Турнірна таблиця
Чоловіча Суперліга | Жіноча Суперліга | Дитяча Ліга | Чоловіча Вища ліга | Жіноча Вища ліга | Чоловіча Перша ліга | Жіноча Перша ліга |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
22.09.2023 | 11 : 00 | «Мотор» – «Ізмаїл» | 46:30 |
22.09.2023 | 13 : 30 | «Одеса» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 38:27 |
22.09.2023 | 13 : 30 | «Донбас» – «СКА-ШВСМ» | 36:25 |
22.09.2023 | 16 : 30 | «Карпати-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 29:13 |
23.09.2023 | 10 : 30 | «СКА-Львів» – «Донбас» | 19:43 |
23.09.2023 | 11 : 00 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «Мотор» | 19:46 |
23.09.2023 | 13 : 30 | «СКА-ШВСМ» – «Карпати-ШВСМ» | 29:25 |
23.09.2023 | 13 : 30 | «Ізмаїл» – «Одеса» | 29:35 |
24.09.2023 | 10 : 30 | «Донбас» – «Карпати-ШВСМ» | 41:21 |
24.09.2023 | 11 : 00 | «Ізмаїл» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 35:29 |
24.09.2023 | 13 : 30 | «СКА-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 43:21 |
24.09.2023 | 13 : 30 | «Мотор» – «Одеса» | 42:25 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
05.10.2023 | 00 : 00 | «Донбас» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 36:31 |
05.10.2023 | 00 : 00 | «СКА-Львів» – «Мотор» | 17:49 |
05.10.2023 | 00 : 00 | «СКА-ШВСМ» – «Ізмаїл» | 36:33 |
05.10.2023 | 00 : 00 | «Карпати-ШВСМ» – «Одеса» | 28:36 |
06.10.2023 | 00 : 00 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «СКА-Львів» | 31:20 |
06.10.2023 | 00 : 00 | «Одеса» – «СКА-ШВСМ» | 29:23 |
06.10.2023 | 00 : 00 | «Мотор» – «Карпати-ШВСМ» | 47:18 |
06.10.2023 | 00 : 00 | «Ізмаїл» – «Донбас» | 22:28 |
07.10.2023 | 00 : 00 | «СКА-ШВСМ» – «Мотор» | 17:42 |
07.10.2023 | 00 : 00 | «Карпати-ШВСМ» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 30:32 |
07.10.2023 | 00 : 00 | «Донбас» – «Одеса» | 29:35 |
07.10.2023 | 00 : 00 | «СКА-Львів» – «Ізмаїл» | 27:33 |
08.10.2023 | 00 : 00 | «Ізмаїл» – «Карпати-ШВСМ» | 28:17 |
08.10.2023 | 00 : 00 | «Мотор» – «Донбас» | 44:19 |
08.10.2023 | 00 : 00 | «Одеса» – «СКА-Львів» | 46:19 |
08.10.2023 | 00 : 00 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «СКА-ШВСМ» | 19:32 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
17.11.2023 | 00 : 00 | «Одеса» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 42:26 |
17.11.2023 | 12 : 00 | «Донбас» – «Карпати-ШВСМ» | 43:33 |
17.11.2023 | 14 : 00 | «СКА-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 39:22 |
17.11.2023 | 17 : 00 | «Мотор» – «Ізмаїл» | 48:22 |
18.11.2023 | 00 : 00 | «Ізмаїл» – «Одеса» | 33:31 |
18.11.2023 | 12 : 00 | «СКА-Львів» – «Донбас» | 29:44 |
18.11.2023 | 14 : 00 | «Карпати-ШВСМ» – «СКА-ШВСМ» | 23:32 |
18.11.2023 | 15 : 00 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «Мотор» | 24:41 |
19.11.2023 | 09 : 00 | «Мотор» – «Одеса» | 40:24 |
19.11.2023 | 10 : 30 | «Карпати-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 39:26 |
19.11.2023 | 11 : 00 | «Ізмаїл» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 37:31 |
19.11.2023 | 12 : 30 | «Донбас» – «СКА-ШВСМ» | 31:35 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
12.12.2023 | 10 : 30 | «Донбас» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 34:25 |
12.12.2023 | 12 : 30 | «СКА-ШВСМ» – «Ізмаїл» | 35:34 |
12.12.2023 | 14 : 10 | «Карпати-ШВСМ» – «Одеса» | 22:35 |
12.12.2023 | 16 : 30 | «СКА-Львів» – «Мотор» | 14:43 |
13.12.2023 | 10 : 30 | «Ізмаїл» – «Донбас» | 21:36 |
13.12.2023 | 12 : 30 | «Одеса» – «СКА-ШВСМ» | 46:32 |
13.12.2023 | 14 : 30 | «Мотор» – «Карпати-ШВСМ» | 44:13 |
13.12.2023 | 16 : 30 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «СКА-Львів» | 36:21 |
14.12.2023 | 10 : 20 | «Донбас» – «Одеса» | 24:27 |
14.12.2023 | 12 : 30 | «СКА-ШВСМ» – «Мотор» | 24:41 |
14.12.2023 | 15 : 30 | «Карпати-ШВСМ» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 22:30 |
14.12.2023 | 16 : 30 | «СКА-Львів» – «Ізмаїл» | 27:34 |
15.12.2023 | 00 : 00 | «Мотор» – «Донбас» | 48:25 |
15.12.2023 | 11 : 30 | «Ізмаїл» – «Карпати-ШВСМ» | 30:25 |
15.12.2023 | 13 : 30 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «СКА-ШВСМ» | 28:37 |
15.12.2023 | 15 : 30 | «Одеса» – «СКА-Львів» | 41:18 |
Дата | Час | Матч | Рахунок |
---|---|---|---|
16.02.2024 | 15 : 00 | «Одеса» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 46:22 |
16.02.2024 | 16 : 00 | «Донбас» – «Карпати-ШВСМ» | 33:21 |
16.02.2024 | 17 : 00 | «Мотор» – «Ізмаїл» | 46:23 |
16.02.2024 | 18 : 00 | «СКА-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 40:19 |
17.02.2024 | 13 : 00 | «Ізмаїл» – «Одеса» | 31:37 |
17.02.2024 | 14 : 00 | «СКА-Львів» – «Донбас» | 29:51 |
17.02.2024 | 15 : 00 | «ХНУ - ДЮСШ 1» – «Мотор» | 19:48 |
17.02.2024 | 16 : 00 | «Карпати-ШВСМ» – «СКА-ШВСМ» | 24:23 |
18.02.2024 | 00 : 00 | «Мотор» – «Одеса» | 44:28 |
18.02.2024 | 10 : 00 | «Ізмаїл» – «ХНУ - ДЮСШ 1» | 33:27 |
18.02.2024 | 10 : 00 | «Карпати-ШВСМ» – «СКА-Львів» | 34:21 |
18.02.2024 | 12 : 00 | «Донбас» – «СКА-ШВСМ» | 23:22 |