Снайпери

Чоловіча Суперліга Жіноча Суперліга Чоловіча Вища ліга Жіноча Вища ліга Чоловіча Перша ліга Жіноча Перша ліга Дитяча Ліга
Клуб Кількість матчів Кількість голів
1 Морозов Микола. ЦСКА-ШВСМ 6 52
2 Абрамов Андрій «ХАІ-ФГХО» 7 40
3 Гудемчук Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 38
4 Яскевич Микита «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 8 37
5 Куриленко Роман КСЛІ 6 36
6 Пилипенко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 5 36
7 Феєр Ярослав КСЛІ 5 33
8 Базелюк Артем ХНУ – ДЮСШ №1 7 31
9 Мусієнко Віталій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 30
10 Бойко Євген «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 29
11 Гринчук Богдан «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 9 28
12 Червонцев Андрій ХНУ – ДЮСШ №1 7 27
13 Косяк Данііл ДЮСШ ім. Лагутіна 5 24
14 Процюк Сергій ХНУ – ДЮСШ №1 5 23
15 Трістан Сергій «ХАІ-ФГХО» 7 21
16 Гаврилюк Василь ЦСКА-ШВСМ 6 21
17 Мельничук Володимир КСЛІ 6 21
18 Швалюк Роман ЦСКА-ШВСМ 6 18
19 Галкін Ігор ХНУ – ДЮСШ №1 7 16
20 Джогера А. ЦСКА-ШВСМ 6 16
21 Семенчук Віктор «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 16
22 Хмілевський Євген КСЛІ 5 16
23 Сажин Роман ЦСКА-ШВСМ 6 15
24 Серкач Руслан ДЮСШ ім. Лагутіна 5 15
25 Герман Андрій ХНУ – ДЮСШ №1 5 15
26 Корчак Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 4 15
27 Чернаков Микита ДЮСШ ім. Лагутіна 2 15
28 Широкоград О. ДЮСШ ім. Лагутіна 5 14
29 Журавель Дмитро «ХАІ-ФГХО» 7 13
30 Савчук Іван КСЛІ 6 12
31 Чепурний А. ДЮСШ ім. Лагутіна 5 12
32 Повзун Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 7 11
33 Федючок Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 6 11
34 Афонін Д. ЦСКА-ШВСМ 3 11
35 Томашевський Олексій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 10
36 Албул Максим ХНУ – ДЮСШ №1 7 10
37 Бринза Сергій КСЛІ 6 10
38 Кульченко Тимур ЦСКА-ШВСМ 6 10
39 Поліщук Ілля КСЛІ 3 10
40 Кордиманенко Сергій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 9
41 Колоша Сергій «ХАІ-ФГХО» 5 9
42 Денисевич А. КСЛІ 4 9
43 Семенюк Ігор «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 7
44 Петренко Денис «ХАІ-ФГХО» 5 7
45 Ходикін Ігор ДЮСШ ім. Лагутіна 5 7
46 Даниль Дмитро ЦСКА-ШВСМ 3 6
47 Качур Павло «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 2 6
48 Семаков Олександр «ХАІ-ФГХО» 5 5
49 Коржук Владислав ЦСКА-ШВСМ 4 5
50 Сліпцов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 3 5
51 Романов А. ЦСКА-ШВСМ 6 4
52 Москаленко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 5 4
53 Ковальчук Богдан ХНУ – ДЮСШ №1 2 4
54 Фертюк Максим ХНУ – ДЮСШ №1 6 3
55 Ленгович Микита ДЮСШ ім. Лагутіна 5 3
56 Сапун Микола ДЮСШ ім. Лагутіна 5 3
57 Холявка Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 4 3
58 Лещенко Микола ДЮСШ ім. Лагутіна 3 3
59 Костенко Антон КСЛІ 3 3
60 Люлькун Руслан ХНУ – ДЮСШ №1 6 2
61 Змієвський Вадим «ХАІ-ФГХО» 4 2
62 Юрченко Євген ДЮСШ ім. Лагутіна 2 2
63 Власенко Артем КСЛІ 1 2
64 Чефурко Павло КСЛІ 1 2
65 Різник Олександр «ХАІ-ФГХО» 7 1
66 Цюпра Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 1
67 Сасюк Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 7 1
68 Янкович Максим «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 6 1
69 Кузенко Михайло «ХАІ-ФГХО» 4 1
70 Проскуров Олександр «ХАІ-ФГХО» 3 1
71 Андрусенко Юрій «ХАІ-ФГХО» 2 1
