Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Голярдик Інна «Поділля-Університет» 16 214
2 Дереклєєва Анастасія «Ніка» 16 150
3 Соскида Каріна «Карпати-Тячів» 14 149
4 Балан Ізабелла «Південна Пальміра» 16 139
5 Мартинюк Людмила «Львівська Політехніка» 16 138
6 Поцелуєва Марина «СумДУ» 16 125
7 Каліта Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 16 118
8 Бойчук Юлія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 116
9 Бондаренко Анастасія «Бровари БСФК» 12 112
10 Шиптицька Олександра «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 111
11 Ковтун Альона «ДЮІ» 14 111
12 Єрохова Катерина «СумДУ» 16 110
13 Дацюк Людмила «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 108
14 Борисевич Яна «Львівська Політехніка» 16 94
15 Шатохіна Дарина «Ніка» 16 87
16 Сорока Христина «Південна Пальміра» 16 87
17 Савіна Валерія «Бровари БСФК» 12 84
18 Фроляк Валентина «Львівська Політехніка» 16 81
19 Петричук Марія «Поділля-Університет» 16 80
20 Кочан Катерина «Бровари БСФК» 14 80
21 Матвієнко Вікторія «ДЮІ» 14 76
22 Співак Марія «СумДУ» 14 73
23 Козак Марія «Рівне ДЮСШ-4» 16 69
24 Коваленко Марія «СумДУ» 16 67
25 Таркович Дарина «Бровари БСФК» 14 65
26 Ткач Анастасія «СумДУ» 16 59
27 Бурдина Анастасія «Південна Пальміра» 16 59
28 Таратухіна Ліза «Південна Пальміра» 16 57
29 Мініссале Нетелі «Бровари БСФК» 12 57
30 Переходова Анастасія «Ніка» 16 56
31 Цуран Анастасія «Поділля-Університет» 16 56
32 Козлова Анастасія «Ніка» 16 52
33 Абабіна Анастасія «Ніка» 16 52
34 Доля Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 12 52
35 Надточій Ірина «ДЮІ» 14 51
36 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 51
37 Панаріна Марія «СумДУ» 16 48
38 Соловей Тетяна «Поділля-Університет» 16 48
39 Деміденко Вікторія «ДЮІ» 14 46
40 Савчук Марина «Львівська Політехніка» 16 45
41 Манагарова Анастасія «ДЮІ» 14 45
42 Товтин Каріна «Карпати-Тячів» 10 44
43 Дуда Зоряна «Львівська Політехніка» 16 43
44 Куц Вікторія «Бровари БСФК» 14 43
45 Нагорна Марина «Поділля-Університет» 16 41
46 Бойко Віталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 39
47 Мойсеєва Юлія «Бровари БСФК» 14 39
48 Максименко Юлія «Львівська Політехніка» 13 39
49 Самарська Вікторія «Карпати-Тячів» 10 39
50 Тримпол Катерина «Ніка» 16 38
51 Залецька Олександра «Ніка» 16 33
52 Орешко Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 16 33
53 Смокоровська Анастасія «Карпати-Тячів» 16 33
54 Сторожук Дарина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 31
55 Діхтяренко Юлія «ДЮІ» 14 31
56 Потибня Діана «ДЮІ» 6 31
57 Бахтіна Аліна «ДЮІ» 10 29
58 Гавриш Анастасія «Карпати-Тячів» 10 29
59 Росоха Любов «Бровари БСФК» 12 28
60 Дмитроченко Юлія «Карпати-Тячів» 12 28
61 Братковська Ольга «Львівська Політехніка» 10 27
62 Австріянова Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 16 26
63 Свистак Анастасія «Карпати-Тячів» 16 26
64 Дорожівська Анастасія «Львівська Політехніка» 8 26
65 Сердюкова Даніела «Рівне ДЮСШ-4» 15 25
66 Халючкова Анастасія «Бровари БСФК» 14 25
67 Перун Софія «Рівне ДЮСШ-4» 14 23
68 Івченко Аліна «Південна Пальміра» 16 22
69 Сериченко Анна «СумДУ» 16 22
70 Журавлева Діана «Південна Пальміра» 16 21
71 Руда Вікторія «Ніка» 16 21
72 Коваль Єлизавета «Львівська Політехніка» 16 21
73 Олексюк Лена «Південна Пальміра» 16 21
74 Гнелицька Олена «Львівська Політехніка» 15 21
