Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Голярдик Інна «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 19 269
2 Соскида Каріна «Карпати-Тячів» 17 197
3 Дереклєєва Анастасія «Ніка» 19 174
4 Мартинюк Людмила «Львівська Політехніка» 19 157
5 Поцелуєва Марина «СумДУ» 19 146
6 Балан Ізабелла «Південна Пальміра» 16 139
7 Бондаренко Анастасія «Бровари БСФК» 15 137
8 Дацюк Людмила «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 136
9 Ковтун Альона «ДЮІ» 17 132
10 Бойчук Юлія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 130
11 Шиптицька Олександра «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 128
12 Єрохова Катерина «СумДУ» 19 127
13 Каліта Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 16 118
14 Борисевич Яна «Львівська Політехніка» 19 113
15 Фроляк Валентина «Львівська Політехніка» 19 99
16 Савіна Валерія «Бровари БСФК» 15 96
17 Шатохіна Дарина «Ніка» 19 95
18 Матвієнко Вікторія «ДЮІ» 17 91
19 Ткач Анастасія «СумДУ» 19 90
20 Кочан Катерина «Бровари БСФК» 17 89
21 Сорока Христина «Південна Пальміра» 16 87
22 Коваленко Марія «СумДУ» 19 83
23 Петричук Марія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 16 80
24 Співак Марія «СумДУ» 17 75
25 Таркович Дарина «Бровари БСФК» 17 72
26 Переходова Анастасія «Ніка» 19 71
27 Мініссале Нетелі «Бровари БСФК» 15 71
28 Козак Марія «Рівне ДЮСШ-4» 16 69
29 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 68
30 Цуран Анастасія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 19 66
31 Козлова Анастасія «Ніка» 19 65
32 Надточій Ірина «ДЮІ» 17 63
33 Манагарова Анастасія «ДЮІ» 17 62
34 Соловей Тетяна «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 19 60
35 Бурдина Анастасія «Південна Пальміра» 16 59
36 Абабіна Анастасія «Ніка» 19 57
37 Таратухіна Ліза «Південна Пальміра» 16 57
38 Максименко Юлія «Львівська Політехніка» 16 57
39 Товтин Каріна «Карпати-Тячів» 13 57
40 Куц Вікторія «Бровари БСФК» 17 55
41 Тримпол Катерина «Ніка» 19 52
42 Савчук Марина «Львівська Політехніка» 19 52
43 Доля Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 12 52
44 Бойко Віталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 51
45 Панаріна Марія «СумДУ» 19 50
46 Діхтяренко Юлія «ДЮІ» 17 49
47 Деміденко Вікторія «ДЮІ» 17 48
48 Мойсеєва Юлія «Бровари БСФК» 17 46
49 Дуда Зоряна «Львівська Політехніка» 19 45
50 Бахтіна Аліна «ДЮІ» 13 45
51 Росоха Любов «Бровари БСФК» 15 44
52 Потибня Діана «ДЮІ» 9 44
53 Дмитроченко Юлія «Карпати-Тячів» 15 42
54 Нагорна Марина «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 16 41
55 Смокоровська Анастасія «Карпати-Тячів» 19 40
56 Самарська Вікторія «Карпати-Тячів» 10 39
57 Залецька Олександра «Ніка» 19 38
58 Орешко Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 16 33
59 Дорожівська Анастасія «Львівська Політехніка» 10 33
60 Сторожук Дарина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 31
61 Свистак Анастасія «Карпати-Тячів» 19 31
62 Братковська Ольга «Львівська Політехніка» 13 29
63 Гавриш Анастасія «Карпати-Тячів» 10 29
64 Халючкова Анастасія «Бровари БСФК» 17 27
65 Чепик Анастасія «Карпати-Тячів» 15 27
66 Австріянова Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 16 26
67 Сериченко Анна «СумДУ» 19 25
68 Руда Вікторія «Ніка» 19 25
69 Сердюкова Даніела «Рівне ДЮСШ-4» 15 25
70 Коваль Єлизавета «Львівська Політехніка» 18 24
71 Чернишова Альона «Ніка» 11 24
72 Когут Ірина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 23
73 Кравчук Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 17 23
