Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Коваленко Дмитро «Одеса» 16 134
2 Поліщук Ростислав «Портовик» 14 110
3 Гарбар Дмитро «СКА-Львів» 16 107
4 Близнюк Ілля «Мотор-Політехніка» 17 105
5 Горовий Віталій «Портовик» 14 100
6 Діякону Руслан «Одеса» 16 97
7 Плясун Станіслав «ЦСКА-ШВСМ» 18 92
8 Одіноков Ігор «Академія гандболу» 17 92
9 Турченко Ігор «Мотор» 15 80
10 Касай Олександр «Мотор» 13 80
11 Черевко Іван «Академія гандболу» 13 79
12 Телішевський Дмитро «ЦСКА-ШВСМ» 16 75
13 Кілєвий Володимир «Донбас» 15 75
14 Лихіна Олександр «ЦСКА-ШВСМ» 18 74
15 Глушак Данило «Академія гандболу» 14 72
16 Кравченко Едуард «Мотор» 15 70
17 Семенченко Григорій «Донбас» 14 64
18 Щербань Володимир «Мотор-Політехніка» 13 63
19 Нападайло Владислав «Одеса» 16 59
20 Касай Андрій «Мотор-Політехніка» 14 56
21 Сохорович Юрій «СКА-Львів» 13 55
22 Морозов Микола «ЦСКА-ШВСМ» 12 52
23 Лисак Євген «Мотор-Політехніка» 11 51
24 Беспалов Андрій «Донбас» 15 50
25 Міноцький Тарас «Мотор» 15 49
26 Ніколюк Степан «Одеса» 16 48
27 Делієргієв Юрій «Портовик» 14 48
28 Тютюнник Дмитро «Мотор» 14 47
29 Скиба Ігор «Донбас» 14 45
30 Коржук Владислав «ЦСКА-ШВСМ» 16 44
31 Кубатко Юрій «Мотор» 11 43
32 Попович Артем «Академія гандболу» 17 42
33 Донцов Владислав «Мотор» 15 42
34 Крівчіков Михайло «Донбас» 14 42
35 Бурзак Іван «Мотор» 14 41
36 Пилипенко Ярослав «Мотор-Політехніка» 13 40
37 Савчук Іван «СКА-Львів» 16 38
38 Гусинін Анатолій «Портовик» 14 38
39 Віріч Вадим «Одеса» 10 38
40 Бережний Ігор «Мотор-Політехніка» 12 36
41 Гаврилюк Василь «Одеса» 10 36
42 Шевченко Олексій «СКА-Львів» 14 35
43 Горіга Дмитро «Мотор» 11 35
44 Рагозін Данило «Донбас» 15 34
45 Кукушкін Владислав «Портовик» 12 32
46 Денисов Захар «Мотор» 8 32
47 Плахотін Данило «Академія гандболу» 17 30
48 Кара Володимир «Донбас» 15 30
49 Тимощук Іван «ЦСКА-ШВСМ» 6 30
50 Шарко Артем «Донбас» 15 28
51 Осадчий Данило «Донбас» 13 28
52 Цимбалюк Олександр «Портовик» 12 28
53 Шимончук Олексій «Портовик» 14 27
54 Тищенко Денис «Академія гандболу» 17 25
55 Романов Арсеній «ЦСКА-ШВСМ» 16 24
56 Оскілко Анатолій «СКА-Львів» 13 24
57 Щербіна Владислав «Мотор-Політехніка» 13 24
58 Бохан В'ячеслав «Мотор» 7 24
59 Марченко Євгеній «Одеса» 16 23
60 Іванченко Олег «Одеса» 16 22
61 Орбовіч Мілош «Мотор» 10 22
62 Пуховський Борис «Мотор» 7 22
63 Кульченко Тимур «ЦСКА-ШВСМ» 15 21
64 Седченко Сергій «Мотор-Політехніка» 14 20
65 Пацалюк Даніїл «СКА-Львів» 16 19
