Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Мар'янов Олексій «Шабо - Одеська область» 7 73
2 Базелюк Артем ХНУ – ДЮСШ №1 10 69
3 Гудемчук Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 8 63
4 Процюк Сергій ХНУ – ДЮСШ №1 10 61
5 Мусієнко Віталій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 58
6 Величко Сергій «Шабо - Одеська область» 10 56
7 Червонцев Андрій ХНУ – ДЮСШ №1 10 55
8 Юрченко Євген ДЮСШ ім. Лагутіна 8 44
9 Чефурко Павло КСЛІ 6 40
10 Серкач Руслан ДЮСШ ім. Лагутіна 7 36
11 Нестеренко Максим «Шабо - Одеська область» 10 35
12 Хмілевський Євген КСЛІ 6 32
13 Феєр Ярослав КСЛІ 6 30
14 Штефан Сергій ЦСКА-ШВСМ 7 28
15 Бойко Євген «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 25
16 Повзун Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 10 24
17 Яскевич Микита «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 23
18 Савицький Павло «СДЮСШОР Карпати». 6 22
19 Денисевич Андрій КСЛІ 6 22
20 Гочачко Андрій «СДЮСШОР Карпати». 3 21
21 Гаврін Данило ЦСКА-ШВСМ 7 20
22 Коржук Владислав ЦСКА-ШВСМ 7 19
23 Сапун Микола ДЮСШ ім. Лагутіна 7 18
24 Гаврилюк Василь ЦСКА-ШВСМ 5 18
25 Пучков Кирило ДЮСШ ім. Лагутіна 2 18
26 Кордиманенко Сергій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 17
27 Лещенко Микола ДЮСШ ім. Лагутіна 7 17
28 Галкін Ігор ХНУ – ДЮСШ №1 10 16
29 Бовкун Владислав «СДЮСШОР Карпати». 5 16
30 Задорожний Іван «Шабо - Одеська область» 9 15
31 Кушнірук Олексій «СДЮСШОР Карпати». 6 15
32 Сажин Роман ЦСКА-ШВСМ 5 15
33 Костюк Володимир ХНУ – ДЮСШ №1 10 14
34 Куриленко Роман ЦСКА-ШВСМ 4 14
35 Снігур Василь ДЮСШ ім. Лагутіна 2 14
36 Кульченко Тимур ЦСКА-ШВСМ 7 13
37 Мазур Дмитро ЦСКА-ШВСМ 2 13
38 Степанцов Віктор «Шабо - Одеська область» 9 12
39 Швалюк Роман ЦСКА-ШВСМ 7 12
40 Морозов Микола. ЦСКА-ШВСМ 7 12
41 Тимчук Денис «Шабо - Одеська область» 6 12
42 Бохотський Дмитро ЦСКА-ШВСМ 5 12
43 Косяк Данііл ДЮСШ ім. Лагутіна 5 12
44 Римарчук Степан «СДЮСШОР Карпати». 3 12
45 Федючок Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 11 11
46 Холявка Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 7 11
47 Беке Данієль «СДЮСШОР Карпати». 6 11
48 Костенко Антон КСЛІ 6 11
49 Даниль Дмитро ЦСКА-ШВСМ 5 11
50 Гринчук Богдан «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 10
51 Сливчук Максим «Шабо - Одеська область» 10 9
52 Даховнік Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 10 9
53 Швець Олександр «Шабо - Одеська область» 9 9
54 Москаленко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 7 9
55 Мар'янов Ігор «Шабо - Одеська область» 5 9
56 Абрамов Андрій «ХАІ-ФГХО» 5 9
57 Адамів Юрій ХНУ – ДЮСШ №1 10 8
58 Микита Василь «СДЮСШОР Карпати». 6 8
59 Дьондя Максим «СДЮСШОР Карпати». 6 8
60 Красюн Константин «СДЮСШОР Карпати». 6 8
61 Лісій Дмитро «СДЮСШОР Карпати». 6 8
62 Ковальчук Богдан ХНУ – ДЮСШ №1 3 8
63 Семидоцький Нікіта «СДЮСШОР Карпати». 1 7
64 Соколівський Нікіта «СДЮСШОР Карпати». 1 7
65 Медяник Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 7 6
66 Коваленко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 7 6
67 Тіщенко Ілля ЦСКА-ШВСМ 7 6
68 Власенко Артем КСЛІ 6 6
69 Котюк Ярослав «СДЮСШОР Карпати». 1 5
70 Яковець Дмитро «СДЮСШОР Карпати». 1 5
71 Семенюк Ігор «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 8 4
72 Хоменко Денис ЦСКА-ШВСМ 7 4
73 Малінка Богдан «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 4
74 Качур Павло «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 4
75 Семенчук Віктор «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 4
