Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Козак Марія «Рівне ДЮСШ-4» 8 64
2 Мартинюк Людмила «Львівська Політехніка» 6 45
3 Соскида Каріна СДЮШОР «Карпати» 5 43
4 Дацюк Людмила «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 42
5 Стасишин Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 38
6 Каліта Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 8 35
7 Ковтун Альона «ДЮІ» 4 35
8 Харіна Діана «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 34
9 Єрохова Катерина «Суми-Універ» 4 34
10 Білоногова Марія «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 29
11 Матвійчук Галина «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 28
12 Халючкова Анастасія КЗКОР «БСФК» 4 28
13 Мініссале Нетелі КЗКОР «БСФК» 4 28
14 Дуда Зоряна «Львівська Політехніка» 7 27
15 Товтин Каріна СДЮШОР «Карпати» 5 27
16 Соловей Тетяна «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 25
17 Манагарова Анастасія «ДЮІ» 4 25
18 Орешко Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 8 23
19 Ляховенко Дарина «Львівська Політехніка» 7 23
20 Потибня Діана «ДЮІ» 4 22
21 Давидянц Софія «Львівська Політехніка» 7 20
22 Нестеренко Валерія СДЮШОР «Карпати» 3 20
23 Бойко Віталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 19
24 Алексєєнко Вероніка «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 19
25 Матвієнко Вікторія «ДЮІ» 4 18
26 Дорожівська Анастасія «Львівська Політехніка» 4 17
27 Братковська Ольга «Львівська Політехніка» 7 16
28 Шиптицька Олександра «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 4 16
29 Коваль Вікторія «Львівська Політехніка» 7 15
30 Корнієнко Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 8 14
31 Співак-Сторожук Дарина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 14
32 Свистак Анастасія СДЮШОР «Карпати» 5 14
33 Коваленко Марія «Суми-Універ» 4 14
34 Савченко Олександра «Рівне ДЮСШ-4» 8 13
35 Надточій Ірина «ДЮІ» 4 13
36 Чернієнко Поліна «Суми-Універ» 4 13
37 Таркович Дарина КЗКОР «БСФК» 4 12
38 Бахтіна Аліна «ДЮІ» 4 12
39 Смокоровська Анастасія СДЮШОР «Карпати» 5 11
40 Панаріна Марія «Суми-Універ» 4 11
41 Гутник Юлія «Львівська Політехніка» 7 10
42 Щерба Вероника «Львівська Політехніка» 7 10
43 Когут Ірина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 10
44 Петричук Марія «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 10
45 Бойчук Юлія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 4 10
46 Стрембицька Марія КЗКОР «БСФК» 4 10
47 Максименко Юлія «Львівська Політехніка» 2 10
48 Коваль Єлизавета «Львівська Політехніка» 7 9
49 Вітюгіна Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 6 9
50 Карпенко Вікторія КЗКОР «БСФК» 4 9
51 Стребко Діана «Львівська Політехніка» 7 8
52 Шидивар Тетяна «Суми-Універ» 4 8
53 Мойсеєва Юлія КЗКОР «БСФК» 4 8
54 Перун Софія «Рівне ДЮСШ-4» 8 7
55 Клецько Влада «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 7
56 Гайдук Катерина «Львівська Політехніка» 5 7
57 Співак Марія «Суми-Універ» 4 7
58 Поцелуєва Марина «Суми-Універ» 3 7
59 Дмитроченко Юлія СДЮШОР «Карпати» 5 6
60 Чепик Анастасія СДЮШОР «Карпати» 5 6
61 Діхтяренко Юлія «ДЮІ» 4 6
62 Сериченко Анна «Суми-Універ» 4 6
63 Гайовська Марія «Рівне ДЮСШ-4» 8 5
64 Цехус Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 8 5
65 Здріла Каріна «Львівська Політехніка» 7 5
66 Хома Анастасія СДЮШОР «Карпати» 5 5
67 Деміденко Вікторія «ДЮІ» 4 5
68 Чумак Валентина КЗКОР «БСФК» 4 5
69 Сорока Тетяна «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 4
70 Колініченко Аксінія СДЮШОР «Карпати» 5 4
71 Сергієнко Ліана «Суми-Універ» 4 4
72 Гануля Дарина КЗКОР «БСФК» 2 4
73 Гаращук Діана «Рівне ДЮСШ-4» 8 3
74 Демчан Світлана «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 3
75 Червук Карина «Рівне ДЮСШ-4» 6 3
76 Лукашенко Меліса КЗКОР «БСФК» 4 3
77 Тарасенко Юлія «Суми-Універ» 2 3
78 Шулепа Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 8 2
79 Барабаш Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 2
80 Швайка Альона СДЮШОР «Карпати» 5 2
81 Петрів Марія «ДЮІ» 4 2
82 Захарова Вікторія КЗКОР «БСФК» 2 2
83 Вишневська Ангеліна «Рівне ДЮСШ-4» 8 1
