Статистика
1 з 1

Турнірна таблиця

Чоловіча суперліга Жіноча суперліга Дитяча ліга Чоловіча вища ліга Жіноча вища ліга Чоловіча перша ліга 2001-2002 2003-2004 Юнаки Дівчата
Клуб Ігри В Н П М'ячі Різниця Очки
1 Львівська область (ЛВУФК) 15 14 0 1 469:254 215 28
2 Херсонська область (ХВУФК) 17 14 1 2 457:244 213 27
3 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 19 13 0 6 473:378 95 26
4 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 16 12 1 3 466:218 248 25
5 Київська область(БВУФК) дівчата 17 11 1 5 366:308 58 23
6 Херсонська область (ХВУФК) 13 11 0 2 428:309 119 22
7 Львівська область (ЛВУФК) 11 10 0 1 401:209 192 20
8 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 14 9 1 4 344:282 62 19
9 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 15 9 1 5 401:344 57 19
10 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 16 8 1 7 423:253 170 17
11 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 12 8 0 4 266:214 52 16
12 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 11 7 1 3 305:246 59 15
13 Запорізька область (СДЮШОР-3) 17 7 0 10 476:512 -36 14
14 Миколаївська область (МВУФК) 19 7 0 12 466:535 -69 14
15 Київська область (БВУФК) дівчата 10 5 3 2 294:271 23 13
16 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 14 6 0 8 229:294 -65 12
17 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 14 5 0 9 399:431 -32 10
18 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 18 5 0 13 341:419 -78 10
19 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 11 3 1 7 278:330 -52 7
20 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 18 2 1 15 226:549 -323 5
21 Тернопільська область (КЗДЮСШ) 14 2 0 12 210:352 -142 4
22 Миколаївська область (ДЮСОК) 16 2 0 14 184:550 -366 4
23 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 13 1 0 12 288:406 -118 2
24 Тернопільська область (КЗДЮСШ) 14 1 0 13 159:410 -251 2
Тур: 1
Дата Час Матч Рахунок
22.10.2017 10 : 30 Київська область-1 (БВУФК) юнаки м.Київ-І(КСЛІ) юнаки 26:30
22.10.2017 10 : 00 Одеська область Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 31:14
22.10.2017 10 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 38:21
22.10.2017 09 : 30 Київська область (БВУФК) юнаки Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 25:12
22.10.2017 09 : 30 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Одеська область (ДЮСШ м.Южне) 33:27
22.10.2017 09 : 30 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 55:17
21.10.2017 19 : 00 Одеська область Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 34:21
21.10.2017 15 : 30 Київська область (БВУФК) юнаки Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 20:18
21.10.2017 13 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 30:14
21.10.2017 11 : 30 Київська область-2 (БВУФК) юнаки 28:34
21.10.2017 10 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 27:14
21.10.2017 10 : 00 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Одеська область (ДЮСШ м.Южне) 27:26
21.10.2017 10 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 38:12
21.10.2017 09 : 30 Миколаївська область (ДЮСОК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 8:42
21.10.2017 09 : 30 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 31:17
21.10.2017 09 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 34:7
21.10.2017 09 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 31:23
21.10.2017 08 : 30 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 41:8
20.10.2017 18 : 00 Миколаївська область (ДЮСОК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 13:47
20.10.2017 17 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 29:13
20.10.2017 16 : 00 Київська область-1 (БВУФК) юнаки Одеська область (ДЮСШ м.Южне) 32:27
20.10.2017 16 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 31:23
20.10.2017 15 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 33:18
20.10.2017 15 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 34:17
20.10.2017 15 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 40:8
20.10.2017 14 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Київська область-2 (БВУФК) юнаки 24:18
20.10.2017 14 : 30 Львівська область (ЛВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 38:9
20.10.2017 13 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 39:33
20.10.2017 12 : 00 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 35:24
20.10.2017 11 : 30 Київська область (БВУФК) дівчата м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 32:31
19.10.2017 15 : 00 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 29:24
19.10.2017 13 : 30 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 19:11
19.10.2017 13 : 30 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 28:29
19.10.2017 13 : 00 Київська область-2 (БВУФК) юнаки Одеська область (ДЮСШ м.Южне) 29:30
19.10.2017 12 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 40:30
19.10.2017 11 : 30 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Київська область-1 (БВУФК) юнаки 35:42
18.10.2017 17 : 30 Київська область (БВУФК) дівчата м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 27:23
18.10.2017 16 : 15 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки 35:26
18.10.2017 15 : 00 Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 23:31