76 Трістан Сергій «ХАІ-ФГХО» 3 4
77 Сичов Антон ЦСКА-ШВСМ 2 4
78 Копиченський Ростислав ХНУ – ДЮСШ №1 10 3
79 Серков Владислав «Шабо - Одеська область» 10 3
80 Сподобаєв Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 8 3
81 Некрасов Влад ДЮСШ ім. Лагутіна 7 3
82 Романов Арсеній ЦСКА-ШВСМ 7 3
83 Кепич Іван «СДЮСШОР Карпати». 6 3
84 Онуфрієв Олег «Шабо - Одеська область» 6 3
85 Руденко Геннадій КСЛІ 3 3
86 Фертюк Максим ХНУ – ДЮСШ №1 9 2
87 Сташок В'ячеслав «Шабо - Одеська область» 9 2
88 Сташок Віталій «Шабо - Одеська область» 9 2
89 Павловський Максим ЦСКА-ШВСМ 7 2
90 Герман Андрій ХНУ – ДЮСШ №1 6 2
91 Рибонька Ростислав КСЛІ 6 2
92 Мельник Павло КСЛІ 6 2
93 Жебрівський Дмитро КСЛІ 6 2
94 Логунов Владислав «ХАІ-ФГХО» 5 2
95 Змієвський Вадим «ХАІ-ФГХО» 4 2
96 Астахов Артем «Шабо - Одеська область» 7 1
97 Мунтян Віталій «Шабо - Одеська область» 7 1
98 Гирич Василь «СДЮСШОР Карпати». 6 1
99 Цюпра Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 1
100 Сімаков Олександр «ХАІ-ФГХО» 5 1
101 Корчак Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 5 1
102 Шуміло Олег «ХАІ-ФГХО» 5 1
103 Ленгович Микита ДЮСШ ім. Лагутіна 5 1
104 Янкович Максим «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 3 1
105 Соловей Максим ЦСКА-ШВСМ 2 1
106 Кравець Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
107 Романюк Костянтин ХНУ – ДЮСШ №1 7 0
108 Павлюк Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
109 Закуренко Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 7 0
110 Рисіч Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
111 Чернявський Богдан ДЮСШ ім. Лагутіна 7 0
112 Білець Василь КСЛІ 6 0
113 Проскурня Денис КСЛІ 6 0
114 Шайбаков Нікітін «СДЮСШОР Карпати». 6 0
115 Петерчук Володимир ХНУ – ДЮСШ №1 6 0
116 Савицький Богдан «СДЮСШОР Карпати». 6 0
117 Коханевич Артем «Шабо - Одеська область» 6 0
118 Біров Михайло «СДЮСШОР Карпати». 6 0
119 Понеполяк Роман «СДЮСШОР Карпати». 5 0
120 Різник Олександр «ХАІ-ФГХО» 5 0
121 Сліпцов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 5 0
122 Шігімага Володимир «ХАІ-ФГХО» 5 0
123 Шлеян Максим «ХАІ-ФГХО» 5 0
124 Мельнійчук Богдан ЦСКА-ШВСМ 5 0
125 Богач Радіон «Шабо - Одеська область» 5 0
126 Чурбаков Юрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 5 0
127 Албул Максим ХНУ – ДЮСШ №1 4 0
128 Зінченко Сергій «ХАІ-ФГХО» 3 0
129 Гангола Назар ХНУ – ДЮСШ №1 3 0
130 Казіміров Михайло ХНУ – ДЮСШ №1 3 0
131 Гордійчук Євген КСЛІ 3 0
132 Егоров Олександр «СДЮСШОР Карпати». 3 0
133 Білий Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 3 0
134 Андрусенко Юрій «ХАІ-ФГХО» 2 0
135 Круш Олександр ДЮСШ ім. Лагутіна 2 0
136 Телішевський Дмитро ЦСКА-ШВСМ 2 0
137 Щербань Ілля ДЮСШ ім. Лагутіна 2 0
138 Кривошей Микола «ХАІ-ФГХО» 2 0
139 Чароватий Геннадій «ХАІ-ФГХО» 2 0
140 Шмідт Юрій ДЮСШ ім. Лагутіна 2 0
141 Потапов Юрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 2 0
142 Бельчиков Дмитро «ХАІ-ФГХО» 2 0
143 Крисанов В'ячеслав «ХАІ-ФГХО» 1 0
144 Бонь Олександр «СДЮСШОР Карпати». 1 0
145 Семаков Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
146 Жученко Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
147 Бринза Сергій КСЛІ 0 0
148 Процюк Віталій ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
149 Афонін Д. ЦСКА-ШВСМ 0 0
150 Зайцев Ігор ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
151 Песецький Г ЦСКА-ШВСМ 0 0
152 Луценко Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