84 Мацевич Єва «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 1
85 Цуран Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 4 1
86 Дюгованець Яна СДЮШОР «Карпати» 4 1
87 Родак Юліана «Львівська Політехніка» 4 1
88 Попіль Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 8 0
89 Грязєва Дарія «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 0
90 Спринчук Ксенія «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 0
91 Мондляк Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 0
92 Придимірська Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 0
93 Подворна Тетяна «ДЮСШ №1-ХНУ» 6 0
94 Халупа Анна «Львівська Політехніка» 6 0
95 Семчук Мар'яна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 6 0
96 Миколюк Тетяна «Львівська Політехніка» 6 0
97 Кушнір Аліна СДЮШОР «Карпати» 5 0
98 Романюк Аліна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 5 0
99 Стадник Анна СДЮШОР «Карпати» 5 0
100 Масловська Карина КЗКОР «БСФК» 4 0
101 Єфименко Софія «Суми-Універ» 4 0
102 Сердюкова Катерина «ДЮІ» 4 0
103 Скрипець Марія КЗКОР «БСФК» 4 0
104 Шаблицька Тетяна «Суми-Універ» 4 0
105 Ливадна Вікторія «ДЮІ» 4 0
106 Крепчук Анастасія «ДЮІ» 4 0
107 Гончаренко Софія СДЮШОР «Карпати» 4 0
108 Зюзько Анастасія «Суми-Універ» 4 0
109 Ревикіна Вікторія «ДЮІ» 4 0
110 Невмержицька Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 4 0
111 Шкільна Юлія КЗКОР «БСФК» 4 0
112 Гальміз Ольга «ДЮСШ №1-ХНУ» 4 0
113 Наумова Катерина «ДЮСШ №1-ХНУ» 4 0
114 Тищук Дарія КЗКОР «БСФК» 4 0
115 Кривенко Ярослава «ДЮІ» 3 0
116 Шестак Олександра СДЮШОР «Карпати» 3 0
117 Нагорна Марина «ДЮСШ №1-ХНУ» 3 0
118 Поляк Марія «Львівська Політехніка» 3 0
119 Єгорова Ольга СДЮШОР «Карпати» 3 0
120 Лакатош Ванесса «Львівська Політехніка» 2 0
121 Осадча Юлія КЗКОР «БСФК» 2 0
122 Ткач Анна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 2 0
123 Склярова Дар'я «Суми-Універ» 2 0
124 Шаповалова Марина «Суми-Універ» 2 0
125 Приходько Руслана «ДЮСШ №1-ХНУ» 2 0
126 Вівчарук Вероника «Львівська Політехніка» 2 0
127 Коваленко Домініка КЗКОР «БСФК» 2 0
128 Паливода Катерина КЗКОР «БСФК» 2 0
129 Микула Вікторія КЗКОР «БСФК» 2 0
130 Марцин Андріана СДЮШОР «Карпати» 2 0
131 Константинова Жанна «ДЮСШ №1-ХНУ» 2 0
132 Гамідова Анна. СДЮШОР «Карпати» 1 0
133 Брая Анастасія СДЮШОР «Карпати» 1 0
134 Плеканець Вікторія «ДЮСШ №1-ХНУ» 1 0
135 Чирська Наталія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 1 0
136 Закалюжна Анастасія. «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
137 Крупецькова Крістіна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
138 Голярдик Інна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
139 Ромнсова Оля «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
140 Борщевська Діана «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
141 Величко Ірина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
142 Погода Марія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
143 Одололінська Христина «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
144 Варчук Анна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
145 Австріянова Єлизавета «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
146 Закалюжна Анастасія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
147 Марчук Ольга «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
148 Сорока Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
149 Феденко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
150 Овчаренко Ангеліна «Львівська Політехніка» 0 0
151 Уманець Віталій СДЮШОР «Карпати» 0 0
152 Петрушко Вікторія «Львівська Політехніка» 0 0
153 Коцюба Олександра «Львівська Політехніка» 0 0
154 Орос Лілія СДЮШОР «Карпати» 0 0
155 Курах Каміла СДЮШОР «Карпати» 0 0
156 Кучерява Надія СДЮШОР «Карпати» 0 0
157 Дьолог Яна «Львівська Політехніка» 0 0
158 Фучко Вероніка СДЮШОР «Карпати» 0 0
159 Прокоп'як Ірина «Львівська Політехніка» 0 0
160 Росоха Діана СДЮШОР «Карпати» 0 0
161 Беке Діана СДЮШОР «Карпати» 0 0
162 Сенинець Юлія СДЮШОР «Карпати» 0 0
163 Любченко Анастасія СДЮШОР «Карпати» 0 0