66 Смєлков Кирило «Академія гандболу» 15 18
67 Сірик Олександр «Мотор-Політехніка» 16 17
68 Маломан Віктор «Одеса» 15 17
69 Бахотський Дмитро «Одеса» 13 17
70 Літвіненко Микита «Академія гандболу» 13 16
71 Козакевич Артем «Мотор» 4 16
72 Шваюк Роман «ЦСКА-ШВСМ» 14 15
73 Матюк Андрій «СКА-Львів» 9 15
74 Псьол Віталій «Донбас» 14 14
75 Бугаков Олександр «Одеса» 13 14
76 Горюнов Володимир «Одеса» 5 14
77 Ручко Ілля «СКА-Львів» 5 14
78 Іванілов Данило «Донбас» 12 13
79 Слабоспицький Владислав «Мотор-Політехніка» 15 12
80 Белов Владислав «Мотор-Політехніка» 6 12
81 Мазур Віталій «Одеса» 11 11
82 Гурковський Павло «Мотор» 6 10
83 Пілявський Андрій «ЦСКА-ШВСМ» 6 10
84 Малашинскас Айденас «Мотор» 4 10
85 Вака Богдан «СКА-Львів» 16 9
86 Томашевський Олексій «Мотор-Політехніка» 14 9
87 Зоркін Данило «Академія гандболу» 13 9
88 Сажин Роман «Одеса» 13 9
89 Вакула Максим «Академія гандболу» 11 9
90 Білан Іван «Мотор-Політехніка» 8 9
91 Вуйович Стеван «Мотор» 6 9
92 Мар’янов Олексій «Одеса» 4 9
93 Бринза Сергій «СКА-Львів» 16 8
94 Мазурок Дмитро «СКА-Львів» 14 8
95 Глазунов Єгор «Мотор-Політехніка» 13 8
96 Даниль Дмитро «ЦСКА-ШВСМ» 8 8
97 Дуров Микита «Мотор-Політехніка» 8 8
98 Гордієнко Георгій «Портовик» 14 7
99 Гаврін Данило «ЦСКА-ШВСМ» 14 7
100 Чернаков Микита «Донбас» 12 7
101 Бабін Єгор «СКА-Львів» 16 6
102 Мельничук Володимир «СКА-Львів» 13 6
103 Куриленко Роман «ЦСКА-ШВСМ» 12 6
104 Мельнічук Віктор «Мотор» 2 6
105 Ішкін Микита «Портовик» 14 5
106 Цитряк Віктор «Одеса» 11 5
107 Кульманов Богдан «Мотор-Політехніка» 5 5
108 Судовцов Ігор «Одеса» 16 4
109 Жовтоножко Дмитро «Академія гандболу» 13 4
110 Нікулічев Денис «Академія гандболу» 13 4
111 Рубан Ярослав «Донбас» 11 4
112 Сівак Микита «Портовик» 2 4
113 Тіщенко Ілля «ЦСКА-ШВСМ» 13 3
114 Майборода Микита «Академія гандболу» 3 3
115 Бабічев Максим «Мотор» 3 3
116 Новіков Олексій «Академія гандболу» 17 2
117 Веремчук Дмитро «Донбас» 13 2
118 Дубовик Сергій «Донбас» 3 2
119 Сливчук Максим «Одеса» 1 2
120 Бородай Рудольф «Мотор» 15 1
121 Чудінов Назар «Мотор-Політехніка» 14 1
122 Слесь Олександр «Донбас» 14 1
123 Моісеєв Олександр «Портовик» 14 1
124 Ружкевич Владислав «ЦСКА-ШВСМ» 7 1
125 Шпак Єгор «Академія гандболу» 7 1
126 Грушко Кирило «Портовик» 5 1
127 Редькин Дмитро «Академія гандболу» 4 1
128 Самолевський Костянтин «Одеса» 2 1
129 Корєлов Кирило «Донбас» 2 1
130 Будко Михайло «Мотор-Політехніка» 17 0
131 Березовський Максим «СКА-Львів» 16 0
132 Леонтьєв Вадим «Одеса» 16 0
