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) 18:25
29.03.2019 17 : 00 Запорізька область – ІV ( ДЮСШ № 3,м. Мелітополь) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 20:16
29.03.2019 11 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 11:35
28.03.2019 10 : 30 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) Тернопільська область (КЗДЮСШ м. Тернопіль) 44:21
18.04.2018 11 : 00 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Київська область (БВУФК м. Бровари) дівчата 29:41
12.04.2000 15 : 00 Миколаївська область (ВУФК м. Миколаїв) м. Київ ІІ (ДЮСШ №2-ІІ) 27:37
Тур: 11
Дата Час Матч Рахунок
25.04.2019 15 : 00 Одеська область – І Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 10:0
25.04.2019 13 : 30 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 10:0
25.04.2019 11 : 00 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя м. Київ КСЛІ юнаки 28:24
24.04.2019 15 : 00 м. Київ КСЛІ юнаки Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя 38:28
24.04.2019 13 : 30 Одеська область – І Закарпатська область (СДЮШОР «Карпати», м. Ужгород) юнаки 10:0
24.04.2019 13 : 00 Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 0:10
23.04.2019 13 : 30 Запорізька область – ІІ СДЮШОР ЗТР, м. Запоріжжя Волинська область (ДЮСШ, м. Нововолинськ) 10:0
23.04.2019 11 : 00 Одеська область – І м. Київ КСЛІ юнаки 16:25
20.04.2019 15 : 00 Запорізька область – ІV (ДЮСШ № 3, м. Мелітопіль) Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) 31:40
19.04.2019 11 : 00 Запорізька область - І (СДЮШОР № 3, м. Запоріжжя) м. Київ ІІ КСЛІ-2003 31:33
14.04.2019 13 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 41:10
14.04.2019 11 : 00 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 17:12
14.04.2019 11 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 37:35
14.04.2019 10 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 31:19
13.04.2019 15 : 30 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 38:12
13.04.2019 15 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 20:20
13.04.2019 13 : 00 Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата м. Київ І (ДЮСШ № 2-І) 20:22
12.04.2019 18 : 30 Сумська область І (ДЮСШ м.Конотоп) Запорізька область (СДЮШОР № 3 м. Запоріжжя) дівчата 32:21
12.04.2019 15 : 00 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 10:0
12.04.2019 15 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 27:49
12.04.2019 11 : 30 м.Київ (КСЛІ) дівчата Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 21:19
Тур: 12
Дата Час Матч Рахунок
25.04.2019 13 : 30 м.Київ (КСЛІ) дівчата Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) 27:26
25.04.2019 11 : 30 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) 0:10
25.04.2019 10 : 00 Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 10:0
25.04.2019 09 : 00 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 23:17
24.04.2019 15 : 00 Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) 10:0
24.04.2019 12 : 40 Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) Дніпропетровська область І 28:24
24.04.2019 11 : 10 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 22:24
24.04.2019 10 : 00 Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" м.Київ (КСЛІ) дівчата 19:28
24.04.2019 10 : 00 Дніпропетровська область І Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата 14:27
23.04.2019 18 : 00 Хмельницька область – І (ДЮСШ № 1, м. Хмельницький) Донецька область (ДЮСШ, м. Маріуполь) 10:0
23.04.2019 17 : 30 Запорізька область – ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна, м. Запоріжжя) Одеська область – ІІ (ДЮСШ, м. Черноморськ ) 0:10
23.04.2019 16 : 10 Херсонська область (ХВУФК м. Херсон) Львівська область (КЗ ЛОР УФК м. Львів) 27:23
23.04.2019 14 : 50 Київська область (БВУФК, м. Бровари) дівчата Закарпатська область СДЮШОР "Карпати" 34:14
23.04.2019 13 : 00 м.Київ (КСЛІ) дівчата Дніпропетровська область І 31:26