164 Табачук Любов «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
165 Попкова Анастасія «Суми-Універ» 0 0
166 Черновол Анастасія «Львівська Політехніка» 0 0
167 Барченко Юлія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
168 Сердюкова Даніела «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
169 Максишко Дарія «Львівська Політехніка» 0 0
170 Колосовська Катерина «Львівська Політехніка» 0 0
171 Булеста Олександра СДЮШОР «Карпати» 0 0
172 Майкут Христина «Львівська Політехніка» 0 0
173 Грабчак Анжеліка «Львівська Політехніка» 0 0
174 Чиж Софія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
175 Петрова Валерія «Рівне ДЮСШ-4» 0 0
176 Шкуренко Дар'я «Суми-Універ» 0 0
177 Микитюк Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
178 Чорноока Алла «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
179 Величанська Валерія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
180 Костецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
181 Карчиста Ярослава «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
182 Даласюк Софія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
183 Багрійчук Марія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
184 Сластьонова Вероніка «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
185 Іщук Вікторія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
186 Кадило Вероніка «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
187 Кравчук Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
188 Свид Анастасія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
189 Громико Іванна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
190 Турин Діана «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
191 Сігай Зоряна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
192 Сухецька Ольга «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
193 Вислоцька Ангеліна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
194 Сварник Катерина «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
195 Йосик Вероніка «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
196 Доля Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
197 Власюк Вікторія «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
198 Настюк Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
199 Берегій Олена «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
200 Садляк Ілона «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
201 Лепінська Соломія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
202 Ямнюк Інесса «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
203 Самарська Вікторія СДЮШОР «Карпати» 0 0
204 Сахно Анастасія «Суми-Універ» 0 0
205 Ферук Олександра «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
206 Батушанська Мирослава «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
207 Гирман Дарина «Суми-Універ» 0 0
208 Осадчук Дарія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
209 Тимошенко Ольга «Суми-Універ» 0 0
210 Боднар Каріна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
211 Павленко Аліна «Суми-Універ» 0 0
212 Москаленко Анастасія «Суми-Універ» 0 0
213 Ляшенко Аліна «Суми-Універ» 0 0
214 Тараканова Анастасія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
215 Курпіль Ірина «Суми-Універ» 0 0
216 Дмитрієва Анастасія «Суми-Універ» 0 0
217 Музика Христина «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
218 Сас Уляна «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» 0 0
219 Товмасян Ізабелла «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
220 Гончар Людмила «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
221 Матяж Софія «Суми-Універ» 0 0
222 Гапанько Вікторія «Суми-Універ» 0 0
223 Колодзінська Кристіна «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
224 Остаф Катерина «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
225 Петрівська Маша «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
226 Філісюк Віра «Суми-Універ» 0 0
227 Свалявчик Анна-Даніелла СДЮШОР «Карпати» 0 0
228 Пузик Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
229 Каліта Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