74 Перун Софія «Рівне ДЮСШ-4» 14 23
75 Гнелицька Олена «Львівська Політехніка» 16 22
76 Івченко Аліна «Південна Пальміра» 16 22
77 Олексюк Лена «Південна Пальміра» 16 21
78 Журавлева Діана «Південна Пальміра» 16 21
79 Савчин Софія «Львівська Політехніка» 7 21
80 Висоцька Катерина «Ніка» 11 20
81 Цехус Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 16 19
82 Коваль Вікторія «Львівська Політехніка» 15 18
83 Моргунова Настя «Південна Пальміра» 16 17
84 Стрембицька Марія «Бровари БСФК» 12 17
85 Закалюжна Анастасія. «Рівне ДЮСШ-4» 16 16
86 Мінєєва Ірина «ДЮІ» 6 16
87 Савченко Олександра «Рівне ДЮСШ-4» 17 15
88 Колініченко Аксінія «Карпати-Тячів» 17 15
89 Тарасенко Юлія «СумДУ» 17 15
90 Шестак Олександра «Карпати-Тячів» 15 15
91 Орос Лілія «Карпати-Тячів» 11 15
92 Зюзько Анастасія «СумДУ» 19 14
93 Швайка Альона «Карпати-Тячів» 17 14
94 Плеканець Вікторія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 15 14
95 Стефура Віталіна «Ніка» 8 14
96 Шулепа Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 16 13
97 Осадчук Дарія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 17 11
98 Щерба Вероника «Львівська Політехніка» 17 11
99 Соловйова Тетяна «Ніка» 12 11
100 Корсун Ірина «Ніка» 15 10
101 Валова Катерина «Ніка» 6 10
102 Чумак Марія «Бровари БСФК» 14 9
103 Хома Анастасія «Карпати-Тячів» 13 9
104 Олійник Тетяна «Карпати-Тячів» 10 9
105 Іщук Вікторія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 19 8
106 Карпенко Вікторія «Бровари БСФК» 12 8
107 Феденко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 12 8
108 Ковалівнич Алина «Бровари БСФК» 10 8
109 Коцюба Олександра «Львівська Політехніка» 6 8
110 Черновол Анастасія «Львівська Політехніка» 19 6
111 Кривуля Єлизавета «СумДУ» 19 6
112 Микитюк Анастасія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 17 6
113 Курах Каміла «Карпати-Тячів» 13 6
114 Серман Вікторія «Ніка» 11 6
115 Оніщенко Анастасія «Південна Пальміра» 8 6
116 Приходько Катерина «ДЮІ» 6 6
117 Карковська Анастасія «Львівська Політехніка» 5 6
118 Колосовська Катерина «Львівська Політехніка» 2 6
119 Корнієнко Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 16 5
120 Дорошенко Елизавета «Південна Пальміра» 11 5
121 Настюк Анастасія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 9 5
122 Пейк Діана «Львівська Політехніка» 8 5
123 Третякова Домініка «Карпати-Тячів» 8 5
124 Чумак Валентина «Бровари БСФК» 16 4
125 Стребко Діана «Львівська Політехніка» 9 3
126 Тимцюрак Марія-Ольга «Південна Пальміра» 2 3
127 Тимошенко Ольга «СумДУ» 19 2
128 Пархоменко Софія «ДЮІ» 7 2
129 Ляхович Андріана «Карпати-Тячів» 4 2
130 Вороніна Валерія «Південна Пальміра» 3 2
131 Отрощенко Марія «СумДУ» 19 1
132 Барабаш Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 1
133 Поляк Марія «Львівська Політехніка» 17 1
134 Смірнова Катерина «ДЮІ» 14 1
135 Колодзінська Кристіна «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 13 1
136 Марченко Лілія «Бровари БСФК» 12 1
137 Музика Христина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 10 1
138 Даласюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 9 1
139 Клецько Влада «Бровари БСФК» 8 1
140 Ямнюк Інесса «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 7 1
141 Любченко Анастасія «Карпати-Тячів» 2 1
142 Волубцева Тетяна «Карпати-Тячів» 2 1
143 Васютяк Яна «Ніка» 19 0
144 Миколюк Тетяна «Львівська Політехніка» 19 0
145 Єфименко Софія «СумДУ» 19 0
146 Спринчук Ксенія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 19 0
147 Чирська Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 0