133 Павловський Максим. «ЦСКА-ШВСМ» 15 0
134 Драний Андрій «Одеса» 14 0
135 Лобчук Максим «Академія гандболу» 14 0
136 Гуржий Вадим «Портовик» 13 0
137 Ковальчук Олександр «Донбас» 12 0
138 В'юник Максим «Мотор» 12 0
139 Хоменко Денис «ЦСКА-ШВСМ» 11 0
140 Гура Роман «СКА-Львів» 11 0
141 Діденко Ігор «Одеса» 10 0
142 Комок Геннадій «Мотор» 8 0
143 Тихоненко Леонід «Портовик» 7 0
144 Панченко Богдан «ЦСКА-ШВСМ» 7 0
145 Акопян Гарегін «Академія гандболу» 7 0
146 Васильєв Богдан «Мотор-Політехніка» 7 0
147 Писаревский Михайло «Академія гандболу» 5 0
148 Мароз Іван «Мотор» 4 0
149 Степанюк Ігор «СКА-Львів» 3 0
150 Моліна Косано «Мотор» 3 0
151 Танасеску Анаталій «ЦСКА-ШВСМ» 3 0
152 Репетуєв Микита «Одеса» 2 0
153 Нівінський Денис «Одеса» 2 0
154 Унгурян Олег «СКА-Львів» 1 0
155 Довбиш Олександр «Академія гандболу» 1 0
156 Орліогло Олександр «Донбас» 1 0
157 Вишневський Антон «Мотор-Політехніка» 1 0
158 Тарасенко Владислав «СКА-Львів» 0 0
159 Тютюніков Ярослав «Донбас» 0 0
160 Гончаров Роман «Донбас» 0 0
161 Трачук Артем «СКА-Львів» 0 0
162 Мошківський Ярослав «СКА-Львів» 0 0
163 Приставський Олег «СКА-Львів» 0 0
164 Дмитренко Віталій «Донбас» 0 0
165 Гуревич Артем «Донбас» 0 0
166 Перехрест Дмитро «Донбас» 0 0
167 Скрипниченко Сергій «ЦСКА-ШВСМ» 0 0
168 Плечищев Віктор «СКА-Львів» 0 0
169 П'ясецький Герман «ЦСКА-ШВСМ» 0 0
170 Джогера Андрій «ЦСКА-ШВСМ» 0 0
171 Бородай Рудольф «Донбас» 0 0
172 Приставський В'ячеслав «СКА-Львів» 0 0
173 Олійник Андрій «СКА-Львів» 0 0
174 Рагозін Олег «Донбас» 0 0
175 Лесишак Михайло «СКА-Львів» 0 0
176 Яроцький Олександр «Донбас» 0 0
177 Павлинський Костянтин «Донбас» 0 0
178 Волков Артем «Портовик» 0 0
179 Петращак Антон «Одеса» 0 0
180 Віріч Вадим. «Одеса» 0 0
181 Федоренко Віктор «Одеса» 0 0
182 Бусов Володимир «ЦСКА-ШВСМ» 0 0
183 Арацков Андрій «Одеса» 0 0
184 Фуртак Богдан «Одеса» 0 0
185 Павлухин Глеб «Академія гандболу» 0 0
186 Гладкий Микита «Мотор-Політехніка» 0 0
187 Глущенко Іван «Мотор-Політехніка» 0 0
188 Чуприна Евген «Одеса» 0 0
189 Манич Михайло «Одеса» 0 0
190 Седченко Сергій «Одеса» 0 0
191 Рожило Дмитро «СКА-Львів» 0 0
192 Олексюк Максим «СКА-Львів» 0 0
193 Таран Денис «Мотор-Політехніка» 0 0
194 Шолпан Владислав «Портовик» 0 0
195 Заєць Роман «СКА-Львів» 0 0
196 Смирнов Владимир «Портовик» 0 0
197 Северін Роман «Академія гандболу» 0 0
198 Копиченський Ростислав «Мотор» 0 0
199 Харламов Андрій «Портовик» 0 0
200 Ручко Іван «СКА-Львів» 0 0