230 Гірявець Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
231 Таратухіна Ліза «Південна Пальміра» 0 0
232 Беженар Марія «Південна Пальміра» 0 0
233 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
234 Олексюк Лена «Південна Пальміра» 0 0
235 Мігілкіна Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
236 Крамаренко Діана «Південна Пальміра» 0 0
237 Папіровська Вікторія «Південна Пальміра» 0 0
238 Вітюгіна Валерія «Південна Пальміра» 0 0
239 Журавлева Діана «Південна Пальміра» 0 0
240 Тимцюрак Марія-Ольга «Південна Пальміра» 0 0
241 Бурдина Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
242 Пархоменко Софія «ДЮІ» 0 0
243 Кірдяєва Анастасія «ДЮІ» 0 0
244 Мінєєва Ірина «ДЮІ» 0 0
245 Атерлей Марія «ДЮСШ №1-ХНУ» 0 0
246 Балинець Анна КЗКОР «БСФК» 0 0
247 Воробьєва Аліна «ДЮІ» 0 0
248 Ракша Алла КЗКОР «БСФК» 0 0
249 Сорока Христина «Південна Пальміра» 0 0
250 Смірнова Катерина «ДЮІ» 0 0
251 Ступаненко Дар'я «ДЮІ» 0 0
252 Рябіна Поліна «ДЮІ» 0 0
253 Золотарева Екатерина «Південна Пальміра» 0 0
254 Мисенко Софія «Південна Пальміра» 0 0
255 Савера Діана КЗКОР «БСФК» 0 0
256 Леонова Софія КЗКОР «БСФК» 0 0
257 Бошкова Софія «Південна Пальміра» 0 0
258 Нейкова Валентина «Південна Пальміра» 0 0
259 Моргунова Настя «Південна Пальміра» 0 0
260 Кочан Катерина КЗКОР «БСФК» 0 0
261 Чайка Сніжана КЗКОР «БСФК» 0 0
262 Мушка Наталія КЗКОР «БСФК» 0 0
263 Марченко Лілія КЗКОР «БСФК» 0 0
264 Куц Вікторія КЗКОР «БСФК» 0 0
265 Чумак Марія КЗКОР «БСФК» 0 0
266 Івченко Аліна «Південна Пальміра» 0 0
267 Щетиніна Аліна «Південна Пальміра» 0 0
268 Дорошенко Елизавета «Південна Пальміра» 0 0
269 Вороніна Валерія «Південна Пальміра» 0 0
270 Австріянова Ліза «Південна Пальміра» 0 0
271 Мігалко Дар'я «Південна Пальміра» 0 0
272 Цуркан Марина «Південна Пальміра» 0 0
273 Шамара Валентина «Південна Пальміра» 0 0
274 Оніщенко Анастасія «Південна Пальміра» 0 0
275 Самокіш Олена «Південна Пальміра» 0 0
276 Лукашина Даря «Південна Пальміра» 0 0
277 Балан Ізабелла «Південна Пальміра» 0 0
278 Корнієнко Ліза «Південна Пальміра» 0 0
279 Боровко Надія КЗКОР «БСФК» 0 0
280 Ковалівнич Алина КЗКОР «БСФК» 0 0
281 Марко Ємілія СДЮШОР «Карпати» 0 0
282 Біліченко Юлія «Львівська Політехніка» 0 0
283 Дутко Діана «Львівська Політехніка» 0 0
284 Шваб Світлана СДЮШОР «Карпати» 0 0
285 Третякова Домініка СДЮШОР «Карпати» 0 0
286 Когуч Євгенія СДЮШОР «Карпати» 0 0
287 Олійник Тетяна СДЮШОР «Карпати» 0 0
288 Никифорук Діана «Львівська Політехніка» 0 0
289 Євницька Дар'я СДЮШОР «Карпати» 0 0
290 Місяйло Світлана СДЮШОР «Карпати» 0 0
291 Гавриш Анастасія СДЮШОР «Карпати» 0 0
292 Сергієнко Єлізавета СДЮШОР «Карпати» 0 0
293 Савчин Софія «Львівська Політехніка» 0 0
294 Валієва Марина «Львівська Політехніка» 0 0
295 Дажур Крістіна СДЮШОР «Карпати» 0 0
296 Романчак Альона СДЮШОР «Карпати» 0 0
297 Дяченко Олеся «Львівська Політехніка» 0 0
298 Алтуніна Тетяна СДЮШОР «Карпати» 0 0
299 Петрів Аліса СДЮШОР «Карпати» 0 0
300 Росоха Любов КЗКОР «БСФК» 0 0
301 Курач Каміла СДЮШОР «Карпати» 0 0
302 Суха Марія СДЮШОР «Карпати» 0 0
303 Волубцева Тетяна СДЮШОР «Карпати» 0 0
304 Пейк Діана «Львівська Політехніка» 0 0
305 Шпонтак Діана СДЮШОР «Карпати» 0 0
306 Сапун Тетяна СДЮШОР «Карпати» 0 0
307 Борисевич Яна «Львівська Політехніка» 0 0
308 Диміденко Єлізавета «ДЮІ» 0 0
309 Гнелицька Олена «Львівська Політехніка» 0 0
310 Хмелевська Наталя «ДЮІ» 0 0
311 Піскова Анастасія «ДЮІ» 0 0
312 Фроляк Валентина «Львівська Політехніка» 0 0
313 Приходько Катерина «ДЮІ» 0 0
314 Кучерява Катерина «ДЮІ» 0 0
315 Кулішова Вероніка «ДЮІ» 0 0
316 Шатохіна Дарина «ДЮІ» 0 0
317 Гайдучок Вероніка «ДЮІ» 0 0
318 Арєшина Ольга «ДЮІ» 0 0
319 Аленіна Лілія «ДЮІ» 0 0
320 Шемчук Дар'я «ДЮІ» 0 0
321 Піхайленко Софія «ДЮІ» 0 0
322 Приходько Анастасія «ДЮІ» 0 0
323 Максименко Дар'я «ДЮІ» 0 0
324 Кривов'яз Людмила «ДЮІ» 0 0
325 Кравець Аліна СДЮШОР «Карпати» 0 0
326 Молодика Вікторія «ДЮІ» 0 0
327 Таран Олександра «ДЮІ» 0 0
328 Тригуб Дар'я «ДЮІ» 0 0
329 Герасимова Юлія «ДЮІ» 0 0
330 Савчук Марина «Львівська Політехніка» 0 0
331 Дорошенко Вікторія «ДЮІ» 0 0
332 Гуркова Марія СДЮШОР «Карпати» 0 0