Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Абрамов Андрій «ХАІ-ФГХО» 10 81
2 Арфа Мухамед «ХАІ-ФГХО» 12 74
3 Процюк Сергій «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 69
4 Занімонець Андрій RGM Group-СумДУ 12 66
5 Чеботар Іван RGM Group-СумДУ 12 65
6 Юрченко Євген «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 64
7 Симоненко Вадим «Динамо-Академія» 10 64
8 Яременко Віктор «Динамо-Академія» 10 60
9 Денісевич Андрій «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 59
10 Літинський Роман «ХНУ - ДЮСШ 1» 8 59
11 Сіварга Валерій «УДХТУ» 11 56
12 Герус Олександр RGM Group-СумДУ 14 53
13 Білоус Сергій. СГК "Суми" 10 51
14 Басараб Богдан «Динамо-Академія» 8 48
15 Червонцев Андрій «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 47
16 Касимов Сергій «УДХТУ» 10 46
17 Бондал Іван «ХАІ-ФГХО» 14 45
18 Сапун Микола «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 45
19 Алдошин Андрій «Динамо-Академія» 8 44
20 Рогович Ростислав RGM Group-СумДУ 14 43
21 Варрасс Аюб «ХАІ-ФГХО» 10 41
22 Коваленко Ярослав «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 37
23 Ярошенко Андрій RGM Group-СумДУ 11 37
24 Плошкін Микита «Динамо-Академія» 9 37
25 Перекупко Богдан RGM Group-СумДУ 14 36
26 Мухін Денис «Динамо-Академія» 6 36
27 Кімаш Ілля «Динамо-Академія» 12 35
28 Нікітін Сергій «Динамо-Академія» 10 34
29 Базелюк Артем «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 30
30 Вишневський Антон «Динамо-Академія» 12 30
31 Нестеренко В’ячеслав «Динамо-Академія» 8 30
32 Бордунов Олег СГК "Суми" 8 30
33 Сомхішвілі Важа «УДХТУ» 6 30
34 Змієвський Вадим «ХАІ-ФГХО» 13 26
35 Лещенко Микола «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 26
36 Повзун Олександр «ХНУ - ДЮСШ 1» 13 25
37 Сподобаєв Ярослав «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 24
38 Алфьоров Станіслав СГК "Суми" 10 24
39 Пісковий Олексій СГК "Суми" 10 23
40 Федючок Дмитро «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 22
41 Снігур Василь «ДЮСШ імені Лагутіна» 11 22
42 Яценко Михайло СГК "Суми" 8 22
43 Янов Вадим «УДХТУ» 12 21
44 Шнит Микола «ХНУ - ДЮСШ 1» 4 20
45 Медяник Ярослав «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 19
46 Іуткін Владислав СГК "Суми" 10 19
47 Колоша Сергій RGM Group-СумДУ 10 19
48 Адамів Юрій «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 18
49 Холявка Олександр «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 18
50 Костюк Володимир «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 17
51 Шуміло Олег «ХАІ-ФГХО» 14 16
52 Ткач Павло СГК "Суми" 8 16
53 Малай Михайло «ХАІ-ФГХО» 8 16
54 Петровський Артем «УДХТУ» 7 16
55 Якимець Артем «Динамо-Академія» 6 16
56 Передерій Властислав СГК "Суми" 8 15
57 Гречихін Антон «УДХТУ» 11 14
58 Завалай Богдан «ХАІ-ФГХО» 14 13
59 Ходикін Ігор «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 13
60 Громовський Андрій RGM Group-СумДУ 2 12
61 Некрасов Влад «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 11
62 Ленгович Микита «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 11
63 Кроленко Віталій «ХАІ-ФГХО» 12 10
64 Леоненко Євген СГК "Суми" 6 10
65 Бєльчиков Дмитро «ХАІ-ФГХО» 10 9
66 Антонов Сергій «Динамо-Академія» 10 9
67 Рощин Владислав RGM Group-СумДУ 14 8
68 Карпенко Денис «Динамо-Академія» 10 8
69 Кулібаба Олег RGM Group-СумДУ 7 8
70 Афонін Дмитро «Динамо-Академія» 6 8
71 Піхуля Олександр «Динамо-Академія» 6 8
72 Фролов Олександр СГК "Суми" 5 8
73 Шпаков Анатолій СГК "Суми" 5 8
74 Маковецький Богдан «Динамо-Академія» 4 8
75 Олицький Віталій RGM Group-СумДУ 13 7
76 Кривошей Микола «ХАІ-ФГХО» 14 6