148 Стадник Анна «Карпати-Тячів» 19 0
149 Гуменюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 19 0
150 Брая Анастасія «Карпати-Тячів» 18 0
151 Сердюкова Катерина «ДЮІ» 17 0
152 Кривенко Ярослава «ДЮІ» 17 0
153 Вишневська Ангеліна «Рівне ДЮСШ-4» 16 0
154 Шалімова Марина «Бровари БСФК» 15 0
155 Шкільна Юлія «Бровари БСФК» 15 0
156 Равлусевич Віолета «Ніка» 15 0
157 Попіль Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 14 0
158 Барченко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 14 0
159 Гірявець Анастасія «Південна Пальміра» 14 0
160 Крамаренко Діана «Південна Пальміра» 13 0
161 Мисенко Софія «Південна Пальміра» 13 0
162 Алексєєнко Вероніка «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 13 0
163 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 13 0
164 Товмасян Ізабелла «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 11 0
165 Нейкова Валентина «Південна Пальміра» 11 0
166 Ревикіна Вікторія «ДЮІ» 8 0
167 Чорноока Алла «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 8 0
168 Атерлей Марія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 7 0
169 Шаповалова Марина «СумДУ» 6 0
170 Піскова Анастасія «ДЮІ» 6 0
171 Склярова Дар'я «СумДУ» 6 0
172 Гамідова Анна. «Карпати-Тячів» 6 0
173 Марко Ємілія «Карпати-Тячів» 6 0
174 Лигіна Катерина «Ніка» 6 0
175 Сахно Анастасія «СумДУ» 5 0
176 Бошкова Софія «Південна Пальміра» 5 0
177 Корчова Анастасія «Ніка» 5 0
178 Павленко Аліна «СумДУ» 5 0
179 Філісюк Віра «СумДУ» 4 0
180 Марцин Андріана «Карпати-Тячів» 4 0
181 Курпіль Ірина «СумДУ» 4 0
182 Машковець Ганна «Ніка» 3 0
183 Дюгованець Яна «Карпати-Тячів» 3 0
184 Приходько Анастасія «ДЮІ» 3 0
185 Сапун Тетяна «Карпати-Тячів» 3 0
186 Величанська Валерія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 3 0
187 Дутко Діана «Львівська Політехніка» 3 0
188 Єгорова Ольга «Карпати-Тячів» 3 0
189 Ракша Алла «Бровари БСФК» 3 0
190 Петрів Марія «ДЮІ» 2 0
191 Савера Діана «Бровари БСФК» 2 0
192 Мушка Наталія «Бровари БСФК» 2 0
193 Лукашенко Меліса «Бровари БСФК» 2 0
194 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 1 0
195 Ляшенко Аліна «СумДУ» 0 0
196 Шкуренко Дар'я «СумДУ» 0 0
197 Касілова Ірина «Ніка» 0 0
198 Гирман Дарина «СумДУ» 0 0
199 Сас Уляна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
200 Гапанько Вікторія «СумДУ» 0 0
201 Печерикіна Лілія «Ніка» 0 0
202 Москаленко Анастасія «СумДУ» 0 0
203 Сухецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
204 Попкова Анастасія «СумДУ» 0 0
205 Власюк Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
206 Дмитрієва Анастасія «СумДУ» 0 0
207 Берегій Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
208 Закалюжна Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
209 Свид Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
210 Петрова Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
211 Одололінська Христина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
212 Погода Марія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
213 Величко Ірина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
214 Сігай Зоряна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
215 Матяж Софія «СумДУ» 0 0
216 Громико Іванна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
217 Табачук Любов «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
218 Савела Єлізавета «Ніка» 0 0
219 Чиж Софія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
220 Костецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
221 Сисоєва Ксенія «Ніка» 0 0