18.10.2017 14 : 30 Київська область-1 (БВУФК) юнаки Київська область-2 (БВУФК) юнаки 25:20
18.10.2017 13 : 30 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 34:35
18.10.2017 12 : 30 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Херсонська область (ХВУФК) 22:30
18.10.2017 12 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Львівська область (ЛВУФК) 23:22
18.10.2017 12 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 54:23
18.10.2017 11 : 00 Запорізька область (СДЮШОР-3) Миколаївська область (МВУФК) 40:28
17.10.2017 18 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 50:32
17.10.2017 16 : 15 Миколаївська область (МВУФК) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 19:31
17.10.2017 15 : 30 Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 28:44
17.10.2017 13 : 00 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 29:40
17.10.2017 12 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Львівська область (ЛВУФК) 12:54
17.10.2017 12 : 00 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 22:42
16.10.2017 18 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Тернопільська область (КЗДЮСШ) 37:12
16.10.2017 17 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Миколаївська область (МВУФК) 50:26
16.10.2017 15 : 30 Запорізька область (СДЮШОР-3) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 27:40
16.10.2017 14 : 30 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 43:27
16.10.2017 11 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 46:25
16.10.2017 10 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 40:15
Тур: 2
Дата Час Матч Рахунок
25.11.2017 13 : 30 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) 30:24
25.11.2017 12 : 00 Київська область(БВУФК) дівчата Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 22:23
25.11.2017 11 : 00 м.Київ (КСЛІ) юнаки Київська область (БВУФК) юнаки 23:20
25.11.2017 11 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Миколаївська область (ДЮСОК) 37:17
25.11.2017 10 : 30 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Львівська область (ЛВУФК) 16:32
25.11.2017 09 : 30 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 20:38
24.11.2017 18 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Львівська область (ЛВУФК) 16:21
24.11.2017 16 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 19:27
24.11.2017 15 : 50 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) 26:21
24.11.2017 15 : 30 Київська область(БВУФК) дівчата Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 24:17
24.11.2017 11 : 00 м.Київ (КСЛІ) юнаки Київська область (БВУФК) юнаки 22:17
24.11.2017 11 : 00 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Миколаївська область (ДЮСОК) 41:11
16.11.2017 12 : 30 Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 29:34
15.11.2017 12 : 30 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 50:27
12.11.2017 14 : 30 Львівська область (ЛВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 29:14
12.11.2017 11 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 29:24
12.11.2017 11 : 00 Київська область (БВУФК) дівчата м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 25:25
12.11.2017 09 : 00 Запорізька область (СДЮШОР-3) Миколаївська область (МВУФК) 30:26
11.11.2017 12 : 00 Запорізька область (СДЮШОР-3) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 33:38
11.11.2017 11 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 56:6
11.11.2017 11 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 43:27
11.11.2017 10 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Херсонська область (ХВУФК) 19:37
10.11.2017 17 : 30 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Тернопільська область (КЗДЮСШ) 42:11
10.11.2017 12 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 35:25
10.11.2017 11 : 00 Київська область (БВУФК) дівчата м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 28:28
10.11.2017 10 : 30 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Миколаївська область (МВУФК) 38:35
05.11.2017 11 : 00 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Київська область-1 (БВУФК) юнаки 29:29
05.11.2017 09 : 30 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Херсонська область (ХВУФК) 15:18
05.11.2017 09 : 30 Одеська область (ДЮСШ м.Южне) м. Київ – ІІ (КСЛІ) 34:33
04.11.2017 17 : 00 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Херсонська область (ХВУФК) 15:14
04.11.2017 15 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) Київська область(БВУФК) дівчата 24:26
04.11.2017 14 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 48:14
04.11.2017 12 : 00 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Одеська область 26:32
04.11.2017 11 : 30 Одеська область (ДЮСШ м.Южне) Київська область-2 (БВУФК) юнаки 35:28
04.11.2017 10 : 30 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) м.Київ (КСЛІ) юнаки 14:34
04.11.2017 10 : 00 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Київська область-1 (БВУФК) юнаки 41:38
04.11.2017 09 : 30 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 16:32
04.11.2017 09 : 30 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 17:31
04.11.2017 09 : 30 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 10:32
