Жіноча Вища ліга

Турнірна таблиця

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Дитяча Ліга
Центрально-східна група
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «Бровари» 10 9 1 0 368:299 69 19
2 «Ніка» 10 4 2 4 272:277 -5 10
3 ДЮІ 8 4 0 4 224:208 16 8
4 СумДУ (жін) 10 3 1 6 264:292 -28 7
5 «Південна Пальміра» 10 2 0 8 301:353 -52 4
Західна група
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 «ТНЕУ-Енерго» 10 9 1 0 371:237 134 19
2 КІВС-Політехніка -Львів 8 6 1 1 284:200 84 13
3 СДЮСШОР "Карпати" 10 4 1 5 237:242 -5 9
4 Поділля-Університет 10 3 1 6 258:324 -66 7
5 Рівне - ДЮСШ №4 10 0 0 10 201:348 -147 0
Тур: 1 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
10.10.2019 16 : 00 СумДУ (жін) «Ніка» 24 :34
11.10.2019 10 : 00 СумДУ (жін) «Ніка» 26 :26
11.10.2019 17 : 30 «Бровари» «Південна Пальміра» 40 :30
12.10.2019 11 : 00 «Бровари» «Південна Пальміра» 42 :37
Тур: 1 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
11.10.2019 16 : 00 СДЮСШОР "Карпати" Поділля-Університет 31 :28
11.10.2019 18 : 00 Рівне - ДЮСШ №4 «ТНЕУ-Енерго» 17 :33
12.10.2019 11 : 00 СДЮСШОР "Карпати" Поділля-Університет 27 :27
12.10.2019 11 : 00 Рівне - ДЮСШ №4 «ТНЕУ-Енерго» 15 :37
Тур: 2 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
25.10.2019 18 : 00 «Ніка» «Бровари» 35 :35
26.10.2019 11 : 00 «Ніка» «Бровари» 24 :35
31.10.2019 18 : 00 «Південна Пальміра» ДЮІ 24 :31
01.11.2019 11 : 00 «Південна Пальміра» ДЮІ 19 :37
Тур: 2 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
25.10.2019 15 : 00 Поділля-Університет Рівне - ДЮСШ №4 29 :25
25.10.2019 17 : 00 «ТНЕУ-Енерго» КІВС-Політехніка -Львів 37 :37
26.10.2019 11 : 00 Поділля-Університет Рівне - ДЮСШ №4 34 :26
26.10.2019 11 : 00 «ТНЕУ-Енерго» КІВС-Політехніка -Львів 34 :29
Тур: 3 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
08.11.2019 17 : 00 ДЮІ СумДУ (жін) 23 :25
08.11.2019 17 : 30 «Південна Пальміра» «Ніка» 25 :26
09.11.2019 10 : 00 ДЮІ СумДУ (жін) 29 :23
09.11.2019 11 : 30 «Південна Пальміра» «Ніка» 30 :29
Тур: 3 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
05.11.2019 17 : 00 КІВС-Політехніка -Львів СДЮСШОР "Карпати" 23 :15
06.11.2019 11 : 00 КІВС-Політехніка -Львів СДЮСШОР "Карпати" 32 :21
08.11.2019 17 : 00 «ТНЕУ-Енерго» Поділля-Університет 36 :27
09.11.2019 10 : 30 «ТНЕУ-Енерго» Поділля-Університет 43 :22
Тур: 4 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
22.11.2019 15 : 00 СумДУ (жін) «Бровари» 25 :33
22.11.2019 17 : 00 ДЮІ «Ніка» 31 :24
23.11.2019 10 : 00 ДЮІ «Ніка» 22 :26
23.11.2019 10 : 30 СумДУ (жін) «Бровари» 27 :33
Тур: 4 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
21.11.2019 17 : 00 КІВС-Політехніка -Львів Поділля-Університет 46 :31
22.11.2019 11 : 00 КІВС-Політехніка -Львів Поділля-Університет 50 :27
22.11.2019 18 : 30 СДЮСШОР "Карпати" Рівне - ДЮСШ №4 32 :21
23.11.2019 11 : 00 СДЮСШОР "Карпати" Рівне - ДЮСШ №4 26 :17
Тур: 5 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
06.12.2019 16 : 30 СумДУ (жін) «Південна Пальміра» 30 :38
06.12.2019 17 : 30 «Бровари» ДЮІ 33 :24
07.12.2019 11 : 00 «Бровари» ДЮІ 34 :27
07.12.2019 11 : 00 СумДУ (жін) «Південна Пальміра» 35 :28
Тур: 5 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
06.12.2019 11 : 00 СДЮСШОР "Карпати" «ТНЕУ-Енерго» 23 :35
06.12.2019 18 : 00 Рівне - ДЮСШ №4 КІВС-Політехніка -Львів 17 :37
06.12.2019 18 : 00 СДЮСШОР "Карпати" «ТНЕУ-Енерго» 22 :26
07.12.2019 11 : 00 Рівне - ДЮСШ №4 КІВС-Політехніка -Львів 18 :30
Тур: 6 Центрально-східна група
Дата Час Матч Рахунок
20.12.2019 16 : 30 «Південна Пальміра» «Бровари» 32 :34
21.12.2019 10 : 00 «Південна Пальміра» «Бровари» 38 :49
27.12.2019 18 : 00 «Ніка» СумДУ (жін) 24 :18
28.12.2019 10 : 30 «Ніка» СумДУ (жін) 24 :31
Тур: 6 Західна група
Дата Час Матч Рахунок
17.12.2019 17 : 00 Поділля-Університет СДЮСШОР "Карпати" 0 :10
18.12.2019 11 : 00 Поділля-Університет СДЮСШОР "Карпати" 33 :30
27.12.2019 17 : 00 «ТНЕУ-Енерго» Рівне - ДЮСШ №4 47 :16
28.12.2019 10 : 32 «ТНЕУ-Енерго» Рівне - ДЮСШ №4 43 :29