Чоловіча Вища ліга

Турнірна таблиця

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 10 10 0 0 389:199 190 20
2 «Карпати» (ВЛ) 10 8 0 2 281:237 44 16
3 УДХТУ 10 3 1 6 219:244 -25 7
4 «БВУФК – Будівельник» 10 3 1 6 233:299 -66 7
5 RGM Group-СумДУ 10 3 0 7 257:345 -88 6
6 «Динамо-Полтава» 10 1 2 7 262:317 -55 4
Тур: 1
Дата Час Матч Рахунок
10.10.2019 18 : 00 RGM Group-СумДУ «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 15 :44
11.10.2019 12 : 00 RGM Group-СумДУ «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 13 :37
11.10.2019 18 : 00 «Карпати» (ВЛ) «Динамо-Полтава» 30 :23
11.10.2019 19 : 30 УДХТУ «БВУФК – Будівельник» 21 :31
12.10.2019 12 : 30 УДХТУ «БВУФК – Будівельник» 24 :14
12.10.2019 13 : 00 «Карпати» (ВЛ) «Динамо-Полтава» 30 :28
Тур: 2
Дата Час Матч Рахунок
25.10.2019 17 : 30 «БВУФК – Будівельник» RGM Group-СумДУ 21 :26
25.10.2019 18 : 00 «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» «Карпати» (ВЛ) 40 :32
26.10.2019 11 : 45 «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» «Карпати» (ВЛ) 33 :26
26.10.2019 12 : 30 «БВУФК – Будівельник» RGM Group-СумДУ 29 :24
08.11.2019 18 : 00 «Динамо-Полтава» УДХТУ 29 :29
09.11.2019 11 : 00 «Динамо-Полтава» УДХТУ 32 :24
Тур: 3
Дата Час Матч Рахунок
17.10.2019 18 : 00 «Динамо-Полтава» «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 25 :38
18.10.2019 10 : 00 «Динамо-Полтава» «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 12 :42
01.11.2019 15 : 30 «Карпати» (ВЛ) «БВУФК – Будівельник» 34 :22
01.11.2019 19 : 30 УДХТУ RGM Group-СумДУ 36 :22
02.11.2019 10 : 00 УДХТУ RGM Group-СумДУ 40 :27
02.11.2019 13 : 00 «Карпати» (ВЛ) «БВУФК – Будівельник» 34 :29
Тур: 4
Дата Час Матч Рахунок
22.11.2019 17 : 00 RGM Group-СумДУ «Карпати» (ВЛ) 29 :39
22.11.2019 17 : 30 «БВУФК – Будівельник» «Динамо-Полтава» 28 :22
22.11.2019 19 : 30 УДХТУ «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 20 :34
23.11.2019 10 : 30 «БВУФК – Будівельник» «Динамо-Полтава» 28 :28
23.11.2019 10 : 30 УДХТУ «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» 25 :35
23.11.2019 12 : 30 RGM Group-СумДУ «Карпати» (ВЛ) 33 :36
Тур: 5
Дата Час Матч Рахунок
06.12.2019 17 : 00 «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» «БВУФК – Будівельник» 44 :16
07.12.2019 10 : 00 «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» «БВУФК – Будівельник» 42 :15
13.12.2019 00 : 00 «Карпати» (ВЛ) УДХТУ 10 :0
13.12.2019 17 : 30 RGM Group-СумДУ «Динамо-Полтава» 36 :33
14.12.2019 00 : 00 «Карпати» (ВЛ) УДХТУ 10 :0
14.12.2019 12 : 30 RGM Group-СумДУ «Динамо-Полтава» 32 :30