77 Драний Андрій «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 6
78 Щербань Ілля «ДЮСШ імені Лагутіна» 12 6
79 Биков Кирил «ДЮСШ імені Лагутіна» 9 6
80 Гладкий Микита «Динамо-Академія» 8 6
81 Фенько Костянтин СГК "Суми" 8 6
82 Сліпцов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 4 6
83 Чайка Владислав RGM Group-СумДУ 12 5
84 Діденко Олексій RGM Group-СумДУ 8 5
85 Іванісов Ярослав RGM Group-СумДУ 6 5
86 Клименко Єгор СГК "Суми" 8 4
87 Водолага Максим СГК "Суми" 8 4
88 Трістан Сергій «ХАІ-ФГХО» 7 4
89 Різник Олександр «ХАІ-ФГХО» 6 4
90 Прокопчук Юрій «Динамо-Академія» 4 4
91 Крилов Веніамін «ХАІ-ФГХО» 12 3
92 Цуревський Віталій «Динамо-Академія» 8 3
93 Сімаков Олександр «ХАІ-ФГХО» 8 3
94 Глущенко Іван RGM Group-СумДУ 8 3
95 Копиченський Ростислав «ХНУ - ДЮСШ 1» 11 2
96 Бойко Кирил RGM Group-СумДУ 7 2
97 Андрусенко Юрій «ХАІ-ФГХО» 6 2
98 Олексюк Артем СГК "Суми" 4 2
99 Хомінський Олександр RGM Group-СумДУ 14 1
100 Соломонов Данило «УДХТУ» 12 1
101 Купрін Никита «ДЮСШ імені Лагутіна» 10 1
102 Юзвенко Олександр «ДЮСШ імені Лагутіна» 10 1
103 Москаленко Ярослав «ДЮСШ імені Лагутіна» 8 1
104 Сенчук Андрій «УДХТУ» 6 1
105 Албул Максим «ХНУ - ДЮСШ 1» 5 1
106 Фертюк Максим «ХНУ - ДЮСШ 1» 4 1
107 Зінченко Сергій «ХАІ-ФГХО» 4 1
108 Левицький Дмитро «УДХТУ» 4 1
109 Шігімага Володимир «ХАІ-ФГХО» 4 1
110 Холодяков Михайло RGM Group-СумДУ 3 1
111 Білий Олександр «ХНУ - ДЮСШ 1» 15 0
112 Чернявський Богдан RGM Group-СумДУ 14 0
113 Романюк Костянтин «ХНУ - ДЮСШ 1» 13 0
114 Казиміров Михайло «ХНУ - ДЮСШ 1» 12 0
115 Герман Андрій «ХНУ - ДЮСШ 1» 10 0
116 Варченко Михайло «Динамо-Академія» 10 0
117 Фінагеєв Ілля СГК "Суми" 10 0
118 Кузенко Михайло «ХАІ-ФГХО» 10 0
119 Зінченко Максим «ХАІ-ФГХО» 9 0
120 Погорільченко Георгій «Динамо-Академія» 9 0
121 Закуренко Олександр «ХНУ - ДЮСШ 1» 9 0
122 Циганко Єгор «ДЮСШ імені Лагутіна» 8 0
123 Нечепоренко В'ячеслав «УДХТУ» 8 0
124 Удовенко Богдан СГК "Суми" 8 0
125 Мацюк Іван «ХНУ - ДЮСШ 1» 8 0
126 Кошельник Олександр RGM Group-СумДУ 7 0
127 Цодіков Богдан «ХАІ-ФГХО» 6 0
128 Пивоваров Дмитро СГК "Суми" 6 0
129 Журавель Дмитро СГК "Суми" 6 0
130 Бізін Данило «ХНУ - ДЮСШ 1» 6 0
131 Копайцев Ярослав «Динамо-Академія» 6 0
132 Шатрава Андрій RGM Group-СумДУ 6 0
133 Дайментов Михайло «ХАІ-ФГХО» 5 0
134 Просолупов Віктор «УДХТУ» 4 0
135 Петренко Денис «ХАІ-ФГХО» 4 0
136 Ганноха Роман «Динамо-Академія» 4 0
137 Дендеберя Роман «Динамо-Академія» 4 0
138 Даценко Євгеній «Динамо-Академія» 4 0
139 Орешин Віталій «УДХТУ» 2 0
140 Горлов Тимофій «ХАІ-ФГХО» 2 0
141 Бельмас Ростислав «УДХТУ» 2 0
142 Маліченко Богдан «Динамо-Академія» 2 0
143 Серкач Руслан «ДЮСШ імені Лагутіна» 2 0
144 Комліченко Максим «ДЮСШ імені Лагутіна» 2 0
145 Орешин Павло «УДХТУ» 1 0
146 Погорілий Віталій «Динамо-Академія» 1 0
147 Тютюніков Ярослав «УДХТУ» 1 0
148 Діденко О. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
149 Лисак Є. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
150 Косяк Д «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
151 Пилипенко Я. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
152 Холодяков М. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
153 Логунов Владислав «ХАІ-ФГХО» 0 0
154 Білий О. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
155 Дробін Д. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
156 Фандєєв П. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
157 Попов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 0 0
158 Шлеян Максим «ХАІ-ФГХО» 0 0
159 Ющишен Богдан «ХАІ-ФГХО» 0 0
160 Чернаков М. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
161 Олицький В. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
