Жіноча Вища ліга

Турнірна таблиця

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Центрально-східна група
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «Бровари БСФК» 16 12 1 3 576:496 80 25
2 «СумДУ» 16 9 1 6 538:522 16 19
3 «Ніка» 16 9 0 7 564:483 81 18
4 «ДЮІ» 16 8 1 7 463:442 21 17
5 «Південна Пальміра» 16 0 1 15 439:637 -198 1
Західна група
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «Львівська Політехніка» 16 15 0 1 611:396 215 30
2 «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 13 0 3 549:444 105 26
3 «Карпати-Тячів» 16 5 0 11 451:514 -63 10
4 «Поділля-Університет» 16 5 0 11 473:565 -92 10
5 «Рівне ДЮСШ-4» 16 2 0 14 370:535 -165 4
II eтап
Група 1-4 місця
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «Львівська Політехніка» 3 3 0 0 105:84 21 6
2 «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 3 2 0 1 95:96 -1 4
3 «Бровари БСФК» 3 1 0 2 109:111 -2 2
4 «СумДУ» 3 0 0 3 96:114 -18 0
Група 5-8 місця
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
5 «ДЮІ» 3 3 0 0 116:88 28 6
6 «Ніка» 3 2 0 1 108:93 15 4
7 «Карпати-Тячів» 3 1 0 2 107:104 3 2
8 «Поділля-Університет» 3 0 0 3 88:134 -46 0
Група 9-10 місця
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
9 «Рівне ДЮСШ-4» 0 0 0 0 0:0 0 0
10 «Південна Пальміра» 0 0 0 0 0:0 0 0
Тур 12. Група 1-4 місця
Дата Час Матч Рахунок
14.05.2021 16 : 00 «Львівська Політехніка» «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 32 : 26
14.05.2021 18 : 00 «Бровари БСФК» «СумДУ» 48 : 35
15.05.2021 12 : 00 «СумДУ» «Львівська Політехніка» 30 : 34
15.05.2021 14 : 00 «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» «Бровари БСФК» 37 : 33
Тур 12. Група 5-8 місця
Дата Час Матч Рахунок
10.05.2021 16 : 00 «ДЮІ» «Поділля-Університет» 43 : 30
10.05.2021 18 : 00 «Ніка» «Карпати-Тячів» 34 : 32
11.05.2021 16 : 00 «Карпати-Тячів» «ДЮІ» 34 : 38
11.05.2021 18 : 00 «Поділля-Університет» «Ніка» 26 : 50
12.05.2021 10 : 00 «Карпати-Тячів» «Поділля-Університет» 41 : 32
12.05.2021 12 : 00 «Ніка» «ДЮІ» 24 : 35
Тур 12. Група 9-10 місця
Дата Час Матч Рахунок
Тур 13. Група 1-4 місця
Дата Час Матч Рахунок
16.05.2021 10 : 00 «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» «СумДУ» 32 : 31
16.05.2021 12 : 00 «Львівська Політехніка» «Бровари БСФК» 39 : 28
Тур 13. Група 5-8 місця
Дата Час Матч Рахунок
Тур 13. Група 9-10 місця
Дата Час Матч Рахунок