03.11.2017 17 : 30 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 7:29
03.11.2017 17 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) м.Київ (КСЛІ) юнаки 20:26
03.11.2017 16 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 31:30
03.11.2017 16 : 00 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Київська область-2 (БВУФК) юнаки 31:20
03.11.2017 16 : 00 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Одеська область 27:33
03.11.2017 16 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 17:27
03.11.2017 16 : 00 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 13:30
03.11.2017 15 : 30 Одеська область (ДЮСШ м.Южне) Київська область-1 (БВУФК) юнаки 32:34
03.11.2017 14 : 00 Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 20:63
03.11.2017 13 : 30 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 32:27
03.11.2017 11 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 33:33
03.11.2017 10 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) Київська область(БВУФК) дівчата 25:35
02.11.2017 14 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 38:26
02.11.2017 13 : 30 Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 37:35
02.11.2017 13 : 00 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Київська область-2 (БВУФК) юнаки 27:35
02.11.2017 11 : 30 Одеська область (ДЮСШ м.Южне) м.Київ-І(КСЛІ) юнаки 20:30
02.11.2017 11 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 34:46
01.11.2017 17 : 30 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 47:32
01.11.2017 16 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 34:30
01.11.2017 13 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 43:26
01.11.2017 11 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Одеська область (ДЮСШ м.Южне) 35:35
01.11.2017 10 : 00 Київська область-1 (БВУФК) юнаки Київська область-2 (БВУФК) юнаки 36:24
31.10.2017 16 : 00 Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 29:45
31.10.2017 14 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 40:28
31.10.2017 11 : 00 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 26:41
30.10.2017 14 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) 49:34
30.10.2017 13 : 30 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 38:27
30.10.2017 11 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 46:35
Тур: 3
Дата Час Матч Рахунок
19.12.2017 12 : 00 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Київська область (БВУФК) дівчата 28:36
18.12.2017 17 : 40 Херсонська область (ХВУФК) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 29:18
18.12.2017 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 24:22
17.12.2017 11 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 29:18
17.12.2017 10 : 00 Запорізька область (СДЮШОР-3) Миколаївська область (МВУФК) 46:33
17.12.2017 00 : 00 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 10:0
16.12.2017 13 : 30 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) Миколаївська область (МВУФК) 29:26
16.12.2017 12 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 29:21
16.12.2017 11 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Запорізька область (СДЮШОР-3) 0:10
16.12.2017 10 : 20 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 27:21
16.12.2017 10 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 22:25
15.12.2017 17 : 30 Львівська область (ЛВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 30:15
15.12.2017 17 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 16:22
15.12.2017 13 : 30 Запорізька область (СДЮШОР-3) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 29:34
15.12.2017 11 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 10:0
15.12.2017 10 : 30 Львівська область (ЛВУФК) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 38:17
13.12.2017 10 : 30 Львівська область (ЛВУФК) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 38:17
09.12.2017 13 : 00 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 22:18
09.12.2017 10 : 00 Київська область (БВУФК) юнаки Одеська область 32:22
08.12.2017 17 : 30 Київська область (БВУФК) юнаки Одеська область 29:18
08.12.2017 14 : 30 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 38:20
02.12.2017 10 : 30 Миколаївська область (ДЮСОК) Херсонська область (ХВУФК) 7:33
02.12.2017 10 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 25:19
01.12.2017 17 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 22:25
01.12.2017 16 : 30 Миколаївська область (ДЮСОК) Херсонська область (ХВУФК) 18:43
25.11.2017 14 : 30 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 34:12
25.11.2017 12 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 33:26
25.11.2017 11 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 20:21
25.11.2017 09 : 30 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 10:46
24.11.2017 17 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 19:25
24.11.2017 13 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 26:27
24.11.2017 10 : 30 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 37:15
24.11.2017 10 : 00 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 8:42
22.11.2017 15 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 24:22
21.11.2017 15 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 25:29
20.11.2017 15 : 30 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 37:48
