Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Переходова Анастасія «Рись» 3 31
2 Дячук Юліанна «КСЛІ» 3 27
3 Каганець Марія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 26
4 Пастерук Марія «ДЮСШ 2» Київ 2 26
5 Дмитрієва Марія «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 23
6 Козлова Анастасія «Рись» 3 20
7 Савіна Валерія «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 20
8 Винниченко Тетяна «КСЛІ» 3 20
9 Чумак Юлія «КСЛІ» 3 19
10 Волубцева Тетяна «СДЮСШОР Карпати» 3 18
11 Кімлик Діана «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 18
12 Машковець Ганна «Рись» 3 18
13 Маклакова Валерія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 17
14 Бекетова Поліна «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 16
15 Гамідова Анна «СДЮСШОР Карпати» 3 16
16 Діхтяр Єлизавета «ДЮСШ 2» Київ 2 16
17 Шушанін Крістина «СДЮСШОР Карпати» 3 14
18 Ташкевич Аліна «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 14
19 Пархоменко Анастасія «Рись» 3 14
20 Абабіна Анастасія «Рись» 3 13
21 Шишиморова Поліна «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 12
22 Чепура Анастасія «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 12
23 Кочедеря Владислава «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 12
24 Серман Вікторія «Рись» 3 10
25 Любченко Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 3 10
26 Мишеніна Альона «ДЮСШ 2» Київ 2 9
27 Дорошенко Єлізавета «Дніпро-ДЮСШ 1» 4 8
28 Хоменко Елліна «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 8
29 Ревуцька Анастасія «ДЮСШ 2» Київ 2 8
30 Пушка Аліна «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 2 7
31 Панаріна Марія «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 6
32 Дзярук Юлія «СДЮСШОР Карпати» 3 6
33 Борисенко Софія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 6
34 Корякіна Анастасія «ДЮСШ 2» Київ 2 6
35 Дорошенко Алевтина «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 5
36 Залецька Олександра «Рись» 3 5
37 Савела Єлізавета «Рись» 3 5
38 Цюмра Марта «КСЛІ» 3 5
39 Гунько Кристина «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 4
40 Петровская Аліна «КСЛІ» 3 4
41 Ціряк Вікторія «КСЛІ» 3 4
42 Курта Андріана «СДЮСШОР Карпати» 3 4
43 Балдиш Діана «СДЮСШОР Карпати» 3 4
44 Кисельова Дар'я «КСЛІ» 3 4
45 Зайчук Софія «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 4
46 Бартащук Катерина «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 4
47 Ізюрова Софія «ДЮСШ 2» Київ 2 4
48 Якименко Олена «ДЮСШ 2» Київ 2 4
49 Печерикіна Лілія «Рись» 3 3
50 Прохорова Дар'я «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 3
51 Марусенко Дарія «Рись» 3 3
52 Любенко Поліна «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 3
53 Бушко Каріна «СДЮСШОР Карпати» 3 2
54 Корець Дар'я «КСЛІ» 3 2
55 Ізбаш Камалія «Рись» 3 1
56 Степанюк Марія «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 1
57 Мурін Вікторія «СДЮСШОР Карпати» 3 1
58 Березецька Аліна «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 1
59 Шатохіна Вікторія «Рись» 3 1
60 Єгорова Ольга «СДЮСШОР Карпати» 3 1
61 Васютяк Анна «Рись» 6 0
62 Лелека Анастасія «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
63 Саліна Наталія «КСЛІ» 3 0
64 Равлусевич Віола «Рись» 3 0
65 Грішко Валерія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 0
66 Веклинець Вікторія «СДЮСШОР Карпати» 3 0
67 Василенко Аліса «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 0
68 Шевченок Діана «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 0
69 Кулєшова Діана «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
70 Назаренко Дар'я «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
71 Шаповал Ксенія «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
72 Фаринюк Вікторія «КСЛІ» 3 0
73 Цимбаленко Дар'я «КСЛІ» 3 0
74 Хрень Поліна «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 0
75 Бородай Елізавета «КСЛІ» 3 0
76 Кочмала Ангеліна «КСЛІ» 3 0
77 Галушкіна Єлізавета «КСЛІ» 3 0
78 Юхименко Катерина «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 0