153 Іноземцев Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
154 Лібра Віталій КСЛІ 0 0
155 Поліщук Ілля КСЛІ 0 0
156 Сулікашвілі Давид «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
157 Козак Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
158 Томашевський Олексій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
159 Мороз Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
160 Сухіна Мирослав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
161 Савчук Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
162 Скрипниченко С. ЦСКА-ШВСМ 0 0
163 Мельничук Володимир КСЛІ 0 0
164 Гаврін Данил КСЛІ 0 0
165 Савчук Іван КСЛІ 0 0
166 Ружкевич В. ЦСКА-ШВСМ 0 0
167 Шершун Дмитро КСЛІ 0 0
168 Саінчук Б. КСЛІ 0 0
169 Бізін Данило ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
170 Джогера А. ЦСКА-ШВСМ 0 0
171 Куриленко Роман КСЛІ 0 0
172 Пілявський Андрій ЦСКА-ШВСМ 0 0
173 Безбородов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 0 0
174 Пилипенко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
175 Широкоград О. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
176 Білецький Андрій «СДЮСШОР Карпати». 0 0
177 Беліков Севастян «СДЮСШОР Карпати». 0 0
178 Яфаров Станіслав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
179 Проскуров Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
180 Рандеев П. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
181 Черниченко Дмитро «ХАІ-ФГХО» 0 0
182 Діденко О. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
183 Чернаков Микита ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
184 Корсунський Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
185 Колоша Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
186 Степура Павло «ХАІ-ФГХО» 0 0
187 Ющишин Богдан «ХАІ-ФГХО» 0 0
188 Кузнєцов Станіслав «ХАІ-ФГХО» 0 0
189 Зюзя Артур «СДЮСШОР Карпати». 0 0
190 Костенко Денис «ХАІ-ФГХО» 0 0
191 Пєхов Антон «ХАІ-ФГХО» 0 0
192 Цехмістро Антон «ХАІ-ФГХО» 0 0
193 Коршинський Олександр «СДЮСШОР Карпати». 0 0
194 Кадетов Ілля «ХАІ-ФГХО» 0 0
195 Івахненко Руслан «ХАІ-ФГХО» 0 0
196 Биков Кирил ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
197 Чудінов Н. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
198 Люлькун Руслан ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
199 Проха Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
200 Трачківський Максим ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
201 Сасюк Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
202 Ярушевський Ярослав ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
203 Нестеренко Роман ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
204 Журавель Дмитро «ХАІ-ФГХО» 0 0
205 Цісар Віталій ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
206 Якименко Владислав «ХАІ-ФГХО» 0 0
207 Кузенко Михайло «ХАІ-ФГХО» 0 0
208 Усенко Вадим «ХАІ-ФГХО» 0 0
209 Коровецький Віктор ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
210 Компіченко М. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
211 Чепурний А. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
212 Ходикін Ігор ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
213 Петренко Денис «ХАІ-ФГХО» 0 0
214 Циганко Єгор ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
215 Горудко Денис «ХАІ-ФГХО» 0 0
216 Коваленко Влад ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
217 Плужник Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
218 Балдич Роман «ХАІ-ФГХО» 0 0
219 Свиридович Євген «ХАІ-ФГХО» 0 0