20.11.2017 13 : 30 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) 44:25
19.11.2017 10 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Київська область-1 (БВУФК) юнаки 30:22
18.11.2017 11 : 30 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Київська область-1 (БВУФК) юнаки 35:40
17.11.2017 15 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки м. Київ – ІІ (КСЛІ) 32:27
Тур: 4
Дата Час Матч Рахунок
24.02.2018 10 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Львівська область (ЛВУФК) 14:42
24.02.2018 10 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 12:21
23.02.2018 18 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 16:15
23.02.2018 15 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Львівська область (ЛВУФК) 22:39
18.02.2018 13 : 10 Київська область (БВУФК) дівчата м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 44:28
18.02.2018 11 : 45 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) Запорізька область (СДЮШОР-3) 43:25
18.02.2018 11 : 40 Херсонська область (ХВУФК) Львівська область (ЛВУФК) 23:30
18.02.2018 10 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 32:18
18.02.2018 10 : 00 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 19:30
17.02.2018 14 : 30 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 32:34
17.02.2018 11 : 00 Київська область (БВУФК) дівчата Львівська область (ЛВУФК) 23:27
17.02.2018 10 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 27:28
17.02.2018 10 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 12:35
16.02.2018 13 : 40 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Львівська область (ЛВУФК) 29:54
16.02.2018 12 : 30 Запорізька область (СДЮШОР-3) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 32:23
16.02.2018 11 : 00 Херсонська область (ХВУФК) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 28:22
16.02.2018 10 : 30 Київська область (БВУФК) дівчата Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 28:28
09.02.2018 14 : 30 Миколаївська область (МВУФК) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 6:34
23.12.2017 09 : 00 Миколаївська область (ДЮСОК) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 21:18
22.12.2017 18 : 00 Одеська область Київська область (БВУФК) юнаки 22:32
22.12.2017 18 : 00 Миколаївська область (ДЮСОК) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 22:21
22.12.2017 13 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 23:27
21.12.2017 14 : 30 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 26:34
19.12.2017 10 : 00 Київська область (БВУФК) юнаки Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 30:15
18.12.2017 15 : 30 Київська область (БВУФК) юнаки Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 36:14
16.12.2017 12 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 32:30
16.12.2017 11 : 00 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 38:49
16.12.2017 10 : 30 Київська область-1 (БВУФК) юнаки Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 36:33
16.12.2017 10 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 30:21
16.12.2017 09 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Київська область(БВУФК) дівчата 16:15
15.12.2017 17 : 40 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Київська область-1 (БВУФК) юнаки 31:36
15.12.2017 17 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 40:22
15.12.2017 16 : 00 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) м. Київ – ІІ (КСЛІ) 34:39
15.12.2017 14 : 30 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) м.Київ-І(КСЛІ) юнаки 33:40
15.12.2017 10 : 30 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Київська область(БВУФК) дівчата 31:26
14.12.2017 17 : 40 Київська область-1 (БВУФК) юнаки Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 39:30
14.12.2017 16 : 00 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 39:26
14.12.2017 14 : 30 м. Київ – ІІ (КСЛІ) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 39:33
09.12.2017 11 : 00 м.Київ (КСЛІ) юнаки Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 35:17
09.12.2017 10 : 00 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 49:11
08.12.2017 16 : 30 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) 46:9
08.12.2017 14 : 30 м.Київ (КСЛІ) юнаки Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 32:21
02.12.2017 10 : 45 Київська область(БВУФК) дівчата Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 16:14
02.12.2017 10 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 17:25
01.12.2017 18 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 30:33
01.12.2017 16 : 00 Київська область(БВУФК) дівчата Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 26:17
Тур: 5
Дата Час Матч Рахунок
31.03.2018 13 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 34:17
30.03.2018 15 : 30 Львівська область (ЛВУФК) Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) 32:14
17.03.2018 13 : 45 Тернопільська область (КЗДЮСШ) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 14:24
16.03.2018 15 : 10 Запорізька область (СДЮШОР-3) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 26:18
10.03.2018 09 : 00 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 26:7
09.03.2018 17 : 00 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 36:5