79 Кубеніна Еліна «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
80 Ступак Софія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 3 0
81 Моісеєнко Вікторія «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
82 Свалявчик Анна-Даніелла «СДЮСШОР Карпати» 3 0
83 Богуславська Марина «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 0
84 Жмур Дарина «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 0
85 Бондаренко Дар'я «Дніпро-ДЮСШ 1» 3 0
86 Єльшевич Крістина «ДЮСШ-3» Запоріжжя 3 0
87 Загоруйченко Анна «ДЮСШ 2» Київ 2 0
88 Мазепа Евгенія «ДЮСШ 2» Київ 2 0
89 Пономарьова Катерина «ДЮСШ 2» Київ 2 0
90 Михайленко Вікторія «ДЮСШ 2» Київ 2 0
91 Андрійчук Карина «ДЮСШ 2» Київ 2 0
92 Дорошенко Маргарита «Дніпро-ДЮСШ 1» 2 0
93 Мельничук Мирослава «ДЮСШ 2» Київ 2 0
94 Руда Аліна «ДЮСШ 2» Київ 2 0
95 Товт Аріна «СДЮСШОР Карпати» 2 0
96 Петроченко Валерія «ДЮСШ 2» Київ 2 0
97 Волошин Аліна «ДЮСШ 2» Київ 2 0
98 Товтин Каріна «СДЮСШОР Карпати» 1 0
99 Горячева Юліанна «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
100 Кирнична Уляна «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
101 Кучерявая Катерина «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
102 Бібік Анна «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
103 Гончарук Катерина «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
104 Дудкіна Катерина «ДЮСШ 2» Київ 0 0
105 Літвін Катерина «ДЮСШ 2» Київ 0 0
106 Должикова Вікторія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
107 Кривуля Єлізавета «ДЮСШ 2» Київ 0 0
108 Єременко Дар'я «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
109 Бойко Марія «ДЮСШ 2» Київ 0 0
110 Поперечна Вікторія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
111 Бондаренко Карина «ДЮСШ 2» Київ 0 0
112 Біньковська Софія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
113 Антонюк Марія «ДЮСШ 2» Київ 0 0
114 Отян Даря «ДЮСШ 2» Київ 0 0
115 Радулова Алла «ДЮСШ 2» Київ 0 0
116 Жидченко Марія «ДЮСШ 2» Київ 0 0
117 Дорошенко Вікторія «ДЮСШ 4» Кривий Ріг 0 0
118 Бойко Людмила «ДЮСШ 2» Київ 0 0
119 Корсун Ірина «Рись» 0 0
120 Хома Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
121 Шуптар Олександра «СДЮСШОР Карпати» 0 0
122 Брая Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
123 Смокоровська Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
124 Булеста Олександра «СДЮСШОР Карпати» 0 0
125 Богомаз Альона «Дніпро-ДЮСШ 1» 0 0
126 Миць Кристал «КСЛІ» 0 0
127 Мохненко Ангеліна «КСЛІ» 0 0
128 Кулішова Вероніка «Дніпро-ДЮСШ 1» 0 0
129 Пильова Ірина «Дніпро-ДЮСШ 1» 0 0
130 Соскида Каріна «СДЮСШОР Карпати» 0 0
131 Дмитроченко Юлія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
132 Марцин Андріана «СДЮСШОР Карпати» 0 0
133 Колініченко Аксінья «СДЮСШОР Карпати» 0 0
134 Чепик Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
135 Мазуркевич Валерія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
136 Швайка Альона «СДЮСШОР Карпати» 0 0
137 Свистак Анастасія «СДЮСШОР Карпати» 0 0
138 Курах Каміла «СДЮСШОР Карпати» 0 0
139 Дюгованець Яна «СДЮСШОР Карпати» 0 0
140 Стадник Анна «СДЮСШОР Карпати» 0 0
141 Наімі Майя «СДЮСШОР Карпати» 0 0
142 Степанченко Велентина «КСЛІ» 0 0
143 Нестеренко Валерія «КСЛІ» 0 0
144 Сидоренко Анастасія «Рись» 0 0
145 Ступко Ніколь «Рись» 0 0
146 Шестак Олександра «СДЮСШОР Карпати» 0 0
147 Кошляк Лариса «Рись» 0 0
148 Руда Вікторія «Рись» 0 0
149 Корчева Анастасія «Рись» 0 0
150 Шаройко Дар'я «ДЮСШ-3» Запоріжжя 0 0
151 Кононенко Віра «Рись» 0 0
152 Шереметьева Мар'яна «Рись» 0 0
153 Висоцька Катерина «Рись» 0 0
154 Садовнича Катерина ДЮСШ «Стрімкий м’яч» Київ 0 0
155 Дмитрієва Марія ДЮСШ «Стрімкий м’яч» Київ 0 0
156 Ядаменко Ангеліна «КСЛІ» 0 0
157 Лось Аліна «КСЛІ» 0 0
158 Науменко Ласелсія «КСЛІ» 0 0
159 Криць Ксенія «КСЛІ» 0 0
160 Манько Олександра «КСЛІ» 0 0
161 Гріневич Марія «КСЛІ» 0 0
162 Бетко Дарина ДЮСШ «Стрімкий м’яч» Київ 0 0
163 Кушнір Аліна «КСЛІ» 0 0
164 Куценко Діана «КСЛІ» 0 0
165 Лазько Ілона «ДЮСШ-3» Запоріжжя 0 0