75 Чернишова Альона «Ніка» 8 21
76 Цехус Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 16 19
77 Чепик Анастасія «Карпати-Тячів» 12 19
78 Кравчук Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 14 18
79 Моргунова Настя «Південна Пальміра» 16 17
80 Коваль Вікторія «Львівська Політехніка» 12 17
81 Когут Ірина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 16
82 Закалюжна Анастасія. «Рівне ДЮСШ-4» 16 16
83 Мінєєва Ірина «ДЮІ» 6 16
84 Савченко Олександра «Рівне ДЮСШ-4» 17 15
85 Орос Лілія «Карпати-Тячів» 11 15
86 Стрембицька Марія «Бровари БСФК» 9 15
87 Висоцька Катерина «Ніка» 8 15
88 Зюзько Анастасія «СумДУ» 16 14
89 Плеканець Вікторія «Поділля-Університет» 15 14
90 Шестак Олександра «Карпати-Тячів» 12 14
91 Стефура Віталіна «Ніка» 8 14
92 Савчин Софія «Львівська Політехніка» 4 14
93 Шулепа Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 16 13
94 Колініченко Аксінія «Карпати-Тячів» 14 12
95 Тарасенко Юлія «СумДУ» 14 11
96 Щерба Вероника «Львівська Політехніка» 14 11
97 Соловйова Тетяна «Ніка» 12 11
98 Валова Катерина «Ніка» 6 10
99 Чумак Марія «Бровари БСФК» 11 9
100 Олійник Тетяна «Карпати-Тячів» 10 9
101 Швайка Альона «Карпати-Тячів» 14 8
102 Феденко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 12 8
103 Ковалівнич Алина «Бровари БСФК» 10 8
104 Коцюба Олександра «Львівська Політехніка» 3 8
105 Іщук Вікторія «Поділля-Університет» 16 7
106 Осадчук Дарія «Поділля-Університет» 14 7
107 Карпенко Вікторія «Бровари БСФК» 10 7
108 Хома Анастасія «Карпати-Тячів» 10 7
109 Черновол Анастасія «Львівська Політехніка» 16 6
110 Кривуля Єлизавета «СумДУ» 16 6
111 Курах Каміла «Карпати-Тячів» 13 6
112 Оніщенко Анастасія «Південна Пальміра» 8 6
113 Приходько Катерина «ДЮІ» 6 6
114 Карковська Анастасія «Львівська Політехніка» 5 6
115 Колосовська Катерина «Львівська Політехніка» 2 6
116 Корнієнко Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 16 5
117 Дорошенко Елизавета «Південна Пальміра» 11 5
118 Третякова Домініка «Карпати-Тячів» 8 5
119 Пейк Діана «Львівська Політехніка» 7 5
120 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 2 5
121 Микитюк Анастасія «Поділля-Університет» 14 3
122 Корсун Ірина «Ніка» 12 3
123 Стребко Діана «Львівська Політехніка» 9 3
124 Тимцюрак Марія-Ольга «Південна Пальміра» 2 3
125 Тимошенко Ольга «СумДУ» 16 2
126 Чумак Валентина «Бровари БСФК» 13 2
127 Настюк Анастасія «Поділля-Університет» 8 2
128 Ляхович Андріана «Карпати-Тячів» 4 2
129 Вороніна Валерія «Південна Пальміра» 3 2
130 Отрощенко Марія «СумДУ» 16 1
131 Барабаш Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 1
132 Смірнова Катерина «ДЮІ» 14 1
133 Колодзінська Кристіна «Поділля-Університет» 13 1
134 Марченко Лілія «Бровари БСФК» 11 1
135 Музика Христина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 10 1
136 Серман Вікторія «Ніка» 8 1
137 Клецько Влада «Бровари БСФК» 8 1
138 Даласюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 1
139 Ямнюк Інесса «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 4 1
140 Любченко Анастасія «Карпати-Тячів» 2 1
141 Волубцева Тетяна «Карпати-Тячів» 2 1
142 Єфименко Софія «СумДУ» 16 0
143 Стадник Анна «Карпати-Тячів» 16 0
144 Миколюк Тетяна «Львівська Політехніка» 16 0
145 Васютяк Яна «Ніка» 16 0
146 Гуменюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 0
147 Чирська Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 16 0