06.03.2018 11 : 30 Київська область (БВУФК) дівчата Херсонська область (ХВУФК) 22:26
05.03.2018 10 : 00 Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) Київська область (БВУФК) дівчата 27:29
04.03.2018 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Дніпропетровська область (ДЮСШ-4) 40:19
04.03.2018 09 : 00 Львівська область (ЛВУФК) Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") 30:24
03.03.2018 09 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 34:18
02.03.2018 15 : 00 Львівська область (ЛВУФК) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч"-ДЮСШ-2,2001р.н.) 32:20
25.02.2018 12 : 00 Запорізька область-VІ (СДЮШОР ім. Лагутіна ) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 39:30
25.02.2018 09 : 00 Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 42:45
24.02.2018 13 : 30 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 42:18
24.02.2018 11 : 45 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 40:14
24.02.2018 11 : 30 Київська область-1 (БВУФК) юнаки м. Київ – ІІ (КСЛІ) 28:24
24.02.2018 10 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 20:15
24.02.2018 10 : 00 м.Київ (КСЛІ) юнаки Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 29:15
24.02.2018 09 : 30 Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) Запорізька область - ІІ (СДЮШОР "ЗТР",2001 р.н.) 26:28
23.02.2018 16 : 30 м.Київ (КСЛІ) юнаки Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 23:17
23.02.2018 16 : 30 м.Київ-І(КСЛІ) юнаки м. Київ – ІІ (КСЛІ) 30:26
23.02.2018 16 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Запорізька область-ІІІ (СДЮШОР "ЗТР" ім. Лагутіна) 29:30
23.02.2018 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 23:20
23.02.2018 15 : 00 Київська область(БВУФК) дівчата м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 27:23
23.02.2018 13 : 30 Запорізька область-V (СДЮШОР "ЗТР",2002 р.н.) Запорізька область-ІV (ДЮСШ-3, м. Мелітополь) 48:25
23.02.2018 00 : 00 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 38:8
18.02.2018 11 : 00 Миколаївська область (МВУФК) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 32:18
17.02.2018 11 : 45 Миколаївська область (МВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 31:38
16.02.2018 14 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 12:32
16.02.2018 10 : 00 Миколаївська область (МВУФК) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 30:28
15.02.2018 14 : 00 м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 17:46
10.02.2018 12 : 30 Миколаївська область (ДЮСОК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 11:31
10.02.2018 12 : 00 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Київська область (БВУФК) юнаки 18:30
10.02.2018 12 : 00 Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) 18:26
10.02.2018 11 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Одеська область 18:23
10.02.2018 09 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 19:17
09.02.2018 17 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Одеська область 29:24
09.02.2018 16 : 00 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Київська область (БВУФК) юнаки 12:13
09.02.2018 14 : 30 Миколаївська область (ДЮСОК) Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) 6:34
09.02.2018 12 : 00 Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) 20:24
09.02.2018 09 : 00 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 19:40
09.02.2018 09 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 10:14
08.02.2018 13 : 00 Запорізька область-І (СДЮШОР №3) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 36:22
08.02.2018 10 : 00 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 19:40
19.12.2017 10 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 24:15
18.12.2017 16 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 24:22
Тур: 6
Дата Час Матч Рахунок
21.04.2018 10 : 00 Одеська область Київська область (БВУФК) юнаки 21:22
19.04.2018 17 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Київська область(БВУФК) дівчата 13:17
19.04.2018 11 : 00 Київська область(БВУФК) дівчата Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 10:0
19.04.2018 00 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) 10:0
14.04.2018 10 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Львівська область (ЛВУФК) 20:25
13.04.2018 16 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Львівська область (ЛВУФК) 24:23
01.04.2018 11 : 00 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Київська область (БВУФК) юнаки 25:35
31.03.2018 17 : 30 Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) Київська область (БВУФК) юнаки 15:32
31.03.2018 10 : 00 Херсонська область (ХВУФК) Миколаївська область (ДЮСОК) 25:9
31.03.2018 10 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Тернопільська область (КЗДЮСШ) 10:0
31.03.2018 09 : 00 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 15:15
30.03.2018 17 : 00 Дніпропетровська область-2 (ДЮСШ м.Тернівка) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 24:13
30.03.2018 10 : 00 Закарпатська область (СДЮШОР "Карпати") Тернопільська область (КЗДЮСШ) 10:0
23.03.2018 11 : 30 м. Київ – ІІ (КСЛІ) м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) 0:10