222 Кривов'яз Людмила «ДЮІ» 0 0
223 Папіровська Вікторія «Південна Пальміра» 0 0
224 Вітюгіна Валерія «Південна Пальміра» 0 0
225 Каліта Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
226 Пузик Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
227 Мігілкіна Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
228 Золотарева Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
229 Балинець Анна «Бровари БСФК» 0 0
230 Австріянова Ліза «Південна Пальміра» 0 0
231 Цуркан Марина «Південна Пальміра» 0 0
232 Беженар Марія «Південна Пальміра» 0 0
233 Щетиніна Аліна «Південна Пальміра» 0 0
234 Рябіна Поліна «ДЮІ» 0 0
235 Воробйова Аліна «ДЮІ» 0 0
236 Кірдяєва Анастасія «ДЮІ» 0 0
237 Ступаненко Дар'я «ДЮІ» 0 0
238 Шамара Валентина «Південна Пальміра» 0 0
239 Самокіш Олена «Південна Пальміра» 0 0
240 Лукашина Даря «Південна Пальміра» 0 0
241 Корнієнко Ліза «Південна Пальміра» 0 0
242 Боровко Надія «Бровари БСФК» 0 0
243 Захарова Вікторія «Бровари БСФК» 0 0
244 Марчук Ольга «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
245 Ромнсова Оля «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
246 Вислоцька Ангеліна «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
247 Петрушко Вікторія «Львівська Політехніка» 0 0
248 Батушанська Мирослава «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
249 Тараканова Анастасія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
250 Сластьонова Вероніка «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
251 Білоногова Марія «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
252 Петрівська Маша «ДЮСШ №1-Хмельничанка» 0 0
253 Ляховенко Дарина «Львівська Політехніка» 0 0
254 Прокоп'як Ірина «Львівська Політехніка» 0 0
255 Скрипець Марія «Бровари БСФК» 0 0
256 Чайка Сніжана «Бровари БСФК» 0 0
257 Леонова Софія «Бровари БСФК» 0 0
258 Майкут Христина «Львівська Політехніка» 0 0
259 Овчаренко Ангеліна «Львівська Політехніка» 0 0
260 Валієва Марина «Львівська Політехніка» 0 0
261 Никифорук Діана «Львівська Політехніка» 0 0
262 Дяченко Олеся «Львівська Політехніка» 0 0
263 Кулішова Вероніка «ДЮІ» 0 0
264 Шатохіна Дарина «ДЮІ» 0 0
265 Курач Каміла «Карпати-Тячів» 0 0
266 Матьовка Ольга «Карпати-Тячів» 0 0
267 Дажур Крістіна «Карпати-Тячів» 0 0
268 Місяйло Світлана «Карпати-Тячів» 0 0
269 Романчак Альона «Карпати-Тячів» 0 0
270 Шпонтак Діана «Карпати-Тячів» 0 0
271 Когуч Євгенія «Карпати-Тячів» 0 0
272 Кучерява Надія «Карпати-Тячів» 0 0
273 Шваб Світлана «Карпати-Тячів» 0 0
274 Петрів Аліса «Карпати-Тячів» 0 0
275 Фучко Вероніка «Карпати-Тячів» 0 0
276 Єдин Наталія «Ніка» 0 0
277 Веклич Оксана «Ніка» 0 0
278 Бондар Юлія «Ніка» 0 0
279 Марусенко Дарія «Ніка» 0 0
280 Карпинець Альона «Ніка» 0 0
281 Беке Діана «Карпати-Тячів» 0 0
282 Бєлкіна Аліна «Ніка» 0 0
283 Печена Анастасія «Ніка» 0 0
284 Росоха Діана «Карпати-Тячів» 0 0
285 Євницька Дар'я «Карпати-Тячів» 0 0
286 Аленіна Лілія «ДЮІ» 0 0
287 Шемчук Дар'я «ДЮІ» 0 0
288 Герасимова Юлія «ДЮІ» 0 0
289 Хмелевська Наталя «ДЮІ» 0 0
290 Диміденко Єлізавета «ДЮІ» 0 0
291 Гайдучок Вероніка «ДЮІ» 0 0
292 Арєшина Ольга «ДЮІ» 0 0
293 Кучерява Катерина «ДЮІ» 0 0
294 Таран Олександра «ДЮІ» 0 0
295 Молодика Вікторія «ДЮІ» 0 0
296 Кравець Аліна «Карпати-Тячів» 0 0
297 Свалявчик Анна-Даніелла «Карпати-Тячів» 0 0
298 Алтуніна Тетяна «Карпати-Тячів» 0 0
299 Булеста Олександра «Карпати-Тячів» 0 0
300 Сенинець Юлія «Карпати-Тячів» 0 0
301 Піхайленко Софія «ДЮІ» 0 0
302 Максименко Дар'я «ДЮІ» 0 0
303 Суха Марія «Карпати-Тячів» 0 0
304 Папіровська Вікторія «Ніка» 0 0