148 Спринчук Ксенія «Поділля-Університет» 16 0
149 Вишневська Ангеліна «Рівне ДЮСШ-4» 16 0
150 Брая Анастасія «Карпати-Тячів» 15 0
151 Гірявець Анастасія «Південна Пальміра» 14 0
152 Попіль Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 14 0
153 Кривенко Ярослава «ДЮІ» 14 0
154 Барченко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 14 0
155 Сердюкова Катерина «ДЮІ» 14 0
156 Поляк Марія «Львівська Політехніка» 14 0
157 Алексєєнко Вероніка «Поділля-Університет» 13 0
158 Крамаренко Діана «Південна Пальміра» 13 0
159 Мисенко Софія «Південна Пальміра» 13 0
160 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 13 0
161 Шкільна Юлія «Бровари БСФК» 12 0
162 Равлусевич Віолета «Ніка» 12 0
163 Шалімова Марина «Бровари БСФК» 12 0
164 Нейкова Валентина «Південна Пальміра» 11 0
165 Товмасян Ізабелла «Поділля-Університет» 11 0
166 Чорноока Алла «Поділля-Університет» 8 0
167 Ревикіна Вікторія «ДЮІ» 8 0
168 Атерлей Марія «Поділля-Університет» 7 0
169 Марко Ємілія «Карпати-Тячів» 6 0
170 Гамідова Анна. «Карпати-Тячів» 6 0
171 Піскова Анастасія «ДЮІ» 6 0
172 Шаповалова Марина «СумДУ» 6 0
173 Склярова Дар'я «СумДУ» 6 0
174 Лигіна Катерина «Ніка» 6 0
175 Бошкова Софія «Південна Пальміра» 5 0
176 Сахно Анастасія «СумДУ» 5 0
177 Пархоменко Софія «ДЮІ» 4 0
178 Філісюк Віра «СумДУ» 4 0
179 Марцин Андріана «Карпати-Тячів» 4 0
180 Павленко Аліна «СумДУ» 4 0
181 Курпіль Ірина «СумДУ» 3 0
182 Дутко Діана «Львівська Політехніка» 3 0
183 Корчова Анастасія «Ніка» 2 0
184 Петрів Марія «ДЮІ» 2 0
185 Савера Діана «Бровари БСФК» 2 0
186 Лукашенко Меліса «Бровари БСФК» 2 0
187 Мушка Наталія «Бровари БСФК» 2 0
188 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 1 0
189 Машковець Ганна «Ніка» 0 0
190 Бєлкіна Аліна «Ніка» 0 0
191 Карпинець Альона «Ніка» 0 0
192 Печена Анастасія «Ніка» 0 0
193 Савела Єлізавета «Ніка» 0 0
194 Дмитрієва Анастасія «СумДУ» 0 0
195 Костецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
196 Громико Іванна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
197 Величанська Валерія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
198 Ляшенко Аліна «СумДУ» 0 0
199 Сисоєва Ксенія «Ніка» 0 0
200 Свид Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
201 Берегій Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
202 Сас Уляна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
203 Сухецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
204 Сігай Зоряна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
205 Власюк Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
206 Матяж Софія «СумДУ» 0 0
207 Попкова Анастасія «СумДУ» 0 0
208 Одололінська Христина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
209 Погода Марія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
210 Петрова Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
211 Табачук Любов «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
212 Чиж Софія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
213 Закалюжна Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
214 Величко Ірина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
215 Гапанько Вікторія «СумДУ» 0 0
216 Москаленко Анастасія «СумДУ» 0 0
217 Гирман Дарина «СумДУ» 0 0
218 Шкуренко Дар'я «СумДУ» 0 0
219 Марусенко Дарія «Ніка» 0 0
220 Кривов'яз Людмила «ДЮІ» 0 0
221 Лукашина Даря «Південна Пальміра» 0 0