20.03.2018 17 : 00 Одеська область Київська область (БВУФК) юнаки 25:33
18.03.2018 11 : 45 Миколаївська область (МВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 32:33
18.03.2018 10 : 00 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) Запорізька область (СДЮШОР-3) 46:31
17.03.2018 12 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 33:30
16.03.2018 13 : 30 м.Київ- ІІ (КСЛІ-"Стрімкий м'яч 2002 р.н.) Миколаївська область (МВУФК) 35:28
10.03.2018 13 : 30 Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 9:21
10.03.2018 11 : 45 Київська область (БВУФК) юнаки м.Київ (КСЛІ) юнаки 26:24
10.03.2018 11 : 00 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 24:31
10.03.2018 10 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Миколаївська область (ДЮСОК) 42:4
10.03.2018 09 : 30 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) Київська область(БВУФК) дівчата 23:23
09.03.2018 17 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Миколаївська область (ДЮСОК) 38:7
09.03.2018 17 : 00 Запорізька область - ІV (СДЮШОР ім.Лагутіна,2004 р.н.) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 18:37
09.03.2018 16 : 00 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") 26:23
09.03.2018 16 : 00 Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) Київська область(БВУФК) дівчата 24:23
09.03.2018 15 : 30 Київська область (БВУФК) юнаки м.Київ (КСЛІ) юнаки 19:20
24.02.2018 12 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 22:16
24.02.2018 10 : 30 Одеська область Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 18:24
23.02.2018 18 : 30 Одеська область Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) 25:29
23.02.2018 15 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 28:9
10.02.2018 10 : 00 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Херсонська область (ХВУФК) 11:37
09.02.2018 15 : 00 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Херсонська область (ХВУФК) 5:50
Тур: 7
Дата Час Матч Рахунок
14.04.2018 11 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Херсонська область (ХВУФК) 20:20
14.04.2018 10 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 14:10
13.04.2018 16 : 00 Рівненська область(ДЮСШ-4 м.Рівне) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 14:9
13.04.2018 15 : 30 Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) Миколаївська область (ДЮСОК) 22:5
13.04.2018 13 : 30 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Херсонська область (ХВУФК) 22:25
01.04.2018 15 : 00 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) 12:26
01.04.2018 10 : 30 м.Київ (КСЛІ) юнаки Одеська область 30:28
31.03.2018 15 : 00 м.Київ (КСЛІ) юнаки Одеська область 28:19
31.03.2018 14 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 25:22
31.03.2018 13 : 00 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 29:28
31.03.2018 11 : 00 Запорізька область - ІІІ (СДЮШОР ім. Лагутіна,2003 р.н.) Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) 25:8
30.03.2018 16 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Сумська область-1 (ДЮСШ м.Шостка) 22:31
25.03.2018 10 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 10:0
24.03.2018 10 : 00 Миколаївська область (МВУФК) Запорізька область (СДЮШОР-3) 10:0
18.03.2018 10 : 30 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 29:25
17.03.2018 17 : 30 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) Хмельницька область (ДЮСШ м.Красилів) 26:21
10.03.2018 09 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 27:18
09.03.2018 15 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) м. Київ – 2 (ДЮСШ-2) 28:27
24.02.2018 13 : 00 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 35:11
23.02.2018 17 : 30 Запорізька область-1(СДЮШОР-3,2003 р.н.) Запорізька область-2(СДЮШОР-3,2004 р.н.) 44:7
Тур: 8
Дата Час Матч Рахунок
14.04.2018 10 : 00 Київська область(БВУФК) дівчата м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 9:15
13.04.2018 11 : 30 Київська область(БВУФК) дівчата м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 20:16
06.04.2018 10 : 00 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) Київська область(БВУФК) дівчата 12:25
05.04.2018 16 : 30 Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) Київська область(БВУФК) дівчата 15:22
01.04.2018 12 : 00 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 22:20
31.03.2018 14 : 30 Запорізька область-ІІ (СДЮШОР "ЗТР") Запорізька область-І (СДЮШОР №3) 29:28
24.03.2018 10 : 00 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) м.Київ (КСЛІ) юнаки 24:21
23.03.2018 15 : 30 Волинська область (ДЮСШ м.Нововолинськ) м.Київ (КСЛІ) юнаки 23:25
25.04.2015 13 : 00 Донецька область (ДЮСШ м.Маріуполь) Одеська область 21:31
Тур: 9
Дата Час Матч Рахунок
21.04.2018 15 : 00 Львівська область (ЛВУФК) м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") 27:25
21.04.2018 14 : 00 Миколаївська область (ДЮСОК) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 10:40
21.04.2018 09 : 30 Херсонська область (ХВУФК) Львівська область (ЛВУФК) 12:21
20.04.2018 15 : 00 Тернопільська область (КЗДЮСШ) Сумська область-2 (ДЮСШ м.Конотоп) 21:20
20.04.2018 10 : 00 м.Київ-1 (КСЛІ-"Стрімкий м'яч") Херсонська область (ХВУФК) 14:15
19.04.2018 17 : 00 Миколаївська область (ДЮСОК) Тернопільська область (КЗДЮСШ) 15:36