72 Мельник Павло КСЛІ 1 1
73 Кадетов Ілля «ХАІ-ФГХО» 7 0
74 Романюк Костянтин ХНУ – ДЮСШ №1 7 0
75 Степура Павло «ХАІ-ФГХО» 7 0
76 Ярушевський Ярослав ХНУ – ДЮСШ №1 7 0
77 Бізін Данило ХНУ – ДЮСШ №1 7 0
78 Малінка Богдан «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
79 Чурбаков Юрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
80 Павлюк Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
81 Рисіч Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 7 0
82 Шігімага Володимир «ХАІ-ФГХО» 7 0
83 Саінчук Б. КСЛІ 6 0
84 Зайцев Ігор ХНУ – ДЮСШ №1 6 0
85 Песецький Г ЦСКА-ШВСМ 6 0
86 Ружкевич В. ЦСКА-ШВСМ 6 0
87 Чернявський Богдан ДЮСШ ім. Лагутіна 5 0
88 Лібра Віталій КСЛІ 5 0
89 Гордійчук Євген КСЛІ 5 0
90 Шершун Дмитро КСЛІ 4 0
91 Бохотський Дмитро ЦСКА-ШВСМ 4 0
92 Усенко Вадим «ХАІ-ФГХО» 4 0
93 Діденко О. ДЮСШ ім. Лагутіна 3 0
94 Скрипниченко С. ЦСКА-ШВСМ 3 0
95 Закуренко Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 2 0
96 Коровецький Віктор ХНУ – ДЮСШ №1 2 0
97 Черниченко Дмитро «ХАІ-ФГХО» 2 0
98 Чудінов Н. ДЮСШ ім. Лагутіна 2 0
99 Безбородов Дмитро «ХАІ-ФГХО» 2 0
100 Степанцов Віктор «Шабо - Одеська область» 0 0
101 Онуфрієв Олег «Шабо - Одеська область» 0 0
102 Величко Сергій «Шабо - Одеська область» 0 0
103 Нестеренко Максим «Шабо - Одеська область» 0 0
104 Мар'янов Олексій «Шабо - Одеська область» 0 0
105 Сташок Віталій «Шабо - Одеська область» 0 0
106 Цісар Віталій ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
107 Коваленко Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
108 Задорожний Іван «Шабо - Одеська область» 0 0
109 Мунтян Віталій «Шабо - Одеська область» 0 0
110 Гангола Назар ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
111 Коханевич Артем «Шабо - Одеська область» 0 0
112 Адамів Юрій ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
113 Казіміров Михайло ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
114 Руденко Геннадій КСЛІ 0 0
115 Проскурня Денис КСЛІ 0 0
116 Копиченський Ростислав ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
117 Сливчук Максим «Шабо - Одеська область» 0 0
118 Мар'янов Ігор «Шабо - Одеська область» 0 0
119 Мазур Дмитро КСЛІ 0 0
120 Гаврін Данил КСЛІ 0 0
121 Жебрівський Дмитро КСЛІ 0 0
122 Рибонька Ростислав КСЛІ 0 0
123 Медяник Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
124 Швець Олександр «Шабо - Одеська область» 0 0
125 Тимчук Денис «Шабо - Одеська область» 0 0
126 Даховнік Дмитро ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
127 Сташок В'ячеслав «Шабо - Одеська область» 0 0
128 Костюк Володимир ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
129 Серков Владислав «Шабо - Одеська область» 0 0
130 Нестеренко Роман ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
131 Богач Радіон «Шабо - Одеська область» 0 0
132 Білий Олександр ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
133 Астахов Артем «Шабо - Одеська область» 0 0
134 Білець Василь КСЛІ 0 0
135 Трачківський Максим ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
136 Петерчук Володимир ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
137 Процюк Віталій ХНУ – ДЮСШ №1 0 0
138 Кепич Іван «СДЮСШОР Карпати». 0 0
139 Крисанов В'ячеслав «ХАІ-ФГХО» 0 0
140 Балдич Роман «ХАІ-ФГХО» 0 0
141 Шуміло Олег «ХАІ-ФГХО» 0 0
142 Костенко Денис «ХАІ-ФГХО» 0 0