162 Седченко С. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
163 Широкоград О. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
164 Ходикін І. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
165 Горлов Тимофій «ХАІ-ФГХО» 0 0
166 Будко М. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
167 Крисанов В'ячеслав «ХАІ-ФГХО» 0 0
168 Юрченко Є. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
169 Безсонов Євгеній «ХАІ-ФГХО» 0 0
170 Нападайло В. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
171 Щербань В. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
172 Чудінов Н. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
173 Александров Ярослав «ХАІ-ФГХО» 0 0
174 Косяк Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
175 Щербань Д. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
176 Сергач Р. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
177 Кунпан Максим RGM Group-СумДУ 0 0
178 Бойко Олег СГК "Суми" 0 0
179 Міщенко Віктор СГК "Суми" 0 0
180 Швець Богдан СГК "Суми" 0 0
181 Дарвіш Адель СГК "Суми" 0 0
182 Окара Сергій СГК "Суми" 0 0
183 Соловйо Андрій СГК "Суми" 0 0
184 Ільченко Володимир СГК "Суми" 0 0
185 Стась Владислав СГК "Суми" 0 0
186 Пантелеєв Іван СГК "Суми" 0 0
187 Ярушевський Ярослав «ХНУ - ДЮСШ 1» 0 0
188 Даховнік Дмитро «ХНУ - ДЮСШ 1» 0 0
189 Сасюк Дмитро «ХНУ - ДЮСШ 1» 0 0
190 Шпільов Олексій СГК "Суми" 0 0
191 Матяш Кирил СГК "Суми" 0 0
192 Шкриль Ігор СГК "Суми" 0 0
193 Абдулаєв Шаміль СГК "Суми" 0 0
194 Бабак Сергій СГК "Суми" 0 0
195 Бєлік Артем СГК "Суми" 0 0
196 Таран Ростислав «Динамо-Академія» 0 0
197 Хайдаров Олег «Динамо-Академія» 0 0
198 Бацман Павло «Динамо-Академія» 0 0
199 Шатрава Андрій «Динамо-Академія» 0 0
200 Хорошин Максим «Динамо-Академія» 0 0
201 Коваленко Максим «Динамо-Академія» 0 0
202 Лагунов Владислав «Динамо-Академія» 0 0
203 Трипольський Владислав «Динамо-Академія» 0 0
204 Дрозд Микола «Динамо-Академія» 0 0
205 Мандрика Дмитро «Динамо-Академія» 0 0
206 Прокопцов Олег «Динамо-Академія» 0 0
207 Фещенко Олексій «Динамо-Академія» 0 0
208 Таран Денис «Динамо-Академія» 0 0
209 Цокало Микола «Динамо-Академія» 0 0
210 Коваль Денис «Динамо-Академія» 0 0
211 Довгаль Віктор «Динамо-Академія» 0 0
212 Воловик Данило «Динамо-Академія» 0 0
213 Галкін Ігор «ХНУ - ДЮСШ 1» 0 0
214 Безкубський Іван «УДХТУ» 0 0
215 Дендеберя Анатолій «УДХТУ» 0 0
216 Галич Олександр «УДХТУ» 0 0
217 Кравчук Євген «УДХТУ» 0 0
218 Чорний Олександр «УДХТУ» 0 0
219 Козаков Валентин «УДХТУ» 0 0
220 Кульманов Богдан «УДХТУ» 0 0
221 Чорний Микола «УДХТУ» 0 0
222 Ткаченко Олексій «УДХТУ» 0 0
223 Гречаний Олександр «УДХТУ» 0 0
224 Близнюк І. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
225 Ленгович М. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0
226 Алещенко Кірілл «УДХТУ» 0 0
227 Слабоспицький Владислав «УДХТУ» 0 0
228 Маслієнко Данило «УДХТУ» 0 0
229 Нурієв Ельдар Ельсевар-Огли «УДХТУ» 0 0
230 Ситкін Олег «УДХТУ» 0 0
231 Чобота Володимир «УДХТУ» 0 0
232 Олійник Денис RGM Group-СумДУ 0 0
233 Мартиненко Сергій RGM Group-СумДУ 0 0
234 Кислицин Віктор «Динамо-Академія» 0 0
235 Фіногеєв Ілля RGM Group-СумДУ 0 0
236 Кубраков Олександр RGM Group-СумДУ 0 0
237 Духневич Олександр «ХНУ - ДЮСШ 1» 0 0
238 Мамедов Ельнур RGM Group-СумДУ 0 0
239 Леоненко Євген RGM Group-СумДУ 0 0
240 Дич Денис «Динамо-Академія» 0 0
241 Руцький Олександр RGM Group-СумДУ 0 0
242 Васильєв Богдан «УДХТУ» 0 0
243 Сербалюк Іван RGM Group-СумДУ 0 0
244 Червонков Едуард RGM Group-СумДУ 0 0
245 Яцук Сергій RGM Group-СумДУ 0 0
246 Кулібаба Дмитро RGM Group-СумДУ 0 0
247 Петращак А. «ДЮСШ імені Лагутіна» 0 0