222 Самокіш Олена «Південна Пальміра» 0 0
223 Корнієнко Ліза «Південна Пальміра» 0 0
224 Шамара Валентина «Південна Пальміра» 0 0
225 Щетиніна Аліна «Південна Пальміра» 0 0
226 Пузик Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
227 Ракша Алла «Бровари БСФК» 0 0
228 Чайка Сніжана «Бровари БСФК» 0 0
229 Каліта Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
230 Австріянова Ліза «Південна Пальміра» 0 0
231 Беженар Марія «Південна Пальміра» 0 0
232 Кірдяєва Анастасія «ДЮІ» 0 0
233 Кучерява Катерина «ДЮІ» 0 0
234 Рябіна Поліна «ДЮІ» 0 0
235 Вітюгіна Валерія «Південна Пальміра» 0 0
236 Мігілкіна Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
237 Цуркан Марина «Південна Пальміра» 0 0
238 Золотарева Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
239 Папіровська Вікторія «Південна Пальміра» 0 0
240 Скрипець Марія «Бровари БСФК» 0 0
241 Балинець Анна «Бровари БСФК» 0 0
242 Тараканова Анастасія «Поділля-Університет» 0 0
243 Батушанська Мирослава «Поділля-Університет» 0 0
244 Марчук Ольга «Поділля-Університет» 0 0
245 Никифорук Діана «Львівська Політехніка» 0 0
246 Петрівська Маша «Поділля-Університет» 0 0
247 Сластьонова Вероніка «Поділля-Університет» 0 0
248 Ромнсова Оля «Поділля-Університет» 0 0
249 Вислоцька Ангеліна «Поділля-Університет» 0 0
250 Білоногова Марія «Поділля-Університет» 0 0
251 Овчаренко Ангеліна «Львівська Політехніка» 0 0
252 Майкут Христина «Львівська Політехніка» 0 0
253 Леонова Софія «Бровари БСФК» 0 0
254 Захарова Вікторія «Бровари БСФК» 0 0
255 Боровко Надія «Бровари БСФК» 0 0
256 Валієва Марина «Львівська Політехніка» 0 0
257 Прокоп'як Ірина «Львівська Політехніка» 0 0
258 Петрушко Вікторія «Львівська Політехніка» 0 0
259 Ляховенко Дарина «Львівська Політехніка» 0 0
260 Дяченко Олеся «Львівська Політехніка» 0 0
261 Кулішова Вероніка «ДЮІ» 0 0
262 Хмелевська Наталя «ДЮІ» 0 0
263 Петрів Аліса «Карпати-Тячів» 0 0
264 Фучко Вероніка «Карпати-Тячів» 0 0
265 Свалявчик Анна-Даніелла «Карпати-Тячів» 0 0
266 Сапун Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
267 Дажур Крістіна «Карпати-Тячів» 0 0
268 Курач Каміла «Карпати-Тячів» 0 0
269 Шваб Світлана «Карпати-Тячів» 0 0
270 Місяйло Світлана «Карпати-Тячів» 0 0
271 Шпонтак Діана «Карпати-Тячів» 0 0
272 Беке Діана «Карпати-Тячів» 0 0
273 Алтуніна Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
274 Бондар Юлія «Ніка» 0 0
275 Папіровська Вікторія «Ніка» 0 0
276 Печерикіна Лілія «Ніка» 0 0
277 Веклич Оксана «Ніка» 0 0
278 Єдин Наталія «Ніка» 0 0
279 Суха Марія «Карпати-Тячів» 0 0
280 Сенинець Юлія «Карпати-Тячів» 0 0
281 Росоха Діана «Карпати-Тячів» 0 0
282 Матьовка Ольга «Карпати-Тячів» 0 0
283 Кучерява Надія «Карпати-Тячів» 0 0
284 Ступаненко Дар'я «ДЮІ» 0 0
285 Диміденко Єлізавета «ДЮІ» 0 0
286 Шемчук Дар'я «ДЮІ» 0 0
287 Герасимова Юлія «ДЮІ» 0 0
288 Аленіна Лілія «ДЮІ» 0 0
289 Максименко Дар'я «ДЮІ» 0 0
290 Молодика Вікторія «ДЮІ» 0 0
291 Гайдучок Вероніка «ДЮІ» 0 0
292 Арєшина Ольга «ДЮІ» 0 0
293 Таран Олександра «ДЮІ» 0 0
294 Приходько Анастасія «ДЮІ» 0 0
295 Євницька Дар'я «Карпати-Тячів» 0 0
296 Романчак Альона «Карпати-Тячів» 0 0
297 Когуч Євгенія «Карпати-Тячів» 0 0
298 Кравець Аліна «Карпати-Тячів» 0 0
299 Булеста Олександра «Карпати-Тячів» 0 0
300 Піхайленко Софія «ДЮІ» 0 0
301 Воробйова Аліна «ДЮІ» 0 0
302 Шатохіна Дарина «ДЮІ» 0 0
303 Касілова Ірина «Ніка» 0 0