143 Проха Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
144 Сімаков Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
145 Бельчиков Дмитро «ХАІ-ФГХО» 0 0
146 Якименко Владислав «ХАІ-ФГХО» 0 0
147 Шлеян Максим «ХАІ-ФГХО» 0 0
148 Логунов Владислав «ХАІ-ФГХО» 0 0
149 Івахненко Руслан «ХАІ-ФГХО» 0 0
150 Пєхов Антон «ХАІ-ФГХО» 0 0
151 Плужник Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
152 Цехмістро Антон «ХАІ-ФГХО» 0 0
153 Корсунський Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
154 Зінченко Сергій «ХАІ-ФГХО» 0 0
155 Свиридович Євген «ХАІ-ФГХО» 0 0
156 Жученко Олександр «ХАІ-ФГХО» 0 0
157 Чароватий Геннадій «ХАІ-ФГХО» 0 0
158 Сулікашвілі Давид «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
159 Іноземцев Олександр «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
160 Штефан Сергій ЦСКА-ШВСМ 0 0
161 Кравець Андрій «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
162 Козак Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
163 Мороз Владислав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
164 Сухіна Мирослав «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3)» 0 0
165 Хоменко Денис ЦСКА-ШВСМ 0 0
166 Пілявський Андрій ЦСКА-ШВСМ 0 0
167 Куриленко Роман ЦСКА-ШВСМ 0 0
168 Гаврін Данило ЦСКА-ШВСМ 0 0
169 Кривошей Микола «ХАІ-ФГХО» 0 0
170 Павловський Максим ЦСКА-ШВСМ 0 0
171 Мельнійчук Богдан ЦСКА-ШВСМ 0 0
172 Тіщенко Ілля ЦСКА-ШВСМ 0 0
173 Телішевський Дмитро ЦСКА-ШВСМ 0 0
174 Ющишин Богдан «ХАІ-ФГХО» 0 0
175 Горудко Денис «ХАІ-ФГХО» 0 0
176 Савицький Павло «СДЮСШОР Карпати». 0 0
177 Егоров Олександр «СДЮСШОР Карпати». 0 0
178 Римарчук Степан «СДЮСШОР Карпати». 0 0
179 Дьондя Максим «СДЮСШОР Карпати». 0 0
180 Красюн Константин «СДЮСШОР Карпати». 0 0
181 Понеполяк Роман «СДЮСШОР Карпати». 0 0
182 Костюк Ярослав «СДЮСШОР Карпати». 0 0
183 Савицький Богдан «СДЮСШОР Карпати». 0 0
184 Яфаров Станіслав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
185 Циганко Єгор ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
186 Щербань Ілля ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
187 Компіченко М. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
188 Сподобаєв Ярослав ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
189 Некрасов Влад ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
190 Коваленко Влад ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
191 Круш Олександр ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
192 Рандеев П. ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0
193 Біров Михайло «СДЮСШОР Карпати». 0 0
194 Семидоцький Нікіта «СДЮСШОР Карпати». 0 0
195 Гирич Василь «СДЮСШОР Карпати». 0 0
196 Микита Василь «СДЮСШОР Карпати». 0 0
197 Коршинський Олександр «СДЮСШОР Карпати». 0 0
198 Яковець Дмитро «СДЮСШОР Карпати». 0 0
199 Гочачко Андрій «СДЮСШОР Карпати». 0 0
200 Кузнєцов Станіслав «ХАІ-ФГХО» 0 0
201 Бовкун Владислав «СДЮСШОР Карпати». 0 0
202 Лісій Дмитро «СДЮСШОР Карпати». 0 0
203 Бонь Олександр «СДЮСШОР Карпати». 0 0
204 Білецький Андрій «СДЮСШОР Карпати». 0 0
205 Соколівський Нікіта «СДЮСШОР Карпати». 0 0
206 Зюзя Артур «СДЮСШОР Карпати». 0 0
207 Беліков Севастян «СДЮСШОР Карпати». 0 0
208 Шайбаков Нікітін «СДЮСШОР Карпати». 0 0
209 Беке Данієль «СДЮСШОР Карпати». 0 0
210 Кушнірук Олексій «СДЮСШОР Карпати». 0 0
211 Биков Кирил ДЮСШ ім. Лагутіна 0 0