З 7-го по 10-го липня Прага одночасно прийматиме чотири континентальні чемпіонати з пляжного гандболу, у кожному з яких виступатимуть збірні України:
- The Beach Handball Championships чоловічих збірних (відбір на Євро-2023)
- The Beach Handball Championships жіночих збірних (відбір на Євро-2023)
- Юніорське Євро-2022 (чоловіки, U-16)
- Юніорське Євро-2022 (жінки, U-16)
Championships-2022. Чоловіки. Прага 7 - 10 липня
Група А. Україна, Італія, Швейцарія, Нідерланди, Угорщина, Франція.
Група В. Німеччина, Польща, Чехія, Швеція, Туреччина, Румунія.
* 1-2 місця груп вийдуть до 1/2 фіналу ЧЄ; 3-4 місця зіграють за 5-8 місця ЧЄ; 5-6 місця – зіграють за 9-12 місця ЧЄ
* 10 найкращих команд чоловічого Championships в Празі кваліфікуються на Євро-2023
7 липня
Україна - Нідерланди 1:2 (23:19, 18:23, 8:9)
Франція - Україна 1:2 (10:11, 20:14, 2:9)
8 липня
Україна - Італія (16.15)
Угорщина - Україна (19.15)
9 липня
Швейцарія-Україна (16.15)
* час - український
Група А. Після 2-х матчів
1. Угорщина – 4
2. Франція – 2
3. Україна – 2
4. Італія – 2
5. Нідерланди – 2
6. Швейцарія – 0
Чоловіча збірна України з пляжного гандболу
3. Онуфрієнко Олександр (Мотор-Політехніка - 28.04.2001 - 195 см)
4. Михайлютенко Леонід (Gros Bieberau - GER - 14.06.1994 - 196 см)
5. Ланевич Альберт (ОДЮСШ Луцьк - 05.02.2003 - 185см)
7. Копишинський Ігор (Haukar ISL - 26.02.1991 - 181см)
8. Новіков Олексій (Академія гандболу - 16.07.1999 - 200см)
9. Томашевський Олексій (Мотор-Політехніка - 10.10.2002 - 206см)
10. Цимбалюк Олександр (Одеса-2 - 28.04.2001 - 195см)
11. Паровінчак Владислав (Oviedo SPA - 22.01.1998 - 190см)
16. Чудінов Назар (Мотор-Політехніка - 22.04.2003 - 194см)
17. Джурак Сергій (ОДЮСШ Луцьк - 18.07.2002 - 182см)
19. Близнюк Ілля (Мотор-Політехніка - 19.02.2001 - 185см)
Ланевич Ростислав - Головний тренер
Шнит Микола - Тренер
Championships-2022. Жінки. Прага 7 - 10 липня
Група А. Швейцарія, Україна, Італія, Чехія, Франція, Угорщина
Група B. Туреччина, Польща, Словаччина, Румунія, Хорватія
* 1-2 місця груп вийдуть до 1/2 фіналу ЧЄ; 3-4 місця зіграють за 5-8 місця ЧЄ; 5-6 місця – зіграють за 9-11 місця ЧЄ
* 9 найкращих команд жіночого Championships у Празі кваліфікуються на Євро-2023
7 липня
Україна - Чехія 2:1 (17:20, 20:14, 9:4)
Україна - Франція 1:2 (26:23, 24:29, 4:6)
8 липня
Італія - Україна (15.30)
Україна – Швейцарія (17.45)
9 липня
Угорщина – Україна (17.00)
* час - український
Група А. Після 2-х матчів
1. Угорщина – 4 (+49)
2. Франція – 4 (+12)
3. Чехія – 2 (+7)
4. Україна – 2 (+4)
5. Італія – 2 (-16)
6. Швейцарія – 0 (-56)
Жіноча збірна України з пляжного гандболу
2. Лаюк Ольга -- TUR -- 17.05.1984
3. Морозенко Ірина -- Дніпрянка -- 04.09.2002
4. Кирилова Валерія -- ITA --10.05.1993
5. Чорнявська Тетяна -- BUL -- 12.01.1993
6. Дябло Анна -- POL -- 12.01.2001
7. Зоря Валерія -- БСФК -- 23.04.1987
8. Бондаренко Анастасія -- POL -- 22.07.2002
9. Андрійчук Юлія -- NOR -- 17.05.1992
10. Шлюхтіна Ольга -- POL -- 24.07.1998
16. Шалімова Марина -- POL -- 19.12.2003
Вакула Валентин - Головний тренер
Карбунар Майя - Тренер
Гурський Олександр - Тренер
Група А: Болгарія, Франція, Хорватія, Нідерланди, Україна
Група В: Чехія, Німеччина, Румунія, Португалія, Іспанія
Група С: Швеція, Норвегія, Угорщина, Польща
* 1-2 місця груп, а також дві найкращі команди, що посядуть треті місця, вийдуть до 1/4 фіналу ЧЄ; найгірша третя команда, а також 4-5 місця груп зіграють за 9-14 місця ЧЄ.
7 липня
Україна - Болгарія 2:0 (26:23, 25:18)
8 липня
Хорватія - Україна (10.15)
Франція - Україна (13.15)
9 липня
Україна - Нідерланди (12.15)
* час - український
Юніорська збірна України з пляжного гандболу (чоловіки, U-16)
1. Щуров Еміль (БСФК - 05.02.2006 - 194см)
2. Махновський Максим (ДЮСШ Южний - 23.02.2006 - 185см)
3. Соловйов Георгій (Чорноморськ - 20.04.2006 - 177см)
4. Завойчинський Володимир (Чорноморськ - 31.05.2006 186см)
5. Усінов Денис (Чорноморськ - 28.06.2006 - 177см)
6. Оскілко Вадим (БСФК - 01.02.2006 - 187см)
7. Павловський Максим (БСФК - 21.10.2006 - 194см)
8. Ходзінський Євгеній (Чорноморськ - 06.10.2006 - 180см)
9. Чумак Нікіта (БСФК - 29.07.2006 - 190см)
10. Лісіцин Олександр (Чорноморськ - 13.04.2006 - 180см)
Чуприна Альона - Головний тренер
Бражник Вадим - Тренер
Чуприна Євген - Тренер
Юніорське Євро-2022. Жінки, U-16. Прага 7 - 10 липня
Група А: Литва, Україна, Чехія, Угорщина, Хорватія
Група В: Португалія, Іспанія, Польща, Швеція, Румунія
Група С: Німеччина, Болгарія, Франція, Нідерланди, Норвегія
* 1-2 місця груп, а також дві найкращі команди, що посядуть треті місця, вийдуть до 1/4 фіналу ЧЄ; найгірша третя команда, а також 4-ті місця груп зіграють за 5-8 місця ЧЄ; 5-і місця груп зіграють за 13-15 місця ЧЄ
7 липня
Україна - Чехія 2:0 (23:22, 20:16)
8 липня
Угорщина - Україна (11.30)
Хорватія - Україна (14.00)
9 липня
Україна - Литва (10.15)
* час - український
1. Стеценко Аніта (ХСФК - 23.07.2007 - 190 см)
11. Краснянська Ірина (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 19.05.2006 - 164 см)
12. Діхтяр Єлизавета (ДЮСШ-2 - 21.03.2006 - 170 см)
13. Крилова Марія (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 14.05.2006 - 170 см)
14. Онопрієнко Дарія (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 01.04.2006 - 170 см)
15. Садовнича Катерина (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 24.10.2006 -172 см)
17. Мусієць Валерія (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 14.12.2006 - 163 см)
18. Дружченко Юліанна (ДЮСШ Стрімкий м’яч - 23.01.2006 - 170 см)
19. Пархоменко Анастасія (ГК "Рись - 04.01.2007 - 174 см)
20. Росоха Любов (KISVARDAHUN - 21.03.2006 - 167 см)
Фоміна Галина - Головний тренен
Нечволод Олексій - Тренер
Ткачук Ірина - Тренер